• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte poslední týdny těhotenství?

15. června 2016 
Holky tak ja tam dam ty fotky tak muzete juknout,dam to do jejiho alba,az tam pujdu v tydnu tak urcite fotky dodam ted to bylo ve spechu,ale maly je krasny uzasny no proste zlaticko :wink:
30. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmis>>>srdecne blahozelam,prajem tebe aj tvojmu krasnemu malickemu slniecku vsetko len to naj,
30. lis 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pajmis chlapeček je nádhernej,ještě jednou moooocinky gratuluji!!!Teď už bude jen dobře!!Už se těším až Pajmis bude doma a napíše a budeme probírat ty naše mimča!! :slight_smile:
30. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aqj ja gratulujem
30. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tady zase segra od Pajmis mam jen vyridit vzkas od ROLINCOVE! Dnes v 11 hodin se ji narodila dcera NAtalka 3,90 a 51cm,obe jsou v poradku. PSala PAji na mobil tak to preze me vyrizuji kdyz oni ted nemuzou :grinning:

Dodam zase fotky byla jsem ted odpoledne zase za segrou,dosla sem pred chvili tak fotky stahnu a hned dam do jejiho albika. Malyho jsem mohla i prebalit pro me poprve,je moc hodny vubec neplakal,porad sem ho nosila pusinkovala jak je krasny,no uzasny :slight_smile: ZAtim se mejte PAja se vam pak ozve az ji pusti coz bude asi ve ctvrtek...
30. lis 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je tu nieco noveho dnes?
1. pro 2008 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky čekám co nového.
No Pajmis je v porodnici,Cernovlaska už to má určo taky zasebou..
Uvidíme.. :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen jsem k vám nakoukla :wink: a kopíruji sms, co dostala holčina z pokecu III.trim o CERNOVLASCE:

" AHOJKY PETKO, TAK TO MÁM ZA SEBOU. MATÝSEK SE NARODIL 29.11. VE 12:46 PO 15-TI HODINOVÉM SNAŽENI, BOHUŽEL CÍSAŘEM, MĚL PUPEČNÍK KOLEM KRKU A TEN HO TAHAL ZPÁTKY
ALE JE KRÁSNEJ, VLASATEJ, A HLAVNĚ ZDRAVEJ
MOC POZDRAVUJ HOLKY A BRZO PA PA PA "
1. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééééééé Cernovlasce mooc gratuluji!!!Hlavně,že to dobře dopadlo!!
Moc se těšim až všichni napíšou až budou doma z porodky :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sem po dvoch dnoch nakukla a same uzasne spravy...... :slight_smile: vsetkym novym maminkam moc gratulujem!! :wink:
1. pro 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo vsechny holky rodi :slight_smile: A ja nemam nejmensi priznaky. Jinak vsem moc gratuluju. Ja tu budu jeste na Vanoce urcite.
1. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluji vsem novopecenym maminkam a at jim jejich ratolesti prinasi jen samou rädost :slight_smile:
1. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zemli,ja myslim,ze ty na Vanoce uz nemuzes byt cela,co?nebo by te nechali tak dlouho?ja uz bych chtela byt na Vanoce taky s prckem :grinning:
1. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zemli neboj, ono to prijde :dizzy_face:

vsem holcinam moc gratuluju!
1. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No první termín mam 6. a druhej az 18 a jestli nechavaj prenaset 10 dni. :unamused:
1. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zemli neboj. Ja mela ceskej termin 10 a fr 18 a prenaset by me byvali nechali az do 25. Ale Titimu se chtelo uz 16 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky uz jsem se videla az do konce.
A 18 to uz je brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernovlaska gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
ja som teraz prisla. bola som v poradni. som ok, zatial zatvoreny krcok a povedali mi ze zacina 37 tt.
1. pro 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam,ze ke konci by to chtela mit uz kazda brzo za sebou :unamused: kazdy rano se vzbudim a uvedomim si kolikateho je a ze bych uz treba pristi tyden mohla rodit taky,kdyz se tady tak rodi :slight_smile: no a pak si reknu,jestli jeste na ty Vanoce fakt nebudu cela :frowning2: zatim to tak vypada..nechali by me prej max. do 27...kdybych vedela,jak to popohnat,domluva nepomaha :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla..Mooooc gratuluji všem novopečeným maminkám a také se těším, až napíšou.Pajmis-moc pěkný chlapeček :wink:
2. pro 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulinkab,
a ty si uz otvorena, alebo este nie?
ja som bola vcera na vysetreni a zatial som uplne zatvorena, tak to asi vyzera ze porodim na termin. tak uvidime.
len sa mi zda ze tam maly uz nema vela miesta :slight_smile:
citim ho uplne vsade
xixi
2. pro 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vsetci este spinkaju?
pekny den
:slight_smile:
3. pro 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj funy, estli jsi otevrena nebo ne znamena velky prd. Ja byla nekdy od 34tt otevrena na prst a porodila jsem az v 40+5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to to slo pak super rychle! uz jednou spusteny.
3. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
funy-včera jsem byla v poradně a otevrena nejsem.Take jsem uplne zavrena.Ale myslim, ze to nic neznamena.
3. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co noveho ? Ja po dnesni kontrole. Tak to prej vubec nevypada. Otevrena ani trosicku. :unamused:
3. pro 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ja jdu na kontrolu zitra,ale co mi rikali pred tydnem,tak to taky vubec nevypadalo a myslim,ze zadna zmena nenastala.napisu zitra,jak to vypada..
3. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to vůbec nemusí nic znamenat,že nejste otevřené..Já byla v pondělí na ko a otevřená jsem nebyla,no a ve středu to přišlo.Se mi to kecá co?Ale držím vám všem palečky!!!!!!!!!!! :wink:
3. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zemli, ale tebe sa uz termin pekne blizi. hadam ta nenechaju dlho trapit sa a ked to nepojde tak ti vyvolaju
drzim palce
3. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal,

to som rada. pretoze ja osobne si neviem predstavit ze by som rodila az na moj termin. uz je to brucho velke a tazke a celu noc som hore.
a nemam sily ucit sa a pisat veci do skoly.
3. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky,tak jestli se mužu přidat,mám týden o porodu,dnes jsem byla v poradně a na KTG a na porod to zatím taky nevypadá.Přemýšlela jsem jak miminku trošku pomoct,ale nic mě nenapadá,pohyb mám pořád,bud něco dělám nebo mi dost energie sebere náš Kubíček.
Jinak kromě zadýchávání se a bolení bříška se cítím dobře i přes 19kg přírůstek.
3. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek