Celou noc bolest v podbřišku a dnes odchod hlenové zátky

markiii83
9. čer 2014

Zdravím vás holky,chci se zeptat co si o tom myslíte...porod,nebo poslové..?Jsem 40+4.. Začalo to včera kolem 6.ráno... pravidelnější bolesti v podbříšku jako menstr.bolesti.Přes den klídek...občas zabolelo.Pak to zase začalo večer...kolem 22:00 už pravidelněji a častěji... celou´noc jsem nespala.Jen vždy na max 10-15 min někdy 9 min...v takových intervalech mě to chytá... bolí to i 30 vteřin... taky je ta doba trochu odlišná... Je to bolest jako bych měla i zaražené prdy...chodím na wc,že si uprdnu a nic.. :(....No a dnes mi začala odcházet hlenová zátka.Kdy by jste jeli do porodky? Až by jste měli kontrakce co 5 min?

pavlapl
9. čer 2014

počkej až budeš mít pravidelné kontrakce a nebo ti praskne voda.

anetaji
9. čer 2014

@markiii83
neboj se to poznáš a zátka ti může odejít i klidně 14před porodem ;) takže bych počkala ještě až to bude ono,tak to určitě poznáš a budou kontrakce po 5min.ale dej na svou intuici ;) odně štěstí

dezyre
9. čer 2014

Já jsem to měla u prvního porodu podobně jako ty. Občasné bolesti, odchod hlenové zátky, bolesti čím dál pravidelnější, celkem jsem doma trpěla. A celé to od prvních bolestí trvalo 3 dny, čtvrtý den ráno jsme jeli do porodnice a od příjezdu do porodnice se malej za 4 hodiny narodil. Jen já teda začala u těch bolestí i krvácet, už doma. Jednou jsme byli na pohotovosti (byl víkend), tam mě odbyli, že je to ta hlenová zátka, v pondělí mě to nedalo, protože to byla normální "menstruace" a jela radši ke svému gynekologovi a ten mě na tu kozu málem vynesl, jak se ulekl, nicméně malej v pořádku, ozvy a vše a říkal, že se to krvácení může stát, že už se krásně chystáme na porod, nicméně říkal, že to tak ze tři dny ještě potrvá. A téměř se trefil, v pondělí jsem byla u něj, ve středu ráno se Staník narodil. Takže bohužel i takhle zdlouhavé to může být. Držím ti pěsti 🙂

gwennie
9. čer 2014

Ahoj, no ono je to většinou tak, že pokud jsou bolesti takové, že se rozhoduješ, pak jet nemusíš 🙂 Až to bude chystající se porod, tak to poznáš a už nebudeš váhat ani chvíli, to mi věř 🙂

gwennie
9. čer 2014

Ale každopádně i kdybys pro svůj klid radši jela, nic se nestane, hlavu ti tam neutrhnou ani nebudou nevrlí a nepříjemní, to se neboj 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru