Jak se pozná odlučování placenty?

rilwen
20. pro 2013

Ahoj, jak se pozná odlučování placenty? Kolik by mělo být té krve? Je to masivnější krvácení, třeba víc než na intimku?
Byla jsem teď na velké (zácpa) a začala jsem krvácet jasně červenou krví. Z konečníku to nebylo. Je jí cca na proužek na vložce a zdá se, že to neporačuje. Stalo se mi to už před 2ma týdny, jak se otvírám k porodu. Tentokrát to ale bylo horší, krve bylo víc. Předchozí dva dny jsem špinila po vyšetření (stará hnědá krev).
Bolesti, nevolnosti, křeče nemám.

kriistin
20. pro 2013

když začneš krvacet tak bys měla jet do pordnice.

sabuse1
20. pro 2013

mě se odlučovala v prvním těhotenství a provázely to velké bolesti břicha a to krvácení bylo fakt masivní, tohle asi souviset nebude, ale asi bych pro jistotu zajela někam na kontrolu

mafeska
20. pro 2013

neřešila bych jestli je to odlučování placenty nebo ne ale mazala bych okamžitě do porodnice, kor když krvácíš a seš v termínu. 😉

selverin
21. pro 2013

kamarádka trpí chronickou zácpou a při každém kakání krvácí, ze začátku chodila s tím na gyndu, teď je ve 20.tt, ale pak už pochopila, že to tak prostě má z toho tlačení, pokaždé bylo vše v pořádku... ale jestli to máš stejně netuším, určitě bych zajela k doktorovi, máš už termín, jinak placenta se začla odlučovat spolužačce ve 33.tt a krve tam bylo prý jak při jatkách.... držím palečky, spíš se už prcek chystá na svět 😉

bibi_du
21. pro 2013

Ježiši, jeď hned do porodnice...!!! (Holky, nezlobte se na mě, ale občas se nestačím divit, co tu čtu....)

odvarkova
21. pro 2013

může to být i hlenová zátka, já to tak měla, ale určiě bych jela, lepší zbytečně než pozdě, držím pěsti 🙂

kikimaruska
21. pro 2013

Mě takto taky odešla hlenová zátka, ale nastaly potom ihned šílené kontrakce a do 3 hodin byl malej na světě. At je to cokoliv, jela bych do porodnice a hned.

leni78
21. pro 2013

Tak ja si myslim, že zakladatelka je právě v porodnici. Místo odlucujici placenty bych to tipla na začínající porod.

puski
24. pro 2013

No nevím, já jako prvorodička bych asi začla zmatkovat a jela bych, my furt nic, máme termín zítra a stále se nám nějak nechce ven 🙂 a jsem i ráda jsem z toho vyklepaná 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru