• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte poslední týdny těhotenství?

15. června 2016 
autor
Taky si říkám,že určitě nemám to štěstí,že bych měla tak rychlí porod.No zatím je to poměrně daleko tak si to nějak nepřipouštím,ale uteče to a pak už budu jen čekat,jen doufám,že nebudu přenášet,protože nechci aby mi porod vyvolávaly,slyším na vyvolávaný porody jen to nejhorší,tak jsem zvědavá.Od 34týdne začnu pít čaj z maliníku,jen doufám,že ho budu moci vypít,koupila jsem si před časem čaj pro těhotné a ten prostě nemůžu,okamžitě se mi z něj zvedne kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám,že maliník snesu a snad pomůže :unamused:
13. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to nejsi sama, já jsem si koupila ten granulovaný čaj a taky se mi z něho dělá pěkně špatně....a na co přesně je dobrý ten maliník, že se tak hloupě ptám?,, :slight_smile:
13. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, tak dnes sa konečne ochladilo a namiesto toho aby som skákala od radosti mám ďalší problém: obuť si ponožky a tenisky ! :grinning: :grinning: :grinning:
Z hrôzou som zistila, že aj oblečenia na tieto chladnejšie dní mám pomenej, už sa totiž do ničoho nanavlečiem a kupovať si nejaké veci veľkosti XXL na tých pár dní proste nemá zmysel :unamused:
Už aby to bolo za nami :slight_smile:

natali, malinikový čaj by mal vraj pomocť pripraviť pôrodné cesty
13. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak chvilku pauza, kuchyň mám tak napůl :slight_smile: ještě vytřu a hurá na obývák, ale to musím počkat až miláček vyvrtá 4 díry do zdi...vrtačka je ještě v autě tak nevím :angry:
já už ten maliník piji, zatím jen 1x denně, ale už zvýším dávku :grinning: , prý je to dobré na hladký průběh porodu, na otevírání a tak... snad pomůže alespoň psychicky :wink:
13. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dejna3 to máme stejný problém ponožky mi obléká můj a když není zrovna po ruce tak je to bojovka :sweat_smile:
A oblečení taky kupovat nebudu, já jsem xxl i tak :grinning: , vlastně nad mojí váhu před těhu mám 4kg , tak snad to zvládnu s tím co mám
13. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabka, ty si dnes ale akčná :slight_smile:
ja som mala v pláne oprať vecičky pre mimi, ale priateľ ma ťahá k jeho babke, majú 7 malých mačiatok a ja proste mačky milujem, tak neviem, koľko toho zasa dnes stihnem :grinning:
13. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tak to si ho koupím taky a snad ho budu i poctivě pít... :grinning: jinak k těm ponožkám: mě teda nohy neotékají, ale obléct si je je pro mě zážitek, nějak se přes to břicho nemůžu dostat k nohám.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte.Mozem k Vam?
13. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne začalo rásť bruško až po 5. mesiaci, čiže na jar som nosila ešte veci z pred tehu... teraz mám ale o 16kg viac, takže to už asi nepôjde :grinning:
13. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dejno, mojeho jsem teď postavila ke dřezu a já odpočívám :grinning: , taky miluji kočičky, máme i jednu doma, ale nevím jak to bude až se malá narodí, pořád se utěšuji, že se to zvládne, ale jak vidím to naše čertidlo, tak se obávám, že nezvládne... :frowning2:
13. zář 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj bianco, jen pojď :grinning: co trápí tebe??

Holky to není možné, můj se oblékl a šel pro tu vrtačku :fearful: :slight_smile:
13. zář 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu nacpat pračku a vytřít a zas přijdu až budu funět jako lokomotiva :sunglasses:
13. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bianca, len sa pridaj a napíš, čo všetko Ťa trápi :slight_smile: tuším máme rovnaký termín...

ja tiež namám opuchnuté nohy ale presne tak, to bruško už proste zavadzia pri všetkom... a viete čo je nejväčšia sila? ja neviem odhadnúť, kde mi končí a čatsokrát nim do niečoho narazím :grinning: :grinning: :grinning: , potom sa vždy naľakám a ospravedlňujem sa drobcovi :pensive:
ja som bola pred tehu dosť chudá a zmestila sa sa do každej škáry a mini-uličky, proste som si robila skratky rôznymi spôspbmi pomedzi odparkované autá kde bolo napr. 40 cm priestoru... a teraz si nejako nemôžem zvyknúť, že už tam nevôjdem a potom hádžem spiatočku. musím vyzerať ako blázon :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabka.d hoj.V noci nespavost,bolesti klbov,strasne bolesti lebo mimino tlaci na krcok a teraz aj dokonala lenivost.Inak pozeram ze si s OV.S ktorej casti?Ja Dubina
13. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dejna3 tak ten problem mam aj ja a hlavne pri otvarani dveri neodhadnem sem tam vzdialenost :sweat_smile:
13. zář 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabka aj my sme mali doma do minulého októbra kocúrika a ešte si určite nejakú mačičku zaobstaráme, ale až keď mimi podrastie, ono by to bolo dosť náročné mať naraz 2 rôznych nových členov rodiny...
ale pokiaľ máte mačičku už dlhšie, tak by som sa toho neobávala :wink:
13. zář 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítám Tě bianca!!
Jak píše gabka.d maliníkový čaj má připravit porodní cesty a usnadnit porod,tak snad na tom něco pravdy bude a pomůže nám :sweat_smile:
S těmi ponožkami mám to samé,hrůůza,ale zatím to zvládnu sama,jen se u toho zadýchám a boty mám nazouvací takže to zvládám ve stoje :grinning: .Já dnes také uklízím,už jen zamést koupelnu a vytřít celý dům a taky uvařit oběd a pak se vrhnu na šití kapsáře a peřinky a polštářků tak jsem zvědavá jestli to vše zmáknu a odpoledne jedeme ještě za taťkou do nemocnice.Dneska se kupodivu cítím dobře a mám ještě dost energie,ale doufám,že vydrží :confounded: .
Jinak já oblečení moc neřeším,koupila jsem si tři tuniky,dvoje značkové tepláky a to nosím všude.Nedá se svítit,ale já nic drahého kupovat nechtěla a nechci tak si myslím,že vydržím s tímto a riflovou bundu nosím rozepnutou a s kabátem to bude taky tak,prostě už teď na ten měsíc a půl nechci nic kupovat,protože co pak s tím a navíc po porodu chci zhubnout ještě něco víc co než co jsem nabrala v těhu :unamused: tak snad se mi to podaří.Taky jsem ráda,že už se ochladilo,léto jsem teda zvládla suprově a to jsem z toho měla strach,ale fakt těhotenství sem na sobě vůbec nepocítila,koupala jsem se v bazénu atd. prostě super jsem si to užila,ale teď kdyby mělo být léto a ty vedra tak teda nevim nevim....
13. zář 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dejna3 tiez neviete pohlavie?Nechcete?
13. zář 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky ted nacpala pračku, za dnešek už druhou a měla bych aspoň vytřít, tak uvidím, jestli se přemluvím... :grinning: můj to sice nerad vidí, když lítám s hadram po baráku,ale samo se to asi neuklidí, tak uklízím když není doma a on mi pak vyhubuje až se vrátí :wink: a jak zvládáte nákupy a cestování?já totiž nic moc a nejvíc se bojím, že bych měla začím rodit ve škole při přednášce, to fakt neeee. :confused:
13. zář 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kinderka a budete niekto skusat aj homeopatika?
13. zář 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bianca: s těma homeopatikama, pokud jim věříš, mám tu zkušenost, že zabírají, je to spíš otázka placeba, ale hlavně že funguje, jinak já jsem dělala 4 roky v lékárně, takže jsem z homeopatie vyléčená... :confounded:
13. zář 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
natali.m ja som zdr.sestra a daco o tom tiez viem :wink:
13. zář 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem teda byla až do pondělí úplně v poho, samozřejmě že spaní na pytel, ale to skoro celé těhu, páč první 4 měsíce jsem útrpně problila, zbytek zase "pročůrala", to, že chodím v noci co dvě hodiny čůrat už beru jako normoš stav, no od té doby co mi přestalo být blbě tak supr těhu, malé bříško a tak, jenže v po mi dr řekla že jsem připravená a můžu prakticky porodit kdykoliv a to začlo! Furt se hlídám a kontroluju, každé ráno si říkám "tak dnes?", no prostě na pytel pane stavitel. Navíc dneska v noci asi díky sexu s manžou a jeho unikátním spermiím:slight_smile: jsem dostala brutus kontrakce po 8min spojené s křížovými bolestmi, takže mňamka, trvalo to dvě hodky, tak jsem se přesunula do obýváku, at ho neruším i když to bylo stejně fuk, pže jsem ho vzbudila a říkám "asi budu rodit" a on "tak až pojedem, vzbuď mě" a zas usnul, no podpora jako prase:slight_smile:, ale stejně když jsem měla ty bolesti tak jsem byla radši že jsem sama, chce být u porodu a já začínám přemýšlet, jestli ho tam přežiju :sweat_smile: , no a představte si, jak se tak těším z těch 8 min kontrakcí a čekám, až se zkrátí na 5min, ať můžem vyrazit do porodky, tak najednou to přestávalo nabývat na intenzitě, a ubývalo a ubývalo...až jsem usla a probudila jsem se ráno. Takže zase prd! To čekání je hrozný!!!!
13. zář 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi víš z čeho je to složené a o jaké koncentraci...ale jak říkám, podle mě pořád lepší než chorobně zobat jiné léčiva, ne?a znám dost lidí co byli spokojeni...
13. zář 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia. chlap :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. zář 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bianco já jsem z Mariánek, na Dubině mám tchýni u intru (interspar) :wink:

no tak snad se to opravdu zvládne, jenže ona pořád bere hračky co jsou v postýlce...říkám si že to pochopí až uvidí malou že to není její, ale nevím nevím, asi jsem naivní, nemám nikoho blízkého nebo známého komu bych ji dala, a máme ji tři roky od úplného koťátka, ani pít sama neuměla když jsme si ji přivezli...tak to bych se těžko loučila.
Cestování zvládám jedině autem a né moc daleko, ale ještě před 3týdny jsem jela 100km a v pohodě ale teď už vážně néé a nákupy? Vždycky se mi chce a pak jak tam jsem tak za 20min už chci jít domů...strašně mě bolí nohy, jako bych ušla tůru.
A břichem taky narážím, do sporáku a dřezu :grinning:
13. zář 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia: no teda, tomu říkám podpora.... :grinning: taky mě to občas po sexu chytá, ale zdaleka ne tak jako tebe...no mám ještě čas...jinak s tím čůráním, já ho mám taky jako hodinky, v noci co 2 hoďky.... :grinning:
13. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bianca, chceli sme vedieť, ale naše hyperaktívne bábo je v neustálom pohybe, vrtí sa a kopká a dokonca ani na 3D utz si doki nebol pohlavím istý... povedal nám, že pohlavie s tým, že to nemáme brať 100%, lebo ani on sám si nie je istý :grinning: No a keďže to na tom 3D nevyšlo, už sme to nechali na prekvapko a v 30tt som sa už ani nepýtala ... Inak fakt netuším - všetci mi podľa všelijakých tých rôznych povedačiek tipujú opak toho, čo videl doki, tak som už veľmi zvedavá :slight_smile:
a aké homeopatiká? je niečo na uľahčenie pôrodu?
13. zář 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabka.d kde budes rodit?

inak my cestujeme kazdy mesiac 370 km autom domov na Slovensko a spat.Chystame sa este aj teraz tam som zvedava :grinning:
13. zář 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bianco ve Vítkovicích
13. zář 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek