Jak jste se cítily v den porodu? Než odtekla voda

leila.sayy
12. únor 2008

Ahojky....všechny zdravím. Chci se zeptat jak jste se cítily před tím než to na vás přišlo, tedy ež vám odtekla voda a začali kontrakce?? Jestli na tom dnu bylo něco zvlášního?? Mám totiž občas bolesti jak při menstruaci, tak třeba jestli to už nejsou nějaký začátky!!? Moc díky za odpovědi..

majka225
12. únor 2008

ahoj no tak to sa neboj to su akoze falosne kontrakce to len sa telo pripravuje na ten ocakavany den D. to ja mam taky tie bolesti jak pri menstruaci neni to nic prijemne ale co uz

petrolejka
12. únor 2008

Já jsem poznala, že se něco děje podle malé, pár hodin před prasknutím plodovky mi asi hodinu v bříšku řádila nevídaným způsobem, prostě se chystala ... leilo, ty máš asi teprve poslíky, poznáš to tak, že si dej teplou sprchu, když bolest zeslábne či zmizí, jde o poslíky, když stahy zůstanou a budou pravidelné, jde nejspíš o počátek porodu. 😉

leila.sayy
autor
12. únor 2008

Nevím no, spíš to na mě příjde večer nebo v noci, ale přes den ne! A malá ve mě řádí nevýdaným způsobem pořád, víc se vrtí než spí a už skoro každej pohyb bolí.. 🙂

paolin
12. únor 2008

stejne jako Petrolejka. noc pred porodem maly radil, jak pominuty. delali jsme si legraci, ze uz si bali a vymeta kazdy kousek 🙂 moc jsem toho nenaspala, ale rano jsem byla nezvykle klidna a ve dvanact mi praskla voda.

majka225
12. únor 2008

no ja to mam taky obcas ze vecer mne zacina bolet brisko a miminko sa viac vrti.a cez den absolutne nic akurat ked mi stvrdne brusko na na 1 az 5 minut ale hned to prejde

leila.sayy
autor
12. únor 2008

paolin - ty se máš ty jdeš už k druhýmu porodu takže víš co tě čeká, to já se toho bojí jak malá holka-vůbec nevím co čekat

zanetka82
12. únor 2008

ahoj u prvního vubec žadny signal a u druheho sem od rana začala lítat ještě víc na wc...čurat po kapkach a začalo mě strašně bolet v zadech. ani tepla sprcha nepomohla. 😉 . začalo to kolem 11 hod a večer v sedm začali menší kontrakce, voda praskla kolem pulnoci a maly se narodil ve 3.47 😀

majka225
12. únor 2008

hmm jak ja vam zavidim holky ktore to uz mate zasebou 😉 a nas to este len ceka s leilou 😅

zanetka82
12. únor 2008

majka225... neboj až to budeš mít za sebou tak budeš zase zavidět těm co to budou mít před sebou..uvidíš porod je krasny zažitek 😉 ...ja zavidím zase vam co to mate před sebou,ja bych šla rodit znovu i když první byl horor,druhy byl lepší ale šla bych do toho 😀 😀

f.nina
12. únor 2008

Tak u mne vůbec žádné vrtění,bolení vůbec nic,akorát jsem už den předem nemohla vůbec posedět na jednom místě byla jsem pořád nervozní a vnitřně jsem to prostě věděla.Příteli jsem pořád říkala "Zlato zítra to ráno porodím"a ono jse to vážně stalo 🙂

paolin
12. únor 2008

leila - no prave, ze vim, co me ceka 😉
porodu se neboj. myslim, ze je dulezite myslet hlavne na mimi a soustredit vsechny myslenky na to, jak mu co nejvic pomoct. nejtezsi je vyrovnat se s bolesti. clovek se ji podvedome brani a misto dychani se spis zatina. dychani je vazne moc dulezite, protoze se tim prokrvuji delozni svaly a tim se tlumi i bolest. zkus to cele treba brat tak, ze vsem dokazes, jak jsi silna 😉 a ikdyz ti treba ujedou nervy, nebo uz toho budes mit plne kecky, stejne na sebe pak budes hrda, protoze ty jsi to dokazala! 😵

lucia31
13. únor 2008

petrolejka, u mna to bolo presne to iste...v ten den, ked mi pred polnocou odtiekla plodova voda, maly vystrajal v brusku, strasne sa vrtel, trhal, nikdy predtym som to nezazila..teraz by som to uz poznala, ale vtedy mi to bolo sice cudne, ale nepripisovala som tomu nijaky vyznam...to som si uvedomila az po porode 😉 , ktory som ale mala par tyzdnov skor...

alcatko.j
13. únor 2008

Tak naprosto presne vim, jak jsem se citila den pred porodem, blila jsem jak amina 😅

sisstin
13. únor 2008

úplně normálně 😅

kristi
13. únor 2008

ja dobre, po obidku jsem si sla hajnout a kdyz jsem se ve 3 vzbudila,tak me zacalo pichat dole.....a jeli jsme 😅

mausi
14. únor 2008

Ja jsem se citila uplne normalne, nic zvlastniho jsem necitila a docela me prekvapilo, ze vidim odtekat plodovou vodu, protoze mi dr. rikal, ze k tomu u me pravdepodobne nedojde, ze nastanou rovnou kontrakce. Do porodnice jsme jeli uplne v klidku, v aute jsme se chechtali.... kontrakce mi pak vyvolali ricinovym olejem. Takze fakt zadne predznamenani..... vsechno uplne normalni. 🙂

lenys
14. únor 2008

k veceru par bolesti jak pri menstruaci a vecer maly v brisku radil,silene se vrtil, to uz jsme si rikali uz je to tady.. 😉 jinak jsem si par hodin myslela,ze mam poslicky {rodila jsem o 10 dni drive},kontrakce prisly strasne rychle a po kratkych intervalech

aponchie
15. únor 2008

rano trosku spatne od zaludk nechut k jidlu trosku dovnej pocit ,troska hlenove zatky odesla,potom dobre az do odpoledne kdy mi rupla voda v aute tak sem se odvezla do porodnice a OK 😀

binki
15. únor 2008

Cítila jsem se jako vzducholoď 🙄 Poslíčky jsem měla 3 týdny před termínem. Rodila jsem indukčně týden po termínu (indukce).

kupinka
15. únor 2008

Já jsem taky žádný signál neměla,týden předtím poslíčky a prostě k ránu mě vzbudily začínající stahy...vodu mi píchli až na sále...

andilek
15. únor 2008

já jsem se cítila taky normálně na můj stav (hlavička mi klesala od 23 tt dolů), takže jsem myslela, že mi každou chvíli mimino někde vypadne, žádné poslíčky, žádné kontrakce, nic jiného, v ten den mě poslali do nemocnice kvůli vysokému tlaku a když zjistili, že jsem na 5-6 cm otevřená, tak mi prdli vodu a jelo to jak po másle 😅

bihan
15. únor 2008

Ja som sa tiež cítila úplne normálne - len som mala pocit, že mám nejaké črevné problémy, ktoré mi vyvolávali poslíčkov, čo už boli prvé kontrakcie - vôbec to nevyzeralo na začiatok pôrodu napriek tomu, že som už bola deň po termíne 😅

kalo
15. únor 2008

😀 😀 😀 To já si do porodnice natahovala budík, abych nezaspala 😀 😀 😀 Šla jsem na plánovaného císaře...

vivian
18. únor 2008

Já už moc nevím, jak jsem se cítila, nejspíš nijak zvláštně, akorát vím, že jsem se ráno probudila ve tři nebo ve čtyři, protože jsem cítila mokro 😀 Ale bylo to jen takový kapání, tak jsem nevěděla, jestli to je jenom nějaký vodnatý výtok nebo plodovka... Ale nemohla jsem už usnout, tak jsem si sedla v kuchyni a dala jsem si časnou snídani. Pak jsem si šla ostříhat nehty a umýt vlasy... a to už toho "mokra" bylo nějak hodně a bylo to takové nějaké do rezata, tak jsem šla volat do porodnice... a odpoledne jsme už byli rodina 😵

sylvar
20. únor 2008

ahoj, v den porodu jsem od půlnoci měla kontrakce(rodila jsem v 5,20 ráno),den předtím jsme celý byli u kamaráda na grilování,ani náznak bolesti, nic, v 22 hod jsme přijeli domů, praskla mi voda a jeli jsme 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru