• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlenová zátka. Jak ji poznat?

4. prosince 2009 
Svoja - už jsem ti napsala ve druhém tématu, ale neboj, ve 36. týdnu by to ani nebylo zas tak moc brzy. Ale sbaleno bys určitě mít měla, ty ještě nemáš? :confused: Nevíš dne ani hodiny, a lítat potom po bytě a narychlo shánět věci asi není to pravé ořechové... :confounded: Já měla sbaleno pro jistotu asi 2 měsíce předem :grinning:
29. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaula souhlasím sbaleno určitě a porod v tomto týdnu ej dobrý :wink: já sbaleno měla a vyplatilo se!!!rupla voda a jelo se a nestresovala sem se balením :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dala jsem veci stranou, mam to tak nejak nachystany...zitra to dobalim naostro, at se manzel uklidni :grinning:

holky diky....

MURYNKO to jsem rada, ze jsi tu, sledovala jsem albicko a koukala jsem, ze jsi rodila v 36tt...jakto? musela byt mala nejakou dobu mimo tebe nekde?

SHAULA ja mela taky takovy pocity pred casem....pak jsem si rikala, ze mam jeste spoustu casu a ted me spis nedochazi, ze uz se to takhle priblizilo :sweat_smile: :grinning:
29. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja byla v inkubátoru 3 dny pak nás dali na Jip a po 9 dnech jsme šli domů :dizzy_face: je to šikulka
a jakto že jsem rodila :grinning: :grinning: před prasknutím vody jsme malovala jídlenu jako zdi :grinning: tak to asi vyvolalo porod ale já vůbec konec těhu nebyla v klidu rekonstruovali jsme barák takže malování okna uklízení atd :wink:
ale zase z porodnice jsme šli do nového :dizzy_face:

držím palce at vydžíš co nejdýl ale žádný strach :wink:
29. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
MURYNKO mala je krasna a sikovnoucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja se teda taky moc nesetrim...brisko tvrdne celkem casto a i poboliva....ale snad to k tomu patri....jeste me rekni prosim jeji miry?
29. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja mě tvrdlo břicho od 27tt skoro pořád a od 30tt jsme měla posli..takže jsem se měla šetřit asi víc :sweat_smile:
malá měla 2220g a 44cm ted už má přes 50cm a asi kolem 3kg :wink:
29. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury tak to je sikulka....slysela jsem o holcicce, ktera se narodila taky v 36tt a byla hned u maminky, tak proto jsem se ptala na ten inkubator...by me zajimalo, cim je to urceny...jestli tam mimi pujde nebo ne :unamused:
29. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to určený váhou :wink: kdyby měla 2500g do inkubátoru nejde...asi záleží i na nemocnici každá má jiná pravidla :wink:
29. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaa...no, myslim, ze jsme si ze zacatku tehu poslaly par ip a ja jsem te sledovala pri tehu, tak jsem byla zvedava, jsem rada, ze jste v poradku a mala je takhle sikovna!!!
29. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja moc děkuji známe se z prvosenek občas jsem k vám nakoukla myslím i nsažíme se první měsíc :wink: tam jsme chodila..... :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo :wink: jeste me rekni, jestli ti stihlo klesnout brisko? a jaky oblecky jste davali male? asi ji bylo vsechno velikansky ze?
29. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted na to koukam...tobe pomalu nemelo co klesat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja den před tím mi tchýně řekla že mi kleslo bříško :grinning: :grinning: ale mě to nepřišlo...tak ti nevím.... :confused:
mě to vyvolali 3osoby tchýně tím poklesem břicha manžel tím že se narodí 2,a kamarádka z koníka tu noc měla sen že porodím.. :sweat_smile: takže jsme prostě porodit musela :grinning:

oblečky byli a jsou velké 50 jsme měla minimálně :sweat_smile: domů z porodky jela ve větším no....kámoška mi pak dala 3 body a 3 overálky 50 a už jí začínají být menší je lepší být ve větším fakt to dorostou rychle :wink:
29. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a behem tehu neco napovidalo tomu, ze bys rodila driv?
29. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ve 28tt jsme byla hospitalizovaná dost mi tvrdlo břicho a řekli že mám dráždivou dělohu či co ale jinak nic ještě na kontrole týden před porodem CS O nebo 1
29. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky dost tvrdne, ale dr me predepsal magnosolv a rikal, ze je to ok :unamused:
29. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě magnosolv nezabíral tvrdlo mi po něm ještě víc :angry:
29. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je dobry teda....me tvrdne taky i pres to....ale dr rikal, ze nalez na cipku je ok
29. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja - s tím inkubátorem je to asi jak kde - kluci měli 2,35 a 2,25 kg, oba je rozdýchávali, jeden se chytil pěkně, takže ten v inkubátoru vůbec nebyl, druhý měl trošičku nepravidelný dech, tak si ho nechali na JIP jen přes noc na pozorování. A k tomu balení - no já sbalila tak brzo taky jen proto, že u mě teoreticky hrozil předčasný porod, dvojčata se téměř vždy rodí dříve, tak proto... Jinak bych asi taky balila tak měsíc před termínem :wink: Hihi, ale to už jsme úplně mimo téma, asi nám vyruší příspěvky :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
SHAULA nojo, u dvojcatek to chapu...a moc te obdivuju :wink: dnes me manzel donutil sbalit veci, musim se smat, protoze vysiluje vic nez ja...kdykoliv ted pohladim brisko nebo heknu, tak se lekne :grinning: :grinning:

Holky, dekuju. Celou noc me bolel podbrisek, rano jsem se vzbudila s bolestma jako pri ms, ale rozchodila jsem to. Uvidime...Vytok teda silnej, porad :unamused:
30. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jsem tady....dneska ze me opet vysel hustej hlen a bylo ho celkem dost - nejdriv dopol a ted i vecer...mam teda od dr nejaky tablety na preleceni zanetu, ale ty jsou oranzovy a ta posledni ze me vysla skoro cela jeste v noci (spatne jsem ji zavedla asi), takze od toho to byt nemuze....tak si rikam co to je porad....
4. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
muze byt takovej tehu vytok? jakoby hustej hlen? nejak se me to nezda jako vytok.....ve stredu me dr rikal, ze se nic nechysta at jsem klidna (mela jsem i bolesti celkem, tak jsem mu to rikala....a hlen nijak nekomentoval, jen me dal neco na ten vytok)
4. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek