• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlavička miminka v 39 týdnu v porodních cestách

25. února 2013 
Ahojte holky, včera jsme byla na kontrole u dr. (39.tt) a při vyšetření se do mě defakto už nedostala, protože malý má hlavičku tak nízko. K čípku se taky nedostala - ten je prý až za hlavičkou - je to možné? Myslíte si, že teda budu rodit každým dnem nebo klidně to může ještě nějakou dobu trvat? Poslíčky mám už od 30. týdne a zhruba od 33. týdne mě pěkně bolí třísla...
30. led 2013 v 10:17  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,myslím si že je to uplně běžné já sem takovéhle pocity měla v každém těhotenství hlavně u první dcerky a rodila sem až 41 +6..a tenkrát sem tu právě psala téma že nahmatám hlavičku..právě že mi tenkrát řekl lékař to samé co tobě už někdy v 37.tt a stejně sem přenášela :slight_smile: myslím že je to normální hlavička tím jak naléhá tak připravuje cesty:slight_smile: hodně štěstí
30. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj, ja som na tom rovnako....minulý týždeň som bola na kontrole a tiež sa tam nemohol dostať čo má maliné tak nízko hlavičku....zajtra mám termín a vôbec nemám pocit že by to už malo prísť :slight_smile: veľa šťastia ti prajem
30. led 2013 ve 14:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
taky citim(zavadim cipky) hlavicku nekdy dost zretelne a cipek je az za ni..... citim ji cca od 33tt
30. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczuska ahoj asi ta nepotesim ja som mala malu velmi nizko od 20tt strasne bolesti v 34tt som lezala na udrziavacke a tam mi pisali ze ma hlavu v porodnych cestach....a mala som planovany cs tyzden pred terminom a este mi posuvali o tri dni s stale sme boli v kope len strasne bolesti...... takze moze aj nemusi u mna to teda neplatilo... ale drzim palce nech to mas rychlo za sebou :wink:
30. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A byl porod alespoň rychlý? Tak já se nechám překvapit až se malému bude chtít na svět. :slight_smile:
30. led 2013 v 16:29  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som mala hlavu príliš nízko od 33tt.ked dr.robila sono zo spodu narazila na hlavu a rodila som až v 38
30. led 2013 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczuska
já tak měla malou od 25tt-hrozil mi předčasný porod,takže to možné je :wink: ale aspoň jsem měla porod rychlovku-viz můj profil :slight_smile:
25. únor 2013 v 00:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek