Špatné barvení vlasů. Poradíte, prosím?

anonymni_uzivatel
7. črc 2021

Dobrý den,
vím, že to sem asi nepatří, ale potřebovala bych od vás poradit. Včera jsme s maminkou barvily moje vlasy. Moje vlasy jsou přírodní barvou tmavě blonďaté, kadeřnice mi udělala světlý melír a já si doma chtěla do toho ještě přidat melír zrzavé. Myslela jsem si, že to bude vypadat dobře, ale moc se mi to nelíbí. ☹ Přesněji to byla barva Zlatý karamel 834 od značky L'Oréal Paris. Chtěla bych se vás zeptat, můžu vlasy znovu nabarvit? Chtěla bych vlasy sjednotit jednou barvou. Akorát nevím, jestli to můžu udělat, když jsem si vlasy barvila včera. Pokud bych se je rozhodla obarvit znovu, musím na tmavší barvu nebo jak to funguje? Moc by mi pomohla jakákoli rada zkušenějšího člověka než jsem já. Bylo to moje první domácí barvení.
Moc vám předem děkuji za odpovědi. 🙂

journals
7. črc 2021

@anonymni_uzivatel vzhledem ke tve zkusenosti bych radeji bezela ke kadernici a nechala to na profikovi 🤦🏻‍♀️

bara88
7. črc 2021

Tak vzhledem k tomu že už sis to jednou zkazila tak bych nebavila podruhé. A když tam máš dvě barvy meliru určitě by si to nwsjednotila na jednu barvu

petaov
7. črc 2021

Nabarvit na tmavší odstín můžeš, ale už neodbarvuj (nezesvětlovat).

lenka421
7. črc 2021

Ve chvili kdy mas na hlave uz tri barvy (svoji prirodni a dve dalsi) tak bych sla ke kadernici, tmavsi odstin ti na to chytne, ale nebudes mit barvu jednolitou. Navic vzhledem k te zrzave by se ti tam mohly smichat odlesky tak ze by nemusel byt vysledek podle tvych predstav.
Pokud chces do budoucna experimentovat s vicebarevnymi meliry, na tvem miste bych sla od Lorealu do rady Colorista - maji ruzne vymyvatelne barvy, ktere ti vydrzi jen kratce. Ziskas praxi s barvenim, zjistis co se ti libi a co nelibi a pak muzes jit do neceho dlouhodobeho 😉

anonymni_uzivatel
autor
7. črc 2021

Děkuji moc všem za zprávy. 🙂 Objednala jsem se raději ke kadeřnici.