• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte poslední týdny těhotenství?

15. června 2016 
sarkal no to vyjímečně :slight_smile: ale mám z toho radost

mě se to zdálo dobré tak do toho 36týdne, to jsem se cítala celkem dobře a i to utíkalo, ale jak se to blíží je to čím dál horší - strašně se těším až Tomulka půjde ven a pořád nic. Holky já nevím jak ho popohnat :frowning2:

a víte na co se nejvíc těším po porodu, samozřejmě kromě broučka? až si lehnu na břicho :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé 12 hodin spánku v kuse, já chci taky!!!! :grinning:
A na břiše spím teď furt, já na břiše i jen tak odpočívám...téda když zrovna mé nenasytné dítě nemá hlad...což...mám dnes ten pocit...má pořád...uááá :pensive:
15. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
acinka no ten spánek byl po dlouhé době tak dlouhý a na hodně hodně dlouho :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jo, ležení na břiše, na to se taky hrozně těšim. Říkam si to každej večer, když se snažim uvelebit :slight_smile: .
Jinak holky, jste ty poslední týdny taky vic "nenažraný" jako já? Jim obrovský porce a pořád se necítim plná :unamused: :grinning:
15. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo to se taky těším až si konečně lehnu na břicho,jednu ruku pod polštář druhou pod hlavu,jednu nohu skrčenou u břicha,jééé to bude paráda! :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
hulda právě naopak, já poslední dobou nemám vůbec hlad ale na váze to teda poznat nejde - každý týden přiberu 1,5
15. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nemůžu jíst večer, to je mi pak dost blbě. Ale obědy mam dva :sunglasses: .
15. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte potrebujem poradit vcera som si v lekarni kupila tehotensky test rapiclear a ked som si ho urobila tak sa mi objavila jedna ciarka ale to co ma byt biele bolo este take ruzove aj po uplynuti tych 3-4 minut a ked to uschlo ze uz to bolo biele tak tam bola taka slabunka druha ciarka. menstruaciu mam dostat az v pondelok myslite ze som tehotna? dakujem za rady
15. říj 2008 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo holky, na späní na břiše se těším, ale bojím se aby to šlo,už teď mám prsa skoro5 a co když se po porodu ještě nalijí?panebože to si pak na břicho nelehnu další 2 roky nebo co? :fearful:
15. říj 2008 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
patusa:víceméně je jedno jak je test cirtlivý, každopádně nemá význam si ho dělat dopředu, ale až první den vynechání...takže vydrž....
15. říj 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
patusa já myslím že bys těhotná být měla, co takhle si pro jistotu koupit ještě jeden test? nejspolehlivější a nejcitlivější je prý mamatest

natali nechceš mi něco z těch prs půjčit, já neměla před těhu žádná a v těhu taky nenarostly :frowning2:
15. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
smardík: jejda, klidně a ráda, ani nevíš jakou dá práci sehnat na sebe podprdu co nevypadá jako bych ji šlohla babičce...no pak se doma manžovy vysvleč v takové parašutistické výbavě..... :grinning:
15. říj 2008 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
natali já bych si zas ráda vzala :slight_smile: škoda že to nejde. no na mě taky dá problém sehnat podprdu - 70A co by seděla je úspěch :angry:
15. říj 2008 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
smardík: máme to obě trápení, co?ale třeba se ti po porodu nalijou?většinou to tak bývá...
15. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
natali třeba jo a když ne svět se nezboží, není to to nejdůležitější
15. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak, a mlíčko snad mít budeš...
15. říj 2008 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
natali doufám že budu mít mlíko ale to prý na velikosti nezáleží, chci kojit je to jednudušší a upřímně jak vidím ceny sunaru je mi zle
15. říj 2008 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, to jsem ti chtěla napsat, že ohledně mlíka nesejde na velikosti.a taky mě ty ceny straší, jako by toho nebylo dost za plíny...
15. říj 2008 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kocky...co noveho? porodil niekto?
15. říj 2008 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
natali no plíny síla, ty jsem si náhodou nasyslila ve slevách :slight_smile:

evit ahoj, nového nic a o žádném porodu nevím
15. říj 2008 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no to já mám taky menší zásobu, navíc mám i látkové, ty chci dávat hlavně ze začátku, jinak člověk aby za to dal mateřskou....
15. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
evitka. se hlásím, že teď bych chtěla rodit já........ :sweat_smile:
15. říj 2008 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
natali já chtěla používat látkovky ale nějak jsem nestihla koupit tak na ně asi prdím, mám eko tak uvidíme. no a jinak se taky hlásím do řady že chci rodit
15. říj 2008 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
smardík: tak která dřív?tomu našenu miláčkovi se moc nechce...
15. říj 2008 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
natali no ty máš termín dřív tak asi ty, jinak tomu našemu miláčkovi se taky nechce, asi je mu u maminky dobře
15. říj 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kéž by to byla pravda, už jsem na odpis...no jo, našemu se u maminky taky líbí, ale do puberty ho nosit nehodlám... :grinning:
15. říj 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
natali taky ho do puberty nosit nehodlám, já doufám že do konce října bude venku
15. říj 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda, no to by měl...
15. říj 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
natali no měl ale kdo ví co ty klíštatka vymyslí
15. říj 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nene, žádné vymýšlení nebude, pan Dr. říkal, že mu kdyžtak pomůžeme...
15. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek