Bolestivý sex před porodem. Proč tak najednou?

veendula
4. říj 2007

holky,až dotedka jsme spolu s manželem normálně spali,ale poslední 2 dny mě to hrozně bolí,no spíše štípe jakoby močový měchýř.ještě dlouho po tom pokusu.nevíte proč tak najednou?kdo měl zánět močových cest pochopí o jaké bolesti mluvím... ☹ anebo kdyby někdo věděl nějaké polohy při kterých by to mělo jít.je mi ho líto a já bych to taky chtěla...

doriska
4. říj 2007

Ahoj Vendulo,
koukám, že máš termín už za pár dní, tak to snad manža vydrží, ne? Já bych poslechla tělo a sex na čas odložila. Kdyžtak zkrátíte šestinedělí, s kondomem to prý jde....

binki
4. říj 2007

nechala bych to až na PAK, vím, co myslíš, záněty močáku jsem mívala často

kaceenka81
4. říj 2007

já mám stejný problém,donedávna to šlo v pohodě a ted mě taky u toho a po tom štípe močák 😅

berynka
7. říj 2007

Ahoj, my s manželem velice opatrně sexovali ještě týden před porodem a bylo znát, že hlavička už je dost nízko, takže to bylo už trochu nepříjemné. Když to vidím zpětně, tak to bylo asi nezodpovědné a takhle ke konci těhotenství by už miminko mělo být na prvním místě. Muži si mohou přijít na své i jinak, ne? 😉

bihan
7. říj 2007

S tým močákom som aj ja niečo spozorovala, ale nie pri sexe ako takom, ale skôr čím viac som bola bližšie k orgazmu 😅 Nejako to neriešim, nie je to bolestivé, len trošku nepríjemné a povedala by som, že je to zrejme hlavičkou, ktorá tlačí na močák z jednej strany, manžel z druhej...
Mne to nezodpovedné nepripadá, mimču nemôžeme ublížiť, iba jej možno pomôcť, aby konečne vyliezla...ale fakt len teoreticky, na našu to nezaberá 😅

kaceenka81
7. říj 2007

bihan-to mi povídej.na tu naši taky ne! 😀

sisstin
7. říj 2007

já budu zkoušet o víkendu..tak uvidíme 😀 😅 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru