• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý pôrod. Kam so starším dieťaťom?

4. května 2010 
ivush proc by vsecky zenske mely bejt ludry ? :slight_smile: ja mam skvelou sousedku a duveruju ji,ale to ty ktera mas asi hlidani nepochopis :sunglasses:
18. pro 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
keďže som mala cisársky...bolo to vyriešené...manžel ku mne nesmel...až po...takže malý bol s ním...ale asi keby som rodila normálne...a manžel chcel byť pri mne...tak by malý bol u rodičov....
18. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertica tiez to riesim.sme tu sami ale byvame tu uz skoro 2roky a susedske vztahy uz sme nadviazali.pojde k susedke, a potom si ho vyzdvihne manzel.tiez by som ho nedavala prec na tyzden.aby to nevzal osobne ze sme ho odstahovali a mame male.a potom sa bude starat manzel.skus nadviazat susedske vztahy.je to najlepsie riesenie.
18. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak my premyslame o nadstandarde-kde by sme mohli byt vsetci spolu :wink:
18. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik co mam dobre? :sweat_smile: moje tchyne bydli 3km od nas a malou nesnasi a dela,ze ji nezna a mamku mam 100km daleko takze bylo nutnosti nekoho najit abychom se nezblaznili takze mam na patre sousedku paradni babu ktera ma sama 5vnoucat a druha bydli za rohem ve vchode,sou to nasi kamaradi uz 5let se zname mame spolecne vedle sebe zahradu jsou to 60ti leti lide a mam je prokleple duverne ja jsem na to ras celkem pac tchan zneuzil deti v rodine takze ikdybychom se s tchynou bavili stejne bych jim malou na hlidani nesverila a nekdy jsou cizi lepsi jak vlastni bohuzel je to tak a mala je miluje coz je nejdulezitejsi :grinning:
18. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nič také nevravím, že sú všetky zlé, ale proste človek nemá hneď tú dôveru a ani ten vzťah nie je okamžite taký, že by som si dovolila "žiadať" niečo takého...
A hlavne tá "známa" potom musí byť dooosť flexibilná...no proste nie je to také jednoduché ako sa to tu podáva...to je asi to, čo som chcela povedať :slight_smile:
18. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik a to moze byt mala i u porodu?na nadstandartu ano ale u porodu??
18. pro 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale o tom se nikdo nebavi ivush......
18. pro 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna: hmm, to neviem ako vyriesim
18. pro 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivush: ja to vidim rovnako...ani nie ze by som sa tych mojich znamych bala, ale oni su vacsinou tak samy pre seba...
18. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
susi-a kdy máš rodit?
18. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha este neviem...zatim sa len snazime-intenzivne :sunglasses: planovala som stihnut aby som spojila matersku-lebo v auguste mam nastupit po 2 rokoch do prace :sunglasses:
18. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ronie, kde v Prahe byvas? Ty si tusim raz hovorila, ze niekto z rodiny je neurolog, al. rehabilitacny pracovnik? Mozem sa v IP nieco spytat?
18. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: aha no v tom případě wse nabízím jako hlídačka, mě to žádnej problém nedělá a ludra nejsem :grinning: ¨

mám spoustu kamarádek v okolí s dětma, který by pohlídali taky, ale uvidíme jak to dopadne se mnou, budu mít ale plánovanýho cs, tak to snad půjde dohodnout s rodinou :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ronie: tak predbezne dik moc :slight_smile: a kde v prahe byvas?
18. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj susik máma je dětská neuroložka :wink: ,jsme z prahy 9-momentálně Kyje, když se bude dařit, tak až budeš rodit tak Hloubětín-chystáme se stavět domeček
18. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my z Uhrinevsi-to by sa mozno dalo zvladnut :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: super můžeš se mnou počítat a mezitím se určitě můžeme sejít s dětma, ale my sme teď furt nemocný, čekám na jaro jako na spásu :wink: Jak staré máš dítko?
18. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

taky to resim, minulej porod zacal dost narychlo. Pocitame s tim, ze pohlida kamaradka, a kdyby nestihala, tak bud na chvili zaskoci nekdo ze sousedu (zname tu temer vsechny, Helenka by to urcite zvladla, a navic by to bylo fakt jen na chvilku, nez by ta kamoska dorazila), nebo s ni zustane manzel a ja odjedu sama (a on dojede pozdeji, az dite uda :slight_smile:). Samozrejme je tu i moznost vzit ji do porodnice s sebou, a ja tu moznost uplne nezavrhuju, ve dne bych to tak klidne udelala, myslim, ze by ji to nepoznamenalo, ale bojim se, ze zacnu rodit urpostred noci, a to bych ji proste nechtela budit a nekam tahat.
18. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren, nevim, ale mám pocit, že u apolináře nechtěli děti ani na návštěvy..to by bylo šíleně komplikovaný si myslím..
18. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ronie-dik moc za nabidku,rada sa stretnem :slight_smile: verca ma 16 mes.
18. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren: ako je to s tymto v Podoli? Ja sa tam tiez chystam, 1.porod tam bol fakt super :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik, v medailonu na Aperiu je u Podoli psano, ze rodicku muzou doprovazet dve osoby vcetne drive narozenych deti rodicky, tak si to vykladam tak, ze by to nemel byt problem :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja si taky nejdriv rikala, ze bych si malyho vzala s sebou. ted si tedy nedovedu predstavit, ze by tam byl.
18. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bolo fajn, ked tak daj po porode vediet, ako to bolo :wink: a drzim palce :wink:
Ja som mala uzasnu PA, taka starsia skusena pani :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
s našou staršou bol počas porodu samozrejme otecko
neviem si predstaviť, že by som ju ťahala so sebou na sál :astonished:
a počas pobytu v prodnici bola v školke, u starkích alebo na vylete ... našťastie som bola preč len 5 dní
18. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky resim,nase mala bude mit v dobe porodu tri roky,ael zijem v cizine bez rodin.TAkze doufam,ze prileti mamka a bude s ni doma,tady budu v porodnici jen jeden den a muzu jako druhorodicka jit domu uz po dvou hodinach,por.sestry pak chodi domu ke me kazdy den.Ale manzela u porodu chci,nechci byt na porodnim sale sama.
18. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
simone ved nebudeš sama, je tam setra, lekar ... :wink:
myslím, že ked je v rodine aj dalšie dieťa, treba veci prisposobiť jemu :slight_smile: a nie naopak ...
18. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky u porodu manžela chci, pokud to půjde..ale uvidíme ono se to nějak vyvrbí až na poslední chvíli :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, a co tak uvazovat, ze by otecko bol so starsim surodencom a ku porodu isla kamaratka, dula, alebo niekto????
ja osobne som mala pocit, ze niekoho so sebou chcem.... tak som si vybrala dulu....
dula je fajn, odporucam....
18. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek