• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dozvím se předem, jak budu rodit?

25. října 2012 
Ahojik maminky.Zajimalo by mne jestli se da predem urcit zda budu rodit prirozene ci jestli cisarem.A pokud se to da zhruba zjistit predem , tak kdy to asi tak jako lekar rekne?Ja jsem ted 34+5tt a zitra jdu na gynekologii do porodnice tam kde budu rodit.Myslite,ze se mam zeptat?Je mi jasne,ze se behem porodu muze cokoliv zmenit.
Dekuji a preji hezky den.
24. říj 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kontrole v porodnici ti určitě řeknou, jak to vidí s velikostí miminka a porodem. Ale jak píšeš. V plánu může být přirozený porod a pak můžou nastat komplikace a na rychlo se půjde na císaře. Zítra budeš moudřejší :wink: Ale s jistotou už teď v ničem nepočítej :grinning:
24. říj 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud je všechno v pořádku, měla by jsi rodit přirozeně, ale to je tak nevyspitatelná otázka, že Ti na ni nikdo 100% odpověď nedá.
24. říj 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blahova_andrea Ok dekuji :slight_smile:
24. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendullka Taky dekuji nu uvidime:slight_smile:
24. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že teď ti to už určitě řeknou, CS je plánovaný obvykle kvůli například srdečním vadám, vysokému tlaku v očích ( neodborně napsáno :slight_smile:, a dalším onemocněním, pokud je celé těhu vpohodě tak jediné dva důvody které by připadaly pro plánovaný CS je velikost miminka vzhledem k velikosti pánve nebo že by dítě bylo hlavičkou nahoru - a to už teď určitě zjistí ( jak váhu odhadem tak polohu a mimi se už nejspíše teď točit nebude)
25. říj 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek