Medena Henna. Barví se někdo měděnou?

dudlajdada
11. srp 2022

Dobry den, uvazuji o obarveni mych prirodnich svetle hnedych vlasu Hennou, zkusila bych nakombinovat medenou a hnedou,at je to trosku do zrzava. Nepochlubily byste se mi prosim nekdo,kdo se barvi medenou, fotkou? A jak jste obecne s barvenim Hennou spokojene? Lesk, kvalita vlasu? Mam vlasy suche vlnite,tak nevim,zda to je pro me vůbec vhodne 🙈Dekuji.

martiniquest
11. srp 2022

Fotkou se nepochlubim, již davno ji nepouzivam. Driv jsem na ni jela hodne. Barveni je opruz. Trva to dlouho, smrdi to, je z toho strasny chlivek. Po barveni nesmis hned ten den pouzit sampon, barva reaguje az do druheho dne. Vlasy jsem mela hodne suche a vlnite, henna s tim nepomohla. Spis jsem mela pocit hrubsich vlasu. Za me je nevyhoda ta blba aplikace a nemoznost pouzit chemickou barvu, kdyby to nevyslo. Kazdopadne ze zdravotniho hlediska konkurenci nema. Ja jedu aktualne na Naturigin a jsem moc spokojena.

lenkabake
11. srp 2022

@dudlajdada ahoj. Dávam si len medenú hennu. Tato fotka je asi 2tyz po farební. Mne henna vyhovuje, treba len rátať s tým, že postupne vlasy tmavnu, čiže 2x do roka to prestriedam chemickou farbou. Inak som spokojna
Pri miešaní do nej pridávam olej, ibištek, škoricu (škoricu kvôli vôni, henna smrdí 😁)

dudlajdada
autor
11. srp 2022

@lenkabake Jakou znacku prosim pouzivate? Vlasky mate moooc hezké.A jak tmavne? Jako ze kazde dalsi barveni vlasy ztmavi? 🤷Diky

lenkabake
11. srp 2022

@dudlajdada dakujem 😊
práveže neviem, či je to tým, že postupne ztmavuje alebo tým, že chemické trocha odfarbia. Ale je to rozdiel.
A beriem odtiaľto: https://hennanavlasy.sk/-katalog-produktov-/14-...

amazienka
11. srp 2022

Mrkni na natubea, mají skvělou hennu.