• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti každou 1,5 h. Falešný poplach nebo budem rodit?

4. dubna 2014 
Zdravím ženy,
čekám první dítě. Včera jsem byla na poslední prohlídce na gynekologii a doktorka mi řekla, že malého už nelze změřit, protože je opravdu hodně nízko a mám počítat s tím, že půjde na svět každou chvíli. Je už dost velký v 34týdnu měl 2,63kg. No a dnes ráno mě vzbudily dost nepříjemné bolesti v kříži a podbříšku. Opakují se cca po hodině a půl. Teplou vanu už jsem zkoušela. Zklidnilo se,ale po té zase přišla bolest v kříži. Volala jsem do porodnice a tam mi řekli,že dokud nebudou kontrakce po 4-5min alespoň dvě hodiny, nemám jezdit. No tak to jsem věděla ale taky :grinning:
Tak nevím, zda je to už předzvěst porodu nebo jen nějaký falešný poplach... Zatím jsem schopná i něco málo jíst, ale střídají se mi stavy horka a zimy.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Díky za rady :slight_smile:
28. bře 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím bud v klidu... počkej opravdu až na nejakou zřetelnou kontrakci, ale kdyby jsi mněla velké bolesti tak bež raději 5 krát zbytečne než jednou pozdě...ja jsem jako prvorodička rodila cca 20min. :-/ nic mi nebylo, praskla mi voda a kontrakce nastoupili hned po minutách..malý byl od první kontrakce venku za 55 minut :-P
28. bře 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky,,,zatím nijak nepanikařím :slight_smile: jen je to prostě najednou jiný pocit a v člověku to hlodá :slight_smile:
28. bře 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nemáš zač... rodila jsem 3 krát a nikdy jsem nevědela jestli to už je ono :grinning: pokaždé to bylo úplně jiné :grinning: tak hodně zdaru a at to máte brzo za sebou a hlavně bez komplikací :slight_smile:
28. bře 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@samasa no a myslíš,že tohle už spěje k porodu? nebo je možné,že to jakože ještě
rozchodím" ? :grinning:
28. bře 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahbibi já bych řekla že to je začínajíci porod...ale opravdu to můžou být jenom poslíčci :slight_smile: tak ja jenom doufám že to už máš - máte za sebou... :slight_smile:
29. bře 2014 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,twk to ja bych porodila v aute,kdybhch cekala na kontrakce po 4-5min a mit je 2hodiny...Ja jsem zacala mit bolesti cca v pul 9.vecer a to jsem manzelovi do telefonu rikala,ze je divny,ze mam krece v brise jako pri prujmu a opakuje se mi to po 4-5 min (predtim zadne upozorneni,jen asi 4hod pred tim odchod hlenove zatky a pri prijezdu mi doktorka reklw,ze k porodu se nechysta,ze si jeste pockam a zitra vyvolame).. a manzel mi rika,at jdu za sestrou a najednou ve 23.34 byl prcek venku...Takze byt tebou,radsi jedu driv,pri nastupu nejakych bolesti...Radsi jet 10x zbytecne,nez pak resit problem...
29. bře 2014 v 06:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Tak zatím nic :grinning: V noci jsem normálně spala a ráno kolem šesté mě teda vzbudila silná bolest v podbříšku a v kříži a hodně mi tvrdne bříško, teď začíná znovu...Kamarádka mi říkala,že tyto stavy měla tři dny než porodila.
Navíc v porodnici mi řekli,že když jsem v 37.týdnu tak nemám ještě co řešit,dokud nebudou kontrakce častější.
No tak uvidíme, ale ta nevědomost je šílená :grinning:
29. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě mě zajímá jedna věc,,,ty bolestivé stavy u mě vždy trvají cca 40min a pak na více než hodinu přejdou, než se pozvolna zase vrátí. Více méně je to o bolesti v kříži a kyčlích, podbříšek opravdu silně bolel jen včera večer a dnes ráno. Říkám si, jestli je vše v pořádku, pochopitelně mám nejvíc starost o malého. Ale zase nemám ve zvyku panikařit.
29. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahbibi vůbec ti neumím poradit...možná to jsou jenom poslíčci... ale každopádne bych zajelo v pondelí k doktorovi... :wink: možná te odrodí na stole v ordinaci :grinning:
29. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mám i v plánu,čekám do pondělního rána a pak jedu do porodnice. Stejně se tam mám jet hlásit,takže to nebude ani zbytečná cesta.
29. bře 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to byly poslové z královské gardy zřejmě :D už je to týden a pořád nic, zase běhám jako laňka :grinning:
Můj táta mi to "naplánoval" na 8.4 a otec miminka,který je ještě na Jamaice tvrdí, že chlapeček čeká na jeho přílet koncem dubna :D Tak jsem sama zvědavá...
4. dub 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek