• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jste měly příznaky porodu?

26. června 2017 
@zlatickamoje ja mela pravidelně bolesti (skoro to nebolelo, hlavne u druhého dítěte ) asi 7 hod. Pak kdyz uz to bylo treba po 5-7min, tak jsme jeli. To je fakt ruzny, ale neboj, urcite to poznas :slight_smile:
21. dub 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@100anetinka tak já jsem to věděla na 100 %, praskla mi voda :slight_smile:
21. dub 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajuska87 souhlasím :grinning:
21. dub 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo kolikrat rikam proc to kazda nema stejne :grinning: me treba prvni vyvolavaly a vodu mi pichaly takze ja takovy ty bolesti atd nejak nezazila co tomu vsemu prechazi
21. dub 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte potrebuji poradit boly me hlava a mam velke zavrate .taha me na zvraceni a nevim co to je za 4 dny mam jit na porod.
29. pro 2013 v 15:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního jsem méla ihned pravidelné kontrakce po 3 minutách, u druhého jsem měla cely den velmi nepravidelné kontrakce, pomalu zacala odtékat plodovka a o půlnoci mi začaly pravidelné kontrakce zase po 3 minutách.
29. pro 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
praskla mi voda :slight_smile:
29. pro 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím , jsem vázne zoufalá.. třetí den z tezi se vyspim , zítra máme termín ale ty poslicky mám také ze:ok_hand_tone1: ... Nejhorší je ze uz mi nepomáhá ani chůze, no nic prostě. Dr říkal ze malá by šla uz ven ale tělo nechce , takže sme furt zavřeny ale dost nízko.prostě také odpovědi jsem dostala,ze si mužů hodit korunou.celkove bolesti uz mám tak 10dnu, samozřejmě s přestávkami , aspoň vždy tak 2dny ale tohle se uz nedá.aspon kdybych věděla jak na tu bolest, nedojdu uz nikam sama
17. čer v 07:10  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@johanka1202 17h jsem rodila :pray_tone1:Poslicky moc časté takže jsem byla v křeči a když mi dali na bolest kapacky, abych se uvolnila svalstvo a malá mohla ven , tak nakonec se nemohla trefit.. obě sme bojovaly nakonec sme zkončily na sále
26. čer ve 14:08  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek