Je možné nepoznat odtok plodovky?

mickey06
10. únor 2012

Ahoj holky, dneska mám takový dilema. Je možný si nevšimnout odtoku plodvý vody? Nebo necítit že močím? Je to trochu divné téma, ale představte si situaci kdy sedíte na WC ( na velký) a najednou něco teče...běžně čůráme ale já nějak necejtila že čůrám a prostě trochu teklo. Ale čeho. Jsem z toho nervózní, nic mě nebolí, žádná krev nic, jednou už se mi stala inkontinence, když mě u žehlení malej nakopl, ale tohle...podle mě to odtok nebyl, to by bylo asi podle mě víc a nebo sprška....ale víte jak, ten červíček A kdyby to přeci jen byla...co dělat, přece nepojedu do porodnice jenom pro to že jsem močila. Ach jo...ty stresy předporodní mi dávají ...

salomee
10. únor 2012

@kristynaw aha, tak to jsem měla mezery ve vzdělání🙂.

veruska007
10. únor 2012

Tak ja mela 3x rup a vodopad 😀 . A pak dva dny kontrakci do porodu 😝

kristynaw
10. únor 2012

@salomee ja studovala vseobecnou sestru, odmaturovala,ale tohle slysim poprve 😀 spis jsem slysela prave ,ze to mimi se vetsinou vykaka pri prenaseni atd

amallie
10. únor 2012

@mickey06 kdyby to byla plodovka, tekla by dál, takže bys měla vlhký kalhotky i později, jak se udělá dírka v obalu, začně pomalu odtýkat a už se nezastaví, i když to nemusí být zrovna záplava
takže počkej, co se bude dít

neu.sona
10. únor 2012

Mně odtékala velmi pomalu. Měla jsem termín a podezření, tak jsem jela na kontrolu do porodnice, kde udělali vyšetření a odtékala. Velmi pomalu, ale ano.

salomee
10. únor 2012

@kristynaw Fakt? Tož to máme stejné středoškolské vzdělání.. 😀..ale sestra (zaměstnáním) ze mě není, to bych zas kecala Zkusím to někde dohledat nebo se zeptám svého známého- gyndaře odborníka na slovo vzatého..už je zvyklý na různé mé podobné dotazy, hlavně od té doby, co jsem sama těhotná 🙂

salomee
10. únor 2012

...tak jsem našla, že se často udává, že plodová voda zkalená smolkou je znakem hypoxie plodu. Ale to o tej infekci se píše taky. viz. třeba tento článeček, část s tnadpisem Zakalení plodové vody. http://zena-in.cz/clanek/plodova-voda-pocatek-z.... Chtěla jsem najít nějaké "vědečtější stránky", ale to jsou většinou dlouhé statě na milion stran, to se mi nechce hledat🙂.
Z porodnictví jsem měla výbornou, pravda, ale už to je pár let zpátky 😎 .

mickey06
autor
10. únor 2012

NIc nic, nic se nedělo ani neděje, takže jsem se zbytečně nervovala...ale aspoň mě některé uklidnili díky . Až to příjde tak to snad zvládnu nějak zbytečně neplašit po týhle zkušenosti. :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru