• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte poslední týdny těhotenství?

15. června 2016 
Ahoj holky, přidám se k Vám, mohu? Už jsem dnes 41tt+2 a pokud neporodím přes víkend, tak v pondělí jdeme ráno na příjem do porodnice. Naše mímo prostě nechce ven a ty poslední týdny (dny) jsou tedy hodně náročné - už se těším až bude na světě.
25. říj 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evaje...

:slight_smile: hlenova zatka? tak to uz si jednou nohou v porodnici :slight_smile: gratulujem... tak to nech vsetko dobre dopadne a nech mas babo cim skor a zdrave pri sebe... ;)

zacinam uvazovat nad tym varenym vinkom :grinning:
apropo, teraz v poslednych tyzdnoch uz alkohol mimcu neskodi??

oskarka, musite babetku pekne dohovorit, aby sa to rozbehlo same... teda neviem ako ostatne maminy, ja by som dala prednost prirodzenemu nastartovaniu porodu.. :slight_smile:
ale clovek si niekedy fakt asi nevyberie...
drzim palceky :slight_smile:))
26. říj 2008 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky :slight_smile:

smardik uz asi aj porodila, ze? :dizzy_face: evaje pomaly tiez :wink: drzim palce. pomaly sa nam to tu pekne vyprazdnuje.

ja spim na brusku uz skoro tyzden - nemam nejak extra velke prsia. to je pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplne sa v tom vyzivam. hoci ide skor o lezanie, pri malej sa velmi nevyspim.
26. říj 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.Jo ten už si jen počkáme až smardik napíše,že už je doma s mimčem :slight_smile:
Mě včera večer hrozně bolelo břicho a v kříži a bolest se stupňovala,už jsem si říkala,že to asi přijde,ale ve vaně se to uklidnilo a v postely to přešlo.Teď mě jen pobolívá v podbřišku jako už skoro týden :unamused:
Tak nevím...Zítra zase maraton k mému dr. do porodnice na ozvy a už mě vůbec nepřekvapí když to nebude ok a večer mě poženou znovu do porodky na přetočení,ale to už jim něco jako řeknu! :angry:
Včera jsem už Tomíkovi říkala,že s taťkou vrátíme kočárek(samozřejmě,že to nebylo myšleno vážně) a že hold nebude mít nic když se na něj nechce přijít podívat a on nic..
Jen se bojím,že doma když na to čekám tak nic a že mě to chytně někde kde to budu nejméně čekat,to je vždy zákon schválnosti.Tak uvidíme.
Jinak vítám nové budoucí maminky!!!!! :slight_smile:
26. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko...
oskarka:vítej,tak to jsi na tom o pár dní hůř nž já , mě jinak pošlou na vyvolávačku asi v pátek nebo sobotu....tak držím palečky, třeba se to rozjede ještě dnes....
Evaje: tobě taky hodně štěstí a odpočívej před bojem.. :wink:
jinak já jedu za chvíli na kontrolu, ale vidím to bledě, beztak mě zase pošlou domů :frowning2: a to uklízím, naklád¨ám si břicho do teplé vody, piju tonic a ono nic.... :slight_smile:
26. říj 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf.... evaje sa zatial neozyva... tak zeby?? :dizzy_face:

jaaaj tiez sa uz tesim ;)
26. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem stále tady. Ta noc byla brutus. Vínko jsem si asi neměla dávat.Malej bude nejspíš abstinent. Zátka sice odešla, ale jinak se nic neděje. Bolest v podbřišku, kterou tu všechny poznáme pokračuje a jinak nic. Miminko mě celou noc tak strašně kopalo a šmejdilo v břichu, že to vypadalo, že chce odejít jinudy než spodem. Já si alkohol dala asi 5x za celé těhu a vždy se mě to podobným způsobem vymstilo. A to ne žebych se zliskala. 2 dc něčeho slaboučkého a dost. Prostě mě to nesedí. Matyášek dnes pochopil změnu času a vychrapoval až do 11,30. Když asi slyšel, že si dnes můžeme pospat, tak to vzal vážně.
Pak si ho vzala babička a my jsme s manželem taky na hodinku usnuli. Teda on ještě spí teď.. Já mám sbaleno a vyčkávám, co příjde.
Když jsem rodila Matyho, ak mě hlenovka odešla v pátek a voda až ve středu. dr mě říkala, že to tak dlouho většinou netvá. Tak uvidíme, kdy se tu zase setkáme. Držte se a ať to máme vechny rychle za sebou :wink:
26. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak se hlásím, že jsem zase tady a ještě asi chvíli budu...Dr. byl dnes opět plný humoru, prý se diví, že se mi s ním ještě chce nosit... :angry: .n a jsem ještě uplně zavřená, malý se tlačí, ale to je tak vše...další kontrola v úterý.no každopádně mě tak důkladně prohlídnul, že jsem se od bolesti sotva doplazila domů, když sedím to jde, ale nesmím vstanout.mám v sobě už paralen, ale nezabírá, ach jo... :frowning2:
26. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
natali: a neudělal Ti doktor Hamiltona?, když máš takové bolesti? pač ten sakra bolí...
26. říj 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, tak co tu je nove??? Nikto "neodpadol"? :wink:
26. říj 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme stále domaaaa
26. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: sme stale tu...

kto z vas planuje rodit v ruzinove? ja len, ci niekoho vas budem mat moznost spoznat osobne... ak nahoda vyda... ;)
26. říj 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky, hlenova zatka prd ukaze! Ja ji nemam uz 3 nedele, pred tydnem ze me vysel zbytek! A furt nic :sweat_smile:
26. říj 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem taky stále doma, bojuji s tou virózou, je to děs, ale lepší se to.dneska se malá tak strašně hýbe :confused: co to?
26. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi : asi zjistuje, ze je ji pokojik trochu malej a rozhoduje se, estli to jest chvilu vydrzi an ebo estli uz na vas kukne :dizzy_face:
Ja mela dneska taky spoustu tvrdnuti briska :slight_smile:
26. říj 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: taky jsem nad tím přemýšlela, jestli neudělal Hamiltona, jenže mi nic neřekl ani do zprávy o tom nic nepsal, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to možné.co myslíš?každopádně by to odpovídalo, protože mi tlačil až někam za čípek.samo o sobě se to vydržet dalo, snažila jsem se uvolnit, ale teď jsem zralá takna rozpadnutí, strašně to bolí, když mám chodit....
26. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat, je to klidne mozny. Spousta holek tu na foru pise, ze jim ho doktor udelal a nic jim nerekl :angry: Ale pokud by to melo zafungovat, tak pro ne? Ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicka:jj, to s tebou souhlasím, já jsem na to před pár dny i myslela, že by mi mohli udělat Hamiltona ať už mám klid., tak kéž by, akorát mě mate, že to nenapdsal do zprávy.ale už jsem si to pročítala a opravdu hodně holek píše, že jim nic neřekli a až pak jim to prostě došlo...
26. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulička, to jsi mě teda nepotěšila. Já jsem o tom mluvila s dr. a říkala jsem jí, že u Matyho jsem taky byla bez špuntu 6dní a ona říkala, že to byl předčasný porod (ve 33tt) tak to je jiné. Ale když je to prý v termínu, tak to je tak 1,2 dny před. Toš uvidíme. Doma jsem vyhlásila pohotovost, taxika máme stále na telefonu, protože manžel přišel o řidičák.a jestli to je zbytečně, tak mě pak nikdo neuvěří až budu opravdu rodit :wink: A kdo mě do toho Zlína odveze? :confounded:
26. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no nepotesila no, ja jsem si to myslela.
Me tehda dost vystrasili, pac jsem od toho 35tt otevrena na 1 prst, ale pak jsem potkala maminku, co je takle otevrena uz od cervence a porad se kulatila (je to 14 dni). Takze to znamena jen jedine : uz zadna vana.
No drzim ti palecky, at uz a at v poho :slight_smile:
26. říj 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.Tak mě dnes čeká poradna a monitor.V noci po wc bolest v podbřišku a zádech,čekala jsem jestli se to bude stupňovat a prd.Takže už vidím jak dneska zase strávíme celý den po nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Termín za 7 dní....Tak bych brala na příští kontrolu už jako nedorazit tak jsem zvědavá :grinning:
Při mý smůle,ale budu určitě přenášet a to už jsem vyzkoušela všechno a jako většina z nás tady poznala,že babské rady bohužel nefungují.Ještě dneska jede manža nahory něco dělat tak asi pojedu s ním si trochu poskákat v autě jináč už nevím.
27. říj 2008 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Téda Natali, Tě nechci odtud vyhazovat, ale už padej! :grinning: nebo jako fakt počítáš s těma Vánocema? :grinning: Já taky podezřívám Dr., že mě toho Hamiltona udělal...bolelo to vyšteření a pak jsem v noci jela. Tak by ti mohl pomoci :dizzy_face:
Už se mi tam mrní dítě, tak se s miminkama opatrujte s heslem: "Ven, ven, ven!" :slight_smile:
27. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,!tak se hlásím zase 2v1 :frowning2: no prostě nic no.bolesti byly a jsou ale to je tak vše...
acinka:no já asi musím mít vždycky něco extra, jak to tak vypadá, to je děs.... :wink:
27. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
natali achjooo, já sem pořád chodím kontrolovat, jestli už jsi pryč a ty pořád tu.
No aspoň si ještě můžeš odpočinout před tou velkou dřinou :wink:
27. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
acinka, jj ach jooo. no tak jak tak už se to krátí, takže to už nějak vydržím, ne? :wink:
27. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natali, no nevím. Ale mě taky neřekl, že mi ho udělal až pak jsem se to dozvěděla od PA. Mě to vyšetření hrozně bolelo až jsem pak začala krvácet a kontra mi začaly za pár hodin po tom. No, ještě že mi ho udělal jinak jsme v porodce snad ještě ted :grinning: . Souhlasím s Acinkou, zbal si svých pár švestek a už at Tě tu nevidíme!!! :grinning: . Držím palce, hlavně ještě odpočívej at máš sílu, já den před porodem moc nespala a pak to taky podle toho vypadalo.... :unamused:
27. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, to vydržíš....napořád tam nezůstane a určo brzy vyleze! A o tom hamiltonovi mi Dr. taky nic neřekl....se chystám zeptat se ho, jestli jo či né, Ale já myslím, že jooo :slight_smile:
Aji, co Jasmínka? Jak to zvládáte? Jsem teď psala do podzimního sběru, že až teď si toho miminka začínám užívat, předtím to byl jen shon a co dělat, aby nebrečela!
27. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aci: Jasmínka začíná pěkně zlobit, jak jsem onehdy psala jak je pořád spavá tak to ted vůbec není pravda, mám co dělat aby na chvíli usnula!. V noci furt žvatlá a má oči jak žárovky, já s ní pak taky nespím že jo...No, jsem ted jak prdlá. Nevím, kdy naposledy jsem se vyspala. Hlavně ze mě už ted to malé škvrnátko dělá otroka, zařve si a když jí vezmu do náručí je jak andílek...:slight_smile:. A někdy jsem celkem bezradná. Dodržuji 20min. kojení a ona kolikrát potom pořád otvírá pusinku jak když má pořád hlad, jsem z toho docela zoufalá, pač nevím kolik si vlastně odemne vzala a jestli má opravdu hlad nebo se jí chce dudlat. Jak to poznat??? Jednou jsem jí teda zase dala najíst ale to se za chvilku trošku poblinkala a bolelo jí bříško...Kdyby mi tak řekla!
27. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju Aji, jsem si nevsimla! Tvoje holcicka ma krasny jmeno! Taky jsem nad nim premyslela :dizzy_face:
27. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
natali držím palečky ať už to je co nejdříve!!! :slight_smile:
Já dnes monitor i poradna ok a doktor mi přál abychom se viděly až po šestinedělí :unamused: tak jsem zvědavá.
Já vám tak závidím vy co už máte miminka!!Už to chci mít zasebou,pořád mě jen pobolívá břicho někdy i hodně ale nic z toho :confounded:
27. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek