Bolesti břicha a zad před porodem. Mám ještě počkat?

sariss
29. zář 2010

Ahoj věichni, chci se zeptat na zkušenosti s bolestmi břicha a zad před porodem. Dnes jsem 36+5 tt a už měsíc ležím kvůli zkrácenému čípku (po konizaci) a od min. týdne jsem otevřena na 3. Min týden jsem byla v porodnici kvůli silné bolesti podbřišku, kt.vystřelovala do spodní části zad. Udělali všechny testy a nic nenašli, kontrakce jsem neměla. Teď mám to samé, akorát to už trvá teď 24 hod, intenzita občas povolí, vzala jsem si 2 prášky...jen nevím, zda znovu jet do porodnice či ne, je to stejné jako ten min týden...a zítra ráno jsem objednaná na kontrolu ke své gynekoložce. Nejvíc mě znepokojuje fakt, že ta bolest je konstantní...jako před MS, ale jen nalevo v podbřišku. Co vy na to, počkaly byste do rána?

mm_mm
9. srp 2013

Já mám tohle v průběhu těhotenství průběžně...někdy to bolí víc a někdy míň. Nikdy mě nenapadlo to řešit, tak těžko říct...Jejda, teď koukám, že tenhle dotaz není ani trošku aktuální... 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru