Kdy se sbalit do porodnice?

arbilia
4. čer 2014

I když už mám jeden porod za sebou, mám pochybnosti o tom, kdy se sbalit teď. Jestli je třeba pravděpodobné, že by to mohlo přijít dřív...Nechci zas zbytečně plašit, ale... 😨

sinorina
4. čer 2014

Také čekám druhé dítě, byla jsem dnes v poradně a všechno v pořádku. Ale i tak jsem si tašku zabalila dnes, jsem 36tt.

arbilia
autor
4. čer 2014

@sinorina No, mě ani Dr.jinak než přes UTZ nevyšetřuje... (zatím?) tak se docela divím, že nemá potřebu zkontrolovat aspoň čípek... Další kontrolu mám až koncem června...

petrusew
4. čer 2014

Já se balila asi tři týdny před 🙂

duvi21
4. čer 2014

@arbilia Co? To je divny. Mne pan doktor prohlizi cipek od zacatku tehotenstvi vzdycky a rika, ze to je nutna soucast kazdeho vysetreni. Vzdyt je na to i tabulka v prukazce.

arbilia
autor
6. čer 2014

@duvi21 No, u mě to tedy nedělá...možná,že třeba začne v pozdějším stádiu...9.měs. A řekla bych, že se tabulkami v průkazce moc neřídí...

blahova_andrea
6. čer 2014

každý dr. dělá vše jinak. můj mi třeba nikdy neměřil dělohu a ostatním maminka prý běžně dr. dělohy měří 😅 co se týká tašky, tak minule jsem rodila 36+1 a balila ji v den porodu, kdy už jsem tušila, že bude potřeba, věci do ní jsem koupila den předtím 😅 říkala jsem si, že si ji tentokrát zabalím dřív, ale pochybuji. kromě porodních kalhotek, vložek a plínek pro mimčo do ní budu dávat věci, které běžně do té doby používám nebo nosím u sebe, takže je tam pak stejně budu házet na rychlo 😅

pisisvori
6. čer 2014

já jsem minule balila asi někdy v 38tt, teď taky ještě sbaleno nemám, ale mám doma prakticky všechno, takže jen dát do tašky...teď doděláváme nějaké úpravy bytu, příští týden teprve začnu prát oblečky kontrolu u dr. jsme měla v 34+1tt poslední další je v 37+1tt v porodnici, tak asi sbalím až po té první poradně v porodnici podle toho jestli půjdu zase na císaře nebo budu rodit normálně🙂

terkaz
6. čer 2014

Ja mam pripravenou tasku, mam tam jen vlozky do porodnice, vlozky na kojeni, sitovane spodky, toaletak, pantofle a rucnik, jo a kartacek na zuby.... Mam pocit, ze jak je to uz to treti, tak uz to tolik neresim, proste neco seberu a jedu 😀 Jo a zvlast tasku pro mimco 🙂

nebetka
8. čer 2014

Já balila, až v den porodu🙂

arbilia
autor
23. črc 2014

@duvi21 Tak už mám za sebou 3 monitory a ani jedno vyšetření... 😲

lerda
23. črc 2014

Začala jsem balit tašku asi měsíc před termínem. Ale stejně jsem ji dobalila a zkompletovala az po tom,co mi praskla voda a vyrazelo se do porodky 😀 🙂

cikynkyra
24. črc 2014

Jsem 37+3tt a ještě nemám sbaleno - asi mám pořád čas na vše 🙂 Ale tak jak makám, bych se asi pro jistotu sbalit měla, možná zítra 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru