Bolest břicha, pravidelnost asi 9 min. Poslíci x porod?

javana
15. led 2011

Ahoj kočky, ráda bych rady zkušených.. Celou noc mě pobolívalo břicho, tak jako bych měla dostat každou chvíli mensturaci. Nějaká pravidelnost tam byla (asi 9 min). Ráno jsem si dala vanu, ale bolesti ani neustoupily, ani nezesílily. Teď se cítím tak, že bolest pořád je, ale nijak zvlášť pravidelná - spíš mám břicho citlivé a pobolívá, jako první den měsíčků. Ve čtvrtek jsem byla v poradně a doktor se mě snažil "prohrábnout", ale prý to moc nešlo, každopádně jsem celý čtvrtek a pátek špinila. Včera jsem začala 40. tt. Nevím, zda to jsou poslíci, nebo se mám vypravit do porodnice... čekám první miminko a tak nemám zkušenost.

hasky24
15. led 2011

@javana..............bolest vždy ustoupí a zase přijde to jsou kontrakce...jestli špiníš jen trochu je to o.k ale pokud by to bylo víc krve třeba tak radši se dojedte zeptat do porodnice...domů tě pošlou vždy..to špinění může být hlenová zátka to znamená že porod je již blízko ale ta je hustá-hlen...at ti to dobře dopadne držim palce

olicek
15. led 2011

Špinit jsi mohla klidně z toho ¨prohrábnutí¨. Jinak bych počkala až budou bolesti častější, aspoň po 5 ti minutách. Pak bych už radši jela. Max. vás pošlou zpátky 😉

coxa
15. led 2011

Zkus zopakovat vanu a uvidíš. Do porodnice pokud nekrvácíš bych jela až budou bolesti - po 5-6 minutách, nebo až praskne voda, pak není na co čekat. Tipuju to na začátek porodu, a ten se klidně může táhnout 24 hodin i déle. 😉 Snaž se co nejvíc odpočívat ať máš síly - budou se hodit! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru