Hlenová zátka. Jak ji poznat?

rennik
6. lis 2009

Ahoj holky prosím poradíte mi jak jste poznali že se jedná o hlenovou zátku???

shaula
29. lis 2009

Svoja - už jsem ti napsala ve druhém tématu, ale neboj, ve 36. týdnu by to ani nebylo zas tak moc brzy. Ale sbaleno bys určitě mít měla, ty ještě nemáš? 😕 Nevíš dne ani hodiny, a lítat potom po bytě a narychlo shánět věci asi není to pravé ořechové... 😖 Já měla sbaleno pro jistotu asi 2 měsíce předem 😀

murynka
29. lis 2009

shaula souhlasím sbaleno určitě a porod v tomto týdnu ej dobrý 😉 já sbaleno měla a vyplatilo se!!!rupla voda a jelo se a nestresovala sem se balením 😅

svoja
29. lis 2009

no dala jsem veci stranou, mam to tak nejak nachystany...zitra to dobalim naostro, at se manzel uklidni 😀

holky diky....

MURYNKO to jsem rada, ze jsi tu, sledovala jsem albicko a koukala jsem, ze jsi rodila v 36tt...jakto? musela byt mala nejakou dobu mimo tebe nekde?

SHAULA ja mela taky takovy pocity pred casem....pak jsem si rikala, ze mam jeste spoustu casu a ted me spis nedochazi, ze uz se to takhle priblizilo 😅 😀

murynka
29. lis 2009

svoja byla v inkubátoru 3 dny pak nás dali na Jip a po 9 dnech jsme šli domů 😵 je to šikulka
a jakto že jsem rodila 😀 😀 před prasknutím vody jsme malovala jídlenu jako zdi 😀 tak to asi vyvolalo porod ale já vůbec konec těhu nebyla v klidu rekonstruovali jsme barák takže malování okna uklízení atd 😉
ale zase z porodnice jsme šli do nového 😵

držím palce at vydžíš co nejdýl ale žádný strach 😉

svoja
29. lis 2009

MURYNKO mala je krasna a sikovnoucka 😵 😵 😵 ja se teda taky moc nesetrim...brisko tvrdne celkem casto a i poboliva....ale snad to k tomu patri....jeste me rekni prosim jeji miry?

murynka
29. lis 2009

svoja mě tvrdlo břicho od 27tt skoro pořád a od 30tt jsme měla posli..takže jsem se měla šetřit asi víc 😅
malá měla 2220g a 44cm ted už má přes 50cm a asi kolem 3kg 😉

svoja
29. lis 2009

mury tak to je sikulka....slysela jsem o holcicce, ktera se narodila taky v 36tt a byla hned u maminky, tak proto jsem se ptala na ten inkubator...by me zajimalo, cim je to urceny...jestli tam mimi pujde nebo ne 😒

murynka
29. lis 2009

je to určený váhou 😉 kdyby měla 2500g do inkubátoru nejde...asi záleží i na nemocnici každá má jiná pravidla 😉

svoja
29. lis 2009

ahaaaa...no, myslim, ze jsme si ze zacatku tehu poslaly par ip a ja jsem te sledovala pri tehu, tak jsem byla zvedava, jsem rada, ze jste v poradku a mala je takhle sikovna!!!

murynka
29. lis 2009

svoja moc děkuji známe se z prvosenek občas jsem k vám nakoukla myslím i nsažíme se první měsíc 😉 tam jsme chodila..... 🙂

svoja
29. lis 2009

jojo 😉 jeste me rekni, jestli ti stihlo klesnout brisko? a jaky oblecky jste davali male? asi ji bylo vsechno velikansky ze?

svoja
29. lis 2009

ted na to koukam...tobe pomalu nemelo co klesat 😀 😀 😀 😀

murynka
29. lis 2009

svoja den před tím mi tchýně řekla že mi kleslo bříško 😀 😀 ale mě to nepřišlo...tak ti nevím.... 😕
mě to vyvolali 3osoby tchýně tím poklesem břicha manžel tím že se narodí 2,a kamarádka z koníka tu noc měla sen že porodím.. 😅 takže jsme prostě porodit musela 😀

oblečky byli a jsou velké 50 jsme měla minimálně 😅 domů z porodky jela ve větším no....kámoška mi pak dala 3 body a 3 overálky 50 a už jí začínají být menší je lepší být ve větším fakt to dorostou rychle 😉

svoja
29. lis 2009

a behem tehu neco napovidalo tomu, ze bys rodila driv?

murynka
29. lis 2009

no ve 28tt jsme byla hospitalizovaná dost mi tvrdlo břicho a řekli že mám dráždivou dělohu či co ale jinak nic ještě na kontrole týden před porodem CS O nebo 1

svoja
29. lis 2009

me taky dost tvrdne, ale dr me predepsal magnosolv a rikal, ze je to ok 😒

murynka
29. lis 2009

mě magnosolv nezabíral tvrdlo mi po něm ještě víc 😠

svoja
29. lis 2009

no tak to je dobry teda....me tvrdne taky i pres to....ale dr rikal, ze nalez na cipku je ok

shaula
30. lis 2009

Svoja - s tím inkubátorem je to asi jak kde - kluci měli 2,35 a 2,25 kg, oba je rozdýchávali, jeden se chytil pěkně, takže ten v inkubátoru vůbec nebyl, druhý měl trošičku nepravidelný dech, tak si ho nechali na JIP jen přes noc na pozorování. A k tomu balení - no já sbalila tak brzo taky jen proto, že u mě teoreticky hrozil předčasný porod, dvojčata se téměř vždy rodí dříve, tak proto... Jinak bych asi taky balila tak měsíc před termínem 😉 Hihi, ale to už jsme úplně mimo téma, asi nám vyruší příspěvky 🙂

svoja
30. lis 2009

SHAULA nojo, u dvojcatek to chapu...a moc te obdivuju 😉 dnes me manzel donutil sbalit veci, musim se smat, protoze vysiluje vic nez ja...kdykoliv ted pohladim brisko nebo heknu, tak se lekne 😀 😀

Holky, dekuju. Celou noc me bolel podbrisek, rano jsem se vzbudila s bolestma jako pri ms, ale rozchodila jsem to. Uvidime...Vytok teda silnej, porad 😒

svoja
4. pro 2009

zase jsem tady....dneska ze me opet vysel hustej hlen a bylo ho celkem dost - nejdriv dopol a ted i vecer...mam teda od dr nejaky tablety na preleceni zanetu, ale ty jsou oranzovy a ta posledni ze me vysla skoro cela jeste v noci (spatne jsem ji zavedla asi), takze od toho to byt nemuze....tak si rikam co to je porad....

svoja
4. pro 2009

muze byt takovej tehu vytok? jakoby hustej hlen? nejak se me to nezda jako vytok.....ve stredu me dr rikal, ze se nic nechysta at jsem klidna (mela jsem i bolesti celkem, tak jsem mu to rikala....a hlen nijak nekomentoval, jen me dal neco na ten vytok)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru