Epidurál, kolik stojí v Českém Krumlově?

wejucizikova
5. únor 2014

Ahoj holky, nevite kolik stoji epirural v Ceskem Krumlove ?

linda.r
5. únor 2014

Já myslím, že za epidurál se snad už nikde neplatí.

muj_smisek
5. únor 2014

Bohužel platí ☹ a ne v jedné porodnici, například já budu rodit v Mělníku a chtějí 1200,- Kč a určitě to není vyjímka ☹

mina_
5. únor 2014

Věřím, že porod se dá zvládnout i bez epiduralu 🙂 Jinak bude nejlepší, když si seženeš na porodnici číslo a zavoláš tam. Některé, třeba praha podolí mají kompletní ceník i na www, tak pohledej.

zuzanaia
5. únor 2014

Ja rodila v Pelhrimove a epidural jsem mela zadarmo.

picasso
5. únor 2014

Pokud přijdete do porodnice a řeknete, že epidurál chcete, tak za něj platíte. Pokud vám ho v průběhu porodu nabídnou nebo pokud dojde k nečekanému nebo plánovanému císařskému řezu v epidurální anestezii, tak se neplatí nikde.

kikimaruska
5. únor 2014

U nás se co vím také platí, ale jak psala picasso, když ho sami indikují, tak se neplatí. Já ho popravdě nechtěla, ani nebyl na nic čas, takže jsem ho neměla a také to jde bez 😉 .

biibaa
5. únor 2014

Já měla v Krumlově epidurál 2x a nic jsem neplatila.

betelgeuzz
5. únor 2014

V některých porodnicích ani epidural na přání nedávají. zavolej si tam, případně zajdi, většina porodnic dělá prohlídky porodních sálů, kde se můžeš poptat na věci, co tě zajímají.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru