• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Epidurál, kolik stojí v Českém Krumlově?

5. února 2014 
Ahoj holky, nevite kolik stoji epirural v Ceskem Krumlove ?
5. únor 2014 v 10:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že za epidurál se snad už nikde neplatí.
5. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel platí :frowning2: a ne v jedné porodnici, například já budu rodit v Mělníku a chtějí 1200,- Kč a určitě to není vyjímka :frowning2:
5. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věřím, že porod se dá zvládnout i bez epiduralu :slight_smile: Jinak bude nejlepší, když si seženeš na porodnici číslo a zavoláš tam. Některé, třeba praha podolí mají kompletní ceník i na www, tak pohledej.
5. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja rodila v Pelhrimove a epidural jsem mela zadarmo.
5. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud přijdete do porodnice a řeknete, že epidurál chcete, tak za něj platíte. Pokud vám ho v průběhu porodu nabídnou nebo pokud dojde k nečekanému nebo plánovanému císařskému řezu v epidurální anestezii, tak se neplatí nikde.
5. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se co vím také platí, ale jak psala picasso, když ho sami indikují, tak se neplatí. Já ho popravdě nechtěla, ani nebyl na nic čas, takže jsem ho neměla a také to jde bez :wink: .
5. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla v Krumlově epidurál 2x a nic jsem neplatila.
5. únor 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
V některých porodnicích ani epidural na přání nedávají. zavolej si tam, případně zajdi, většina porodnic dělá prohlídky porodních sálů, kde se můžeš poptat na věci, co tě zajímají.
5. únor 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek