Barvení vlasů - zkusily jste větší změnu?

klokanka31
26. čer 2021

Zkusily jste v barvení vlasů nějakou velkou změnu, a jak to dopadlo? Moje přírodní barva je světlejší hnědá, dlouho jsem se odvažovala jít do černé, nakonec jsem to riskla, a super 🙂 No ale teď už pár týdnů uvažuju zkusit tmavě červenou, už jsem si barvu i koupila. Ale nějak nevím, risknout to, nebo radši ne...a případně kdybych vypadala šíleně, po jak dlouhé době bych to mohla obarvit zas černou? 🤔

petulkadodo
26. čer 2021

@klokanka31 Ahoj, osobně si myslím, že ti to přes tu černou nechytne. Musela bys ji stáhnout z vlasů a to patří do rukou profíka. Sama si můžeš spálit vlasy. Kamarádce takhle stahovala kadeřnice černou barvu na několikrát.

blondynka400
26. čer 2021

@klokanka31 za mne velká změna nepůsobí nikdy přirozeně, je to pak na první pohled umělé. A jestli se barvíš doma sama, tak tím spíš. Akorát si zničíš vlasy (což tedy umí i hodně kadeřníků, chce to hodně dobře vybírat)

amazonkajanik
27. čer 2021

@klokanka31 z černé na červenou to jde blbě. A jestli se bojis, aby to nebyl šok, dojdi ke kadeřnici a nech si do té černé dát červené praminky 😉
To radím jako barvící experimentátor... 😁

klokanka31
autor
27. čer 2021

@amazonkajanik To jsem mívala červené pramínky, a bylo to hezké 🙂 no co, je léto tak si trošku vyhodím z kopýtka a risknu to ☺

amazonkajanik
27. čer 2021

@klokanka31 mě se taky víc líbí a nevypadají blbě, když je barva vymytá dřív, než odroste. Jsem měla v 16 červenou a pak na to prdla fialovou a měla tendence se vymýt do té červené a hlava vypadala, jako bych protáhla hlavu rezavou trubkou 😣do toho zelenomodre konce, pak v 18 modro černá , sem tam nějaký pramen (syntetické vlasy, co se přidělají jako při prodlužování, azurove modré). Pak bílé prameny nu a nakonec jsem odrosty začala barvit opět na fialovo, pak total odbarvila, dlouho blond s modrým,nebo fialovým "ombre" a teď mám do modra, s tím, že vršek je přírodní s pár šedinami ...

pampeliska1313
27. čer 2021

Barva bude potřeba stáhnout, přes černou červená nepůjde, max možná nějaký slabý odlesk, ale to si nejsem jistá. Radši bych zašla ke kadeřnici. Popř. doma odbarvovat a teprve potom zkusit červenou.

verunnaj
27. čer 2021

Šla jsem z tmavě hnědé na zrz, už podruhé 😂 cítím se v tom prostě líp

klokanka31
autor
27. čer 2021

@amazonkajanik Teda tys toho vyzkoušela ☺ já v 16 začala s melírem, a až pak někde v 29 jsem se zkusila obarvit na tu černou. A teď ve 32 chci zkusit tu červenou. Ale myslím že to bude poprvý a naposled ☺