Cvičení Epi-no. Může urychlit porod?

console
19. čer 2008

AHoj, mam dotaz-hrozi mi predcasny porod a chci se zeptat, zda by to cviceni s epinem mohlo jetse nejak urychlit, proste, zda to neni nebezpecne. Diky

labut
19. čer 2008

Pokud ti hrozí předčasný porod asi bych epi-no nepoužívala, i když myslím, že to snad zvládneš do toho 40 tt a říká se, že v tom 36 tt by už předčasný porod neměl být moc problémový pro mimčo atd. Držím pěsti.

lencak80
20. čer 2008

Chtěla jsme se zaptat, co to je epi-no

schnek
20. čer 2008

console, možná se zkus zeptat holek tady 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

rcody
21. čer 2013

Ahoj holky, koupím Epi.No Delphine (i použité), vážně zájemkyně (kdo chce ale opravdu prodat, na jako se mi už stalo že slibovala paní a pak mi napsala že ho dá kamarádce) - musím začít cvičit za 2 týdny, takže za každou nabídku budu moc ráda. Pište prosím do zpráv, hezký den všem Romča

nostalgie
18. črc 2013

@rcody Jen se chci zeptat zda už jste sehnala epi-no? měla bych na prodej 🙂

zdenka17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jennyska
1. říj 2013

Ahoj maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 😉

Máme v ní i téma EPI-NO a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/epi-no/ ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o této pomůcce a shánějí rady, tipy, zkušenosti. Díky Vám najdou zkušenosti vedle obecné informace na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

janiju
1. říj 2013

Měla bych takový dotaz.... cvičení spočívá pouze v nafukování balonku, nebo se s tím provádějí ještě nějaké jiné cviky..... V jednom z návodů jsem četla, že se má balonek nafouknout mírně a pak vtahovat a vytlačovat....
vůbec nevím, jestli bych toho byla schopná - myslím že svaly pánevního dna vůbec neovládám emoticon při běžném cvičení na posílení pánevního dna totiž vůbec nic necítím - prostě mi to nejde...nevím jak mám ty svaly zapojit...
ten balónek by mohl pomoci ?? jen třeba samotné nafukování ???
Díky

lalena
28. únor 2015

ahoj holky, mela jste některá problem s vytlacenim balonku? v navodu dokonce píšou, že by měl vyklouznout.. nejde mi ani tlačit. ? Myslím si, že dělám pokroky v nafukování, ale nevytlačím ani náhodou. Snažím se již téměř týden. moc díky za rady.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru