Jak dlouho před porodem jste meli příznaky?

denousek
8. pro 2007

cauky holky....zajimalo b me z praxe od vas jak dlouho pred porodem jste meli nejake priznaky??treba kolik dnu ,tydnu pred porodem jste meli posličky??jak dlouho pred porodem vam odešla hlenova zatka??jake jste meli ke konci tehu cervix skore??ja jsem ted prave cetla ze poslicci jsou tyden az 14 dni pred porodem je to pravda??a holky vyvolavaji sperma posliky??diky za nazory a zkusenosti...

majka401
4. črc 2013

Ahoj mamičky🙂 som 36+5 tt lekar mi povedal ze mozem rodit kazdu chvilku som prvorodicka hrozne ma pycha zo spodu a mam bolesti brucha.Mala som zacpu na ktoru mi poradili rozpustnu vlakninu ale ta zabrala iba raz.Tak teraz neviem cim to je ??? Moze to byt zaciatok pred porodom??? Dakujem vam za rady.Krasny den prajem 🙂

domeli
6. črc 2013

ja som nemala žiadne príznaky. Prenášala som 5. deň a tak mi na 6. nakázali nástup do nemocnice (blížil sa víkend a hneď po ňom vianočné sviatky, zrejme preto tak skoro ma tam chceli mať). Nechcela som sa zmieriť s tou myšlienkou, že nič mi nie je a musím tam ísť, naviac som si bola istá (aj som), že termín bol určený nesprávne a že teda mám ešte čas. Preplakala som celé poobedie i večer, čo som dobaľovala tašku. Príznaky stále žiadne a tak som si ich želala. Pred polnocou som teda ľahla spať, že čo už, nejak bude. O 2.15 h. som sa zobudila, že potrebujem na WC, vstala som z postele a buch - "čúram" a nejde to zastaviť = plodovka odtieka... Takže úolne žiadne príznaky do samého začiatku. O 13.55 h. sa mi narodil synak 🙂

dadusqa
21. dub 2015

Ahojte ja mám pár týždnou pred termínom mám ho 9.5 ale už nevládzem už by som to najračej mala za sebou ale posledné tri dni mi je nejak divne včera som aj zvracala poslíčkou už mávam a dosť to bolí ... ale iné príznaky žiadne myslíte že to potrvá ešte dlho ? ☹ ☹ ☹

anetta2016
23. dub 2016

Ahoj zajímá mne také mám šílenou migrénu je mi na zvracení cítím se jak nemocná. A to mám mít za týden termín porodu. Jsou to snad příznaky?

barulina
23. dub 2016

Ja zadne nemela. 21.8 jsem mela termin, 20.8 se to rozjeli a 22.8 jsem porodila

anetta2016
23. dub 2016

Me je totálně zle 26.04 mám termín a žádné výtoky špinění jak každý říká ale už tři dny mě bolí hlava chodím věcné na velkou malou je mi na blití migréna totální ale lékař říkal že prý mám čas že otevřená ani dole dítě není

kika_21
23. dub 2016

@anetta2016 A tlak máte normální, změřil Vám ho?

anetta2016
23. dub 2016

Ano vše normální
@kika_21 snad to přejde

monikagurthova
23. dub 2016

@anetta2016 Ja nebyla otevřena vubec a tyden před porodem (rodila jsem o 3 týdny dřív) me bylo zle, průjem, motani hlavy únava. 4.4. Jsem šla na monitor a prej dobrý rodit nebudete rizneme to za 14 dni, pak odešla zatka a cele pondělí jsem prospala a v 11 v noci mi praskla voda a 5.4. Císař.

anetta2016
23. dub 2016

@monikagurthova me je totálně zle jak říkáš bolesti průjem migréna šíleně ale naštěstí žádné špinění. No 26.04 mám termín ale doctor řekl že otevřená nejsem že prý až okoko 5.04 že ve st 27.04 mám přijít na kontrolu

monikagurthova
23. dub 2016

@anetta2016 jako ja nebyla otevřena skoro vubec a přesto mi prdla voda a pak se mi i zastavily kontrakce....ja jsem to proste tak nějak cítila ze to prijde a v pondělí jsem si byla uz fakt jistá. Říká se ze když mas průjem ze se tělo čistí před porodem, tak uvidíš

zuzineckah
23. dub 2016

@anetta2016 na to bych se moc nespoléhala 😀 když jsem čekala syna, byla jsem v pátek na poradně (4 dny před TP), vše ok, žádné otevírání, žádné tvrdnutí břicha, doktor mě vyprovázel s tím, že se URČITĚ uvidíme ještě min. na další poradně, která byla naplánovaná na následující úterý (den termínu porodu). Ale ještě v ten pátek po poradně jsem večer dostala průjem a odešla mi hlenová zátka. Celkově mi bylo "divně". V sobotu v půl jedné ráno mě vzbudily kontrakce, v 8 jsem se naložila do vany, jestli přejdou. Nepřešly 😅 V 10. jsme byli v porodnici, 16:40 se malý narodil 😀

anetta2016
23. dub 2016

@monikagurthova že strachu mne to už i přešlo. Ale odpo průjem bolest vše dohromady smrkam jak rýma porchlazena

anetta2016
23. dub 2016

@zuzineckah the jako jak říkám bolesti mám celý den není mi dobře ale ale vagína je ok posledně jak sem říkala lékaři že mi tvrdne břicho a není mi občas dobře řekl že až budu rodit že to poznám že tu bolest nevydržím tal nwm

dana3262
24. dub 2016

@anetta2016 že nevydrzis bolest ti řekl? Já teda furt čekala, kdy přijde ta nesnesitelná bolest a najednou byla vidět hlavička..
Každopádně prujem jsem taky měla, alé migrenu určitě ne. Myslím, že se to dá poznat z intervalu kontrakci. I když u mě to bylo spíš takové simrani, ale pravidelně. Když to bylo po 4min, tak jsme jeli.

anetta2016
25. dub 2016

@dana3262 zatím asi dělám poplach že stresu zítra máme první termín a necítím že takže druhý termín je 1-5.05 max uvidím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru