Jaké jste měly příznaky porodu?

100anetinka
19. čer 2012

Ahoj holky, za 3 dny bych měla mít podle ultrazvuku termín porodu a nevím, jestli se opravdu něco děje nebo ne, takže by mě zajímalo, jak jste to měly vy před porodem? Já už mám asi měsíc poslíčky. Dneska v noci jsem skoro nespala, jaké bylo vedro. Ráno se mi zvedal žaludek, tak jsem zvracela, už asi 3 dny v kuse mám průjem, ale nic jinýho se neděje ☹ Už mě to štve ☹ děkuji moc za odpovědi

dana3262
21. dub 2013

@zlatickamoje ja mela pravidelně bolesti (skoro to nebolelo, hlavne u druhého dítěte ) asi 7 hod. Pak kdyz uz to bylo treba po 5-7min, tak jsme jeli. To je fakt ruzny, ale neboj, urcite to poznas 🙂

pajuska87
21. dub 2013

@100anetinka tak já jsem to věděla na 100 %, praskla mi voda 🙂

camelinka
21. dub 2013

@pajuska87 souhlasím 😀

zlatickamoje
21. dub 2013

to jo kolikrat rikam proc to kazda nema stejne 😀 me treba prvni vyvolavaly a vodu mi pichaly takze ja takovy ty bolesti atd nejak nezazila co tomu vsemu prechazi

chasdfghjk
29. pro 2013

ahojte potrebuji poradit boly me hlava a mam velke zavrate .taha me na zvraceni a nevim co to je za 4 dny mam jit na porod.

renros
29. pro 2013

U prvního jsem méla ihned pravidelné kontrakce po 3 minutách, u druhého jsem měla cely den velmi nepravidelné kontrakce, pomalu zacala odtékat plodovka a o půlnoci mi začaly pravidelné kontrakce zase po 3 minutách.

luciksima
29. pro 2013

praskla mi voda 🙂

johanka1202
17. čer 2017

Zdravím , jsem vázne zoufalá.. třetí den z tezi se vyspim , zítra máme termín ale ty poslicky mám také ze👌🏻 ... Nejhorší je ze uz mi nepomáhá ani chůze, no nic prostě. Dr říkal ze malá by šla uz ven ale tělo nechce , takže sme furt zavřeny ale dost nízko.prostě také odpovědi jsem dostala,ze si mužů hodit korunou.celkove bolesti uz mám tak 10dnu, samozřejmě s přestávkami , aspoň vždy tak 2dny ale tohle se uz nedá.aspon kdybych věděla jak na tu bolest, nedojdu uz nikam sama

johanka1202
26. čer 2017

@johanka1202 17h jsem rodila 🙏🏻Poslicky moc časté takže jsem byla v křeči a když mi dali na bolest kapacky, abych se uvolnila svalstvo a malá mohla ven , tak nakonec se nemohla trefit.. obě sme bojovaly nakonec sme zkončily na sále

marusa123
6. dub 2018

Ahojky holky chci se zeptat jsem začátkem 9 mesice bolime občas pod briskem co to je

blackhole
6. dub 2018

Já jsem poslíčky neměla vůbec, nejdříve mi praskla voda, kontrakce nikde a porodila jsem až za 2 dny s oxytocinem.

aklin
6. dub 2018

Porod jsem poznala podle krizovych bolesti, pravidelnych kontrakcich, prujem. Kazdopadne to poznas 🙂

marusa123
7. dub 2018

Tak ze to vipada na konrtakce a taky myvam traky pod brichem dekuju kolky

lucinka_16
7. dub 2018

Věta: "To poznáš" 😁 me dostává😁asi jsem pred porodem malo googlila😂. O pul 1 v noci slabší prujem,pak slabe bolesti v podbrisku,celkem nepravidelne,kratší,delší...čas se trošičku zmenšoval...nechtela sem tomu verit,nemohla sem si dat teplou sprchu na rozpoznani,nebot u nas v panelaku se v noci opravdu voda neohriva😠 ve 4 jiz pravidelne po 5 minutach slabe bolesti v podbrisku,nachystala sem svacinu priteli v 5 sme jeli (ja s tim,ze me skoro nic neboli,ze nas vrátí) v aute to skocilo na 2-3 minuty silnejsich kontrakci...v porodnici praskla voda pri vysetreni. Ja pozitivni na streptokoka dostala atb o ctvrt na 8...v 9 byl malý venku😉

marusa123
7. dub 2018

Tak ze to jsou teda kontrakce jo nebo jsem zacatek 9mesice

lucinka_16
7. dub 2018

@marusa123 můžou to být poslicci...nevim,ja pomalu nepoznala,ze rodim,takze nejsem ten nejlepsi radce 😁 zeptej se doktora pro jistotu 😉

marusa123
7. dub 2018

Dekuju lucinko

marusa123
7. dub 2018

Poslici jo bojím se porodu jako blázen ale už se těším na clapecka

misicka1988
7. dub 2018

@marusa123 A není ta bolest třeba stydká kost ?

miluska1990
7. dub 2018

Taky mi u prvniho praskla voda,druhe mi vyvolavali. Takze moc neporadim ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru