• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsou poslíčci vždycky před porodem?

28. dubna 2010 
Já je neměla ani jednou za celý těhu,nemusí být :wink:
30. říj 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vcera vecer ohlasila manzelovi, ze jsem radsi zbalila tasku, ze mam uz 3 dny poslicky, tak byla celej vylekanej :grinning: Prej: ja jeste nejsem pripravenej rodit :grinning: :grinning: Ale desne se tesim, uz bych chtel malou doma, ale takhle brzy? ...Takze tak to u nas bylo. Jeste jsem ho musela uklidnovat, chudaka :slight_smile:
30. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

přidávám svou zkušenost.

Poslíčci u nás byli cca před měsícem. Začalo to v noci z ničeho nic mě vzbudila bolest bříška (teda jeste jsem poradne nespala) takový tlaky, tuhnutí a do toho vždy bolest jako na MS, křečová bolest na levé straně,sucho v puse, strašný horko, tlak na zadeček a často jsem navštěvovala wc, cesta na wc teda nebyla nijak příjemná, trvalo mi vždy snad 5minut než se mi podařilo se nák přetočit na kolena a vstát s postele a o chůzi ani nemluvím...takže jsem si fakt myslela že rodíme, to pak jsem i při těch stazích lapala po dechu a snažila se dýchat, no dýchat....spíš jsem zadržovala dech při každém tom stahu a pak jsem po tom dechu lapala :grinning: :grinning:

Kontrakce nebyli pravidelné tak různě po půl minutě třeba třikrát a pak se to prodloužilo na minutu a půl a zase všelijak....no pomohl mi až ten balón když jsem si na něj sedla a četla v knize jestli je to teda porod nebo falešný poplach a to se nák začalo uklidnovat...trvalo to asi 5hodin...

Ráno jsme šli raději na kontrolu do porodky a CS jsem po té noci měla 5, naléhající hlavička a že to může být už brzy, do 40tt prý nevydržíme určo.

Takže teď už jsme 38tt a stále se držíme 2v 1 :grinning: bolesti teda jsou různé a i sem tam už přes 14 dnů slabé bolení na MS-jen někdy

Jo a holky nevíte co znamená takový ten pocit jako proud když vám tam projede dole?Vím že o topm něco říkali když jsem byla na kurzu ale nic takového jsem v té době necítila a netušila co si pod tím představit tak jsem to nák přeslechla a už i tech 14 dnů to někdy cítím, zrovna včera při dělání večeře to bylo zatím nejsilnější.. :confused:
30. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
K.Bett: tedy, tak to ti poslove zacali brzy....
Mne nastesti nic nebolelo. Tedy jen v noci kriz, nez dojdu na wc, tak je to taky zahul, ale to uz mam asi dva mesice, takze to neni predzvest porodu...

No vidis, jak krasne drzis 2v1 :slight_smile: Ted ikdyby se Terezka narodila, uz by to bylo v pohode.

S tim proudem, tak to mivam taky a prej je to, kdyz decko kopne nebo narazi (proste podrazdi) cipek. Ja to citim jakoby mne nekdo prudce ostre rizl kudlou do pipci, musim se zastavit a pockat az to prejde, protoze to je fakt hnusnej pocit. Brr :unamused: A ty to mas delsi dobu? ja to mam vzdy jen kratce, jakoze riz, riz a nic apak treba zase riz riz, ale netrva to dlouho, jen chvili.....
30. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem je nezažila. Myslela jsem,že je konečně poznávám, to bylo ve 39tt a nakonec jsem rodila,žádné poslíčky jsem tedy nezažila ani jednou...
30. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beranek: tak to bud mozna rada, aspon jsi se nenervovala, zda uz rodis nebo ne :wink:
30. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem poslíčky taky neměla :wink:
30. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavinky:

to mám taky už nejmín 2 měsíce ty problémy se dostat na wc, to je vždy akce a než zas pak usnu a převalím se tak aby mi bylo tak nák "dobře" tak zas celá oprace od začátku, už je to unavný a dnešek byl zas extra děs, člověk má načerpat síly ale když se ani nemůže vyspat tak to je mazec potom...

Bolest v kříži nezávidím, naštěstí to se mě nák vyhybá...

Jasně už si dělám srandu, protože od te doby jsem podvedeme jak na trní že čekám každy den kdy to přijde a nic, no a tak si začínám dělat srandu aby jsme všem nevytřeli zrak a nakonec se nám vůbec chtělo rodit :grinning: Ale je to spíš srtanda při těch pocitech co mám je to tu jistě už brzy :grinning:

Jo, jo to bude asi ono...přijde mi to jak blesk...takový proud bolavo šimravý (ne takový ten tlak na močák) prostě takový nábojík kterej probleskne a pak třeba jeste 2-3x a dost a bud se to za den opakuje nebo zase az za 2dny a tak různě poskromnu :wink: :slight_smile:
30. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
K.Bett? no, tak to je presny, nase nocni putovani na wc :angry:
Jeste mne taky boli stydka kost, ale uklidnuju se, ze se mi to roztahuje, abych krasne rodila. Tak to snad stoji za to :wink:

A je nejak citi, ze je clovek otevrenej na 5? Nejak to musi byt znat, ne? A muzes sexovat? Asi bych se bala, kdybych byla na 5....

No, tak to myslime uplne to stejny. Ale vazne nevim, zda je to ono, ze nas cutaji do cipku....nevim. Kazdopadne tomu neprikladam zadny velky duraz, vzhledem k tomu, ze to mam uz taky od pulky tehu a nic se nestalo.
30. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to mě taky teda :angry: stydká kost, třísla až stehna...prostě mě nohy moc neudrží a občas se při tak náročném pokusu kleknout a vylíst s postele svalím zpět bolesti a to pak bolí i kolem bříška vše asi jak nák skřípnu mimi nebo nevím...je to prostě akce. Je to otravny ale uz jsem si snadna to pomalinku zvykla že jiný to nebude a jak říkáš...pokud je to tak že se to vše roztahuje a připravuje na porod tak snad ten porod bude o to lepší :grinning: :grinning: tak jen at si všechno bolí

Já nejsem ještě myslím otevřená, jen nák mám to CS 5 že se to asi blíží k porodu, teda ted už mám to CS 6 a hlavička naléhá a mimi je strašně už nízko...Před měsícem jsem měla CS 5 - po poslích a 3 týdna na to CS 6......tak ti tak koukam pro zajimavost kolik mi to CS napsali včera při kontrole a mám napsané CS 4, proboha to se může i snižovat :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ja myslela, ze CS 5 znamena, ze je nekdo otevreny na 5 prstu....Hm, tak to asi ne :grinning: To jsem ale trubka :grinning:
30. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to senák hodnotí víc věcí ale trochu to napovídá o porodu to asi jo...no akorat netusím jak je možný že mám o 2 cisla mín :confused:
30. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to tedy taky netusim. Taky jsem myslela, ze to muze jen rust....No, asi si budes muset zeptat moudreho lekare :wink:
30. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dělají mi v tom nákej hokej :grinning: :grinning: :grinning: vždyt to říkam že nakonec budeme to nase prdolátko přemlouvat aby se vubec chtelo do termínu narodit :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavinka a K.Bett: úplně přesně popisujete ten pocit zatrnutí,já jsem říkala svýmu dr,že mi to malej dělá schválně,že mě štípe do močáku a slabin a on se smál,že je to zatím bezelstnej človíček,a že to určo není schválně :sweat_smile: ale nevysvětlil mi to :frowning2:. Jinak noční vstávaní na záchod je za trest,to mi vždycky připadá,že mám v bříšku kromě Matýska ještě kámen,ale po čůrání se mi vždycky na chvilku uleví :wink:
K.Bett: to ti to začalo tak ve 33tt-34tt,viď? To víš,zákon schválnosti funguje na 100% a Terezka vykoukne až se jí bude chtít :wink: :grinning: ale už to máš za pár,to uteče :wink:
30. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernovlaska:

:grinning: to je krásný, bezelstný človíček, juuuuu...

Jo, jo přesně tak podle porodky jsem byla 33+6 ale podle moji dr. 33tt v porodce to berou podle toho prvního termínu porodu . Uteče, letí to až děsivě ted před koncem...
30. říj 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.Bett: treba jo, treba fakt budes jeste prenaset :grinning:

Cernovlaska: cim to, ze lekari nam moc neodpovidaji na nase dotazy, co? Zkusim se na to zeptat za 14 dnu, az pujdu na kontrolu.

Nekdy si s tim curanim rikam, jestli bych nemela rovnou na wc nocovat :grinning:
30. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiš břicho už zase ztuhlo, budu si muset jit asi dachnout do postele, asi me varuje ze sedim uz moc dlouho, nebo fakt nechápu
30. říj 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som poslickov nemala ani raz.
30. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
K.Bett: taky mi takhle tuhne nejvic, kdyz sedim u PC... Mozna se boji, ze moc "pracujeme" :grinning:
30. říj 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luminkasp:

to je ta lepší verze... :wink:

Já ale tolik nelituju aspoň jsem zkusila co je to za bolest a pri tom jsem si zkoušelakolik jsem jeste schopná vydržet, že to bude jistě horší při porodu, moc velké zásoby už jsem sice neměla ale ještě bych něco silnější zvládla snad.. :wink: :slight_smile:
30. říj 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bett: no, mne to tedy neboli. Tak si rikam, haha, to bude fain, kdyz to bude u porodu stejne (a nbude, to je jasny, ze :unamused: )
30. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne???

Já teda takhle taky celkem pohoda kdyz obcas stvrdne a pocit na MS tak parada to je lehoučký ale ty posílky co jsem měla tenkrat v noci to bylo něco uplně jiného co se do bolesti a stahu týče...uf, uf...
30. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ty poslicci, stahy neboli. Zase si to ale vybiram prave na krozovych bolestech v noci, takze potes, jestli budu mit krizovy bolesti pri porodu. Ty budou urcite horsi, nez tyhle, co mam.
30. říj 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to máš super že tě nebolí poslíčci...já fakt myslela že rodím!! A jak teda víš že to jsou posli?Tpo bych asi nepoznala jinak....já to beru podle těch stahu a bolestí(teda krim tehle obcasnych to nepočítam)

Křížový bolesti ale fakt nezávidím, to ne... :cry:
30. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak to vim? Proste je to jiny nez tvrdnuti briska, co jsem mela kolem 20 tt. Ted se mi stahne cely, tlaci se mi jako dolu, tedy mam ho dole natlaceny a trva to nejakou dobu. Pak nic a pak zase. Treba 5x za sebou, jakoze skoro pravidelne. A pak zase treba dve hodiny nic. Spis je dulezity, ze mam to stlacovani briska smerem dolu. Nevim i v knizce pisi, ze to nutne nemusi bolet. Proste je to jiny, nez to drivejsi tvrdnuti (no a mozna jsem blbka a poslicky nemam, jen si to myslim :sweat_smile: )
30. říj 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
wouw ty, jo už skoro pravidelně...mazec..Myslim taky zeto nemusi nutne bolet, to je asi u kazdeho jine...no pokud uz skoro pravidelne tak asi holka máš :wink: :slight_smile:

Jeste ale holka vydrz
30. říj 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim, pravidelne. Nemerim to, odhaduju. Ale kdyz jsou tri ctyri po sobe pravidelne, pak pul dne nic, tak to podle mne nic neni. Navic na minule kontrole mi dr. rekla, ze jsem zavrena jak pest a ze rozhodne nevypadam na rozeni. Nepredpokladam, ze by se to behem 14 dnu nejak rapidne zmenilo.
Ale taky si rikam, vydrz! Aspon jeste 2 tydny! Ale jak jsem psala sbaleno uz radsi mam :sweat_smile:
30. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo zavrena, clovek se pak nemusi stacit divit jak je najednou otevrenej...se nedivým, sbalená taška je jen k dobru...clovek je pak i klidnejsi ze nemusi na honem neco balit nebo byt tolik nervni co ted a co potom...spon me by to znervoznovalo ze nestiham...holit, balit, cesta do porodky, proste bych byla asi zbytecne na nervy a stresovala manzu taky...
30. říj 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavinka: chichi,taky máš dneska koníkovej den jako já,viď? :grinning: :grinning: :grinning: poslíci to asi budou,i když tvrdnutí bříška takhle brzo není vůbec dobrý a hlavně si myslím,že každá mamina je má jiný a jinak a těsně před porodem jsou asi už silnější a bolestivější :confounded:. Určitě vydržíš,ještě máš čas,takhle by byla malá ještě nedonošená a v inkubátoru,tak se šetři :slight_smile: já balila dneska,ještě pár blbostí a můžu vyrazit :wink:
K.Bett: jj,dlouhý sezení a mačkání bříška se malýmu taky nelíbí,tak mám počítač na gauči a pěkně se u toho psaní válím :wink: s čůráním je to naprd,hlavně,když někam vyrazím na prochajdu a za 10 min už hledám,kam bych si odskočila :wink: jinak mě jsou ty poslíci nepříjemný,nesnáším tu bolest jako na MS,ale myslím,že kontra jsou horší :frowning2:
30. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek