Hlavička miminka v 39 týdnu v porodních cestách

kaczuska
30. led 2013

Ahojte holky, včera jsme byla na kontrole u dr. (39.tt) a při vyšetření se do mě defakto už nedostala, protože malý má hlavičku tak nízko. K čípku se taky nedostala - ten je prý až za hlavičkou - je to možné? Myslíte si, že teda budu rodit každým dnem nebo klidně to může ještě nějakou dobu trvat? Poslíčky mám už od 30. týdne a zhruba od 33. týdne mě pěkně bolí třísla...

pulecek
30. led 2013

Ahoj,myslím si že je to uplně běžné já sem takovéhle pocity měla v každém těhotenství hlavně u první dcerky a rodila sem až 41 +6..a tenkrát sem tu právě psala téma že nahmatám hlavičku..právě že mi tenkrát řekl lékař to samé co tobě už někdy v 37.tt a stejně sem přenášela 🙂 myslím že je to normální hlavička tím jak naléhá tak připravuje cesty🙂 hodně štěstí

zuzusimu
30. led 2013

Ahoj, ja som na tom rovnako....minulý týždeň som bola na kontrole a tiež sa tam nemohol dostať čo má maliné tak nízko hlavičku....zajtra mám termín a vôbec nemám pocit že by to už malo prísť 🙂 veľa šťastia ti prajem

eloana
30. led 2013

taky citim(zavadim cipky) hlavicku nekdy dost zretelne a cipek je az za ni..... citim ji cca od 33tt

anieli_1
30. led 2013

@kaczuska ahoj asi ta nepotesim ja som mala malu velmi nizko od 20tt strasne bolesti v 34tt som lezala na udrziavacke a tam mi pisali ze ma hlavu v porodnych cestach....a mala som planovany cs tyzden pred terminom a este mi posuvali o tri dni s stale sme boli v kope len strasne bolesti...... takze moze aj nemusi u mna to teda neplatilo... ale drzim palce nech to mas rychlo za sebou 😉

kaczuska
autor
30. led 2013

A byl porod alespoň rychlý? Tak já se nechám překvapit až se malému bude chtít na svět. 🙂

gubcikova
30. led 2013

ja som mala hlavu príliš nízko od 33tt.ked dr.robila sono zo spodu narazila na hlavu a rodila som až v 38

werunqa
24. únor 2013

@kaczuska
já tak měla malou od 25tt-hrozil mi předčasný porod,takže to možné je 😉 ale aspoň jsem měla porod rychlovku-viz můj profil 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru