• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsou poslíčci vždycky před porodem?

28. dubna 2010 
2. lis 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobylka a jak jsi na tom ty s poslicky?
2. lis 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stalo se vam nektere ze jste meli ve 32tt kazdou noc belisti podbrisku jako pri MS?tak 1 - 3x za noc,nema to pravidelne intervaly a neni to hodne silna bolest.a pres den je to pak dobry.dekuju moc :wink:
5. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já až ted občas (asi cca 14 posledních dnů nebo 3 týdny), nepravidelně ani ne každý den, jen někdy...
5. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunka: stalo se mi to, ale jen asi 3x. Dr. mi rikala, ze to nejsou poslicci, ze pry se napinaji vazy anebo ten, kdo mel slepak, tak ze ho to tahne (ja slepak mela). Tak nevim....Zhorsovalo se mi to, kdyz jsem lezela na boku, cili jako pravy podbrisek....
5. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ich mavam v posl dobe skoro kazdy den :unamused:
10. lis 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já neměla poslíčky vůbec, ale věděla jsem, že se už něco děje, měla jsem bolesti v podbříšku jako když to mám dostat a do 6 dnů malá byla na světě :slight_smile:
10. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci a jak se ti to projevuje?a je to spis v noci?
10. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pridavam svoji zkusenost-mam dve dcery a nemela jsem poslicky ani pri jednom tehu.Prvni se narodila presne v den podle utz a druha o 14dnu drive,tak jsem nechtela jet do porodnice a cekala cely den doma v bolestech v domeni,ze to jsou teprve poslicci...a nakonec to byl porod. :astonished:
11. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja som nemala pri 3 porodoch ziadne predzvesti, vzdy, ked to zacalo, isli sme naostro :slight_smile:
11. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je to v noci,skor cez den,je to presne take ako ked ste mali dostat mrchu, take krcovite slabe mrchovske bolesti,ale vzdy to prejde,ked si lahnem
11. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som poslickou nemala vobec. i ked som prenasala,, ale ziadne poslicky neboli.:confounded:
12. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci jestli máš bolesti jako když to máš dostat měla bys to konzultovat s doktorem, protože já jsem šla už pozdě, a malá je o 5 týdnů dřív třeba by se s tím něco udělalo kdbych přišla hned, ale nechci tě nijak strašit
12. lis 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mkr konzultovala som,vraj pokial to nie je pravidelne,tak sa nic nedeje,iba maternica sa pripravuje na porod :unamused:

ale malicka bola v poriadku,nie? kolko vazila?
13. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petruci, mozem sa ta spytat kedy Ti zacali? ja som 31tt a uz ich mam skoro kazdy den vecer tak 1 - 2x
13. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dara nepamatam sa,ale asi tak ako tebe
13. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemas pocit ze by si mala zajtra porodit? :slight_smile:
13. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie zatial nie :grinning:
13. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dara ja jsem ted ve 33tt a cca 14dni uz v noci bolest v podbrisku jako pri MS v noci taky citim,tak max. 3x. ale neni to velka bolest.spis o ni proste vim.
13. lis 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci měla 2900 a 38 cm takže normoš a je až moc chytrá a hbitá, já sem to cítila skoro pořád, ale pořás jsem si říkala, že to je dobrý dr. mě poslal do rizikový poradny a dr. mě poslal domů, že je to dobrý to je tak, když to chlap nikdy nepozná a rozhoduje o tom, můj dr. byl pěkně naštvaný
13. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mala peknu vahu :dizzy_face: a preco to vlastne prislo skor? ako to zacalo?
13. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi z toho vánočního frmolu, v pondělí mě začal bolet pod bříšek nějak to nepřestávalo tak jsem čekala do středy, protože jsem měla volat sestřičce na výsledky a ona, že mám hned dorazit, já zase, že to bude ok dorazila jsem ve čtvrtek on mě poslal do nemocnice a oni domů a v sobotu byla venku :wink:
13. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bolo rychle,asi si sa moc namahala vsak? ja uz teraz posl dni len lezim v posteli a nikam skoro nechodim,takze sa setrim,este aspon 2t ma cas

hlavne,ze vam vsetko dobre dopadlo :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute.
myslite si, ze zena vyciti ked sa blizi porod? aj ked nema tich poslikov?
ked ja mam taky tusak, ze sa to coskoro stane. no mozno je to len namyslanie si. co myslite? vsak mam este casu a casuuuu.... :grinning:
vy ste to nemali? je to normalne?
dakujem
26. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka az tak vela casu nemas:wink: Je mozne, ze to vycitis, ja som mala 2 tyzdne kontrakcie a gyn. ma presviedcala, ze su to poslickovia, ale ja som citila, ze je to nieco ine a skoncilo to akutnou sekciou.
26. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já sem neměla vůbec žádný posly a to sem přenášela...a cítila sem, že to UŽ bude asi dva měsíce před tím... :grinning:
27. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda poslíci jen zmátli :slight_smile: Asi 4 dny před porodem jsem začala mít kontrakce po 10 minutách a když to takhle trvalo asi 4 hodiny, tak jsem varovala manžela, že se může stát, že ho odvolám z práce. A pak najednou jako když utne, klid. Když se to samé opakovalo večer před porodem, tak jsem si říkala zívačka, to už tu bylo. Jenže interval najednou po dvou osmiminutových skočil na 5 minut, no tak asi jedem, v porodnici ani nedotočili monitor, kolem přípravny jsme jenom prošli a šup na box. Do poslední chvíle jsem nevěřila, že rodím :grinning:

Jsem ale přesvědčená, že ta první várka nebyli ani tak poslíci, jako že jsem měla dělohu podrážděnou Hamiltonem...

Katko, jsou jen dvě možnosti - buď poslíčky máš, nebo prostě rodíš. A to se fakt přehlédnout nedá :grinning:
27. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem zadne poslicky nemela.
10 dni pred terminem mi najednou odesla plodovka a bylo to :slight_smile:
28. dub 2010 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez nemala poslickov a to som prenasala. alebo mozno mala, len som ich nespoznala. ja som az do prasknutia plodovej vody sestrickou ani nevedela, ze uz rodim :sweat_smile:
28. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ikdyž jsem zkušená matka a chystám se poprodit své třetí dítě, potřebuji poradit. Teď potřetí je to úplně jiné, odešla mi hlenová zátka a k tomu mám poslíčky už druhý den hned po té zátce. Jsou to nervy, nemáte s tím někdo zkušenost, kdy čekat porod? Dva porody byly bez poslíčků i bez zátky, tak jsem zmatená :unamused:
28. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek