• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsou poslíčci vždycky před porodem?

28. dubna 2010 
Bett: presne tak. Jen musim jeste presvedcit manzu, aby po vecerech nepopijel vinko. Da si treba jen decku, ale i tak, je to risk, pak pod stresem a jeste s trosickou vina v hlave. Ikdyz on ma natrenovano, kdyz je ten Moravak :grinning:
30. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernovlaska: dneska jsem se na konikovi nejak hodne rozkecala a zakecala, mas pravdu :slight_smile:
Urcite vydrzim, aspon do zacatku prosince. Aby mala nemusela byt v inkub. a ja nemusela dojizdet. Nic, hezky pujdeme spolu tam a spolu domu :grinning:

No jo, odpocivat. Jenze ja bych si tak rada lehla na zada a cetla knizku, jenze na zadech se lezet nesmi :confounded: Ze sezeni mne boli zada nebo si tlacim prsama na brisko, to je taky na nic. Na boku si cist neumim, navic mne z toho boli kycle nebo zebra. To je zivot!!! ( :grinning: )
Nebo vy treba pololezite na zadech? Jak vubec spite, na boku?
30. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem měla poslíčky poprvé asi měsíc před porodem a to vždy po sexu, nepravidelné kontrakce. Pokud chcete zjistit, zda jsou to posly a nebo rodíte, tak si vlezte do horké vany nebo sprchy. Pokud je to planý poplach, tak kontra budou odeznívat. Já to tak měla celou dobu až do jedné zářijové noci, kdy jsem vlezla do sprchy, najednou se to ze 7 minut zkrátilo na 3 min no a už se jelo do porodky a za 5 hodin byl malý na světě :dizzy_face:
30. říj 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavinko ja teda na zádech ležím... :grinning: neusnu tak to ne ale chvili tak vydrzim lezet , teda malá se pak pekne vrti a kope ale to myslím neva...nijak spatne nebo tak se mi nedela ale jak rikám nevydrzim tak stejne dlouho...jinak spím na boku spis na levem , mám pocit ze kdyz spim na pravem tak me nák víc bolí v tom brisku...i kdyz vdy se vetsinou vzbudim proste na tom pravem :unamused:

ia.

to jsem taky cetla ze by to melo ustoupit, já to teda nevyzkousela, tak jak bude prilezitost tak zkusim :grinning:
30. říj 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakticky lezis na zadech? Mne lekar prave rekl, ze se to nema, ze si pak dite lezi na placente a ze je to blby. No a taky ze mamka si tak necha zalehnout zilu a mohlo by ji byt spatne. Tak radsi na zadech vubec nelezim (a jak mi to chybi!).
30. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, lezím....já vím četla jsem si o tom ale v tom smyslu ze to nekomu může vadit že může citit bolení nebo mu muze byt zle kdyz lezi na zadech a to práve tím zalehnutím náké té žíly kde se skripne rivod nak miminku a to neni dobre tak proste nekdo nemuze lezet na jedne strane (ted nevim ale ktere jestli ta zila je na leve nebo prave strane) a na zádech :slight_smile:

Na monitorech taky lezis na zádech...kdyz ti vadi lezení tak sedis na zidli
30. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavinka:mě vadilo ležet na zádech,tlačilo mě bříško a tahalo v podbřišku,ale teď jak mi břicho kleslo,tak už v poho a já osobně mám placentu na přední straně břicha,takže si na ní Matýsek ležet nemůže :wink: jinak jsem před těhu spala zásadně na břiše a občas na boku a už se na to bříško zase neskutečně těším :grinning: teď se převaluju z boku na bok a trochu ty záda,ale žádná hitparáda to není :wink: :grinning:
30. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to ležení na zádech nehroťte...kdyby si mimi utlačovalo placentu tak se vám začne hůř dýchat a poznáte to :wink: Já ležela na zádech asi do 33 tt a pak už to nešlo,nemohla jsem dýchat.Ale švagrové to nevadilo až do konce těhu..taky měla placentu na přední stěně a já na zadní tak to bylo možná tím.
31. říj 2008 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
K.Bett: jasne, na ruznych vysetrenich lezi clovek na zadech, ale to je jen chvile, täkze to je urcite v pohode. Tak jestli rikas, ja se pujdu dneska na chvili natahnout, aby si taky zada odpocala :slight_smile:

Cernovlaska, Lenkabu: diky za info, nebudu to hrotit. Spis se ale bojim, abych proste celou noc nespala na zadech, jako pred tehu. Ale clovek se stejne budi a navic, kdyby t bylo nejak neprijemne, taky se vzbudim. To mate pravdu.

Mne to s tou placentou prijde stejne divny, nekdo ma vcestnou, treba se o tom nedozvi a vlastne kdyz sedi, stoji ci chodi, tak by mimco lezelo na te placentne, ze jo. Takze se asi s tim fakt nebudu stresovat. :slight_smile:
31. říj 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přesně tak to určo je...mimčo by napovědělo že něco není ok...

hlavinka : to uvidíš, zkus si lehnout na záda a když to nepůjde tak to nepůjde ale zkusit to můžeš. Já tak taky nějak dlouho nevydržím ale na to protáhnutí zad je to dostačující :slight_smile:
31. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
K.Bett: pro mne by to byla velka uleva, protoze mne na boku boli kycle, tak aspon chvili byt na zadech :slight_smile:
31. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me uz bolí všechno z ležení a pak i z pohybu :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si zas chvili lehnout, sice jsem ted vstala ale nák me chytli křeče spodku že nemůžu chodit a moc sedět tak jdu to zahnat... :grinning: :grinning: přijdu
31. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betty: tak to si jdi lehnout a at je Ti lip!!!!! :slight_smile:
31. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu má pravdu,každá leží tak jak jí to nejvíc vyhovuje,já nejdýl vydržím na boku,ale stejně už jsem jak pytel blech,hodně se melu a potřebuju kolem sebe spoustu prostoru,už mi moc nedělá dobře,když je na mě Mirdík nalepenej,vždycky ho odstrkávám,chudáčka :frowning2: ,jen než usnu,tak mi to nevadí :sweat_smile:
31. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mela jste nektera "poslicky" uz ke konci 31tt?v pondeli budem ztacinat 32tt a dnes v noci me vzbudilo pobolivani v podbrisku jako pri MS,zada ale neboleka.za 2 hodiny se to opakovalo.nebylo to ale intenzivnejsi a od cca sedmi rana uz to neboli.
31. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunko: já ti ani nevím,možná,že mě to takhle občas pobolívalo,ale minimálně,nijak mě to neznepokojovalo,až teď to cítím víc a i mě to vzbudí,jestli z toho nemáš dobrej pocit,tak si radši zajdi k dr,ať se mrkne,jestli se neotvíráš,to by bylo ještě brzo :unamused: ale asi to budou jenom poslíci,jsou tady maminy,kterým začali takhle brzy :wink:
31. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem byla v nemocnici ve stredu,prave me to taky pobolivalo.natocili mi monitor a delozni cinnost byla v poradku,doktorka rikala ze neni zvysena delozni cinnost.takze jdu za 14dni na kontrolu.mam zkraceny cipek tak mi to po 14dnech kontroluji :wink:
31. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunko: já to právě dneska taky říkala svýmu dr,tak mi kouknul na čípek a zavřeno,takže jsou to jen poslíčci :grinning: ještě tak 2-3 týdny a vůbec by mi nevadilo,kdyby to už začlo,hrozím se přenášení :frowning2:
31. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame opacny problem,musime vydrzet co nejdele.uz od 29tt hrozi predcasny porod.takze aspon do 34 - 35tt,aby to bylo bez mensich komplikaci.
31. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunko: tak to jo,to se s Eliškou držte,ať nemusí do inkubátoru,ale jistější by byl aspoň 37-38tt,i když ty asi můžeš být vděčná za každý týden,viď?
31. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak.ja ji chvalim za kazdy den co jsme spolu.v noci to asi opravdu plany poplach,od tech sedmi uz nic,ani tvrdnuti ani kontrakce.a kdyz uz tu mely holky poslicky ve 32tt tak se to mozna pripravuje.
31. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunka:

Já měla poslíčky v cca 33tt podle gyndy, podle porodky 33+5 v noci a to byli přímo posly :grinning: :grinning: fakt mazec!
31. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunka:

my se od poslíčků držíme už měsíc, takže taky chválím naší prdolku že se drží...takže se jistě taky ještě náký čas udržíte... :wink: :wink:
31. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se ti bett poslicci projevovali?ja jsem citila 2x jako bolest pred MS,ale ne az tak silnou.a od rana cely den uz nic,je mi celkem dobre.
31. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tlaky jako na ms cítila pokazdé při stahu, jako tvrdnutí a tlaku bříška...tlak na zadeček do tohjo bolest v boku a bolest na ms se pri kazdé kontrakci stupnovala, byli ale nepravidelné i když bych řekla že dost caste treba 4x po pul minute (plus mínus) a pak třeba až po minute a dýl a zase nanovo, to trvalo tak 5 hodin...asi mi pomohl míč na kterém jsem hledala info v klize jestli nerodíme...a začlo to ustupovat, bricho bolelo jeste ráno ale bez tech kontrakcí a když jsem jela do porodky tak to už mě nic nebolelo když jsem tam čekala akorát při chůzi mě tuhlo bricho a tlaky na dělohu to jo ....
31. říj 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
od té doby obcasné lehké pobolívání jako na ms cítím ale ne pravidelně, třeba 2 dny nic pak zas treba 2dny jo atd. ale fakt ne tak silné jak v tu noc, to byla síla...
31. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.bett a kdyz obcas to pobolivani citis kolikrat totreba pres ten den je? a najde se maminka ktera mela poslicky uz ve 32tt a ve kterem tydnu jste nakonec porodily?
2. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunka:

čoveče to jsem nák nikdy nepočítala ale tak od oka ....do deseti se vejdu :grinning: nejvíc mi to přijde v noci ale to asi tim ze si to vic v klidu uvědomuju.
2. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já ty poslíčky měla ve 33-34tt a ještě jsem neporodila :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek