• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se pozná odlučování placenty?

24. prosince 2013 
Ahoj, jak se pozná odlučování placenty? Kolik by mělo být té krve? Je to masivnější krvácení, třeba víc než na intimku?
Byla jsem teď na velké (zácpa) a začala jsem krvácet jasně červenou krví. Z konečníku to nebylo. Je jí cca na proužek na vložce a zdá se, že to neporačuje. Stalo se mi to už před 2ma týdny, jak se otvírám k porodu. Tentokrát to ale bylo horší, krve bylo víc. Předchozí dva dny jsem špinila po vyšetření (stará hnědá krev).
Bolesti, nevolnosti, křeče nemám.
20. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
když začneš krvacet tak bys měla jet do pordnice.
20. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se odlučovala v prvním těhotenství a provázely to velké bolesti břicha a to krvácení bylo fakt masivní, tohle asi souviset nebude, ale asi bych pro jistotu zajela někam na kontrolu
20. pro 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
neřešila bych jestli je to odlučování placenty nebo ne ale mazala bych okamžitě do porodnice, kor když krvácíš a seš v termínu. :wink:
20. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
kamarádka trpí chronickou zácpou a při každém kakání krvácí, ze začátku chodila s tím na gyndu, teď je ve 20.tt, ale pak už pochopila, že to tak prostě má z toho tlačení, pokaždé bylo vše v pořádku... ale jestli to máš stejně netuším, určitě bych zajela k doktorovi, máš už termín, jinak placenta se začla odlučovat spolužačce ve 33.tt a krve tam bylo prý jak při jatkách.... držím palečky, spíš se už prcek chystá na svět :wink:
21. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ježiši, jeď hned do porodnice...!!! (Holky, nezlobte se na mě, ale občas se nestačím divit, co tu čtu....)
21. pro 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
může to být i hlenová zátka, já to tak měla, ale určiě bych jela, lepší zbytečně než pozdě, držím pěsti :slight_smile:
21. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě takto taky odešla hlenová zátka, ale nastaly potom ihned šílené kontrakce a do 3 hodin byl malej na světě. At je to cokoliv, jela bych do porodnice a hned.
21. pro 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja si myslim, že zakladatelka je právě v porodnici. Místo odlucujici placenty bych to tipla na začínající porod.
21. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No nevím, já jako prvorodička bych asi začla zmatkovat a jela bych, my furt nic, máme termín zítra a stále se nám nějak nechce ven :slight_smile: a jsem i ráda jsem z toho vyklepaná :astonished:
24. pro 2013 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek