Kdy si sbalit věci do porodnice? V kolikátém tt?

smudlinka2019
1. zář 2012

Maminky,mám sice ještě spoustu času,ale nerada bych na to pak zapomněla 🙂 v kolikátém tt jste si asi tak začali připravovat tašku do porodnice?Děkuju za odpovědi 🙂

natalie77
17. zář 2012

Já od 30 tt ležela v porodnici na udržování....takže jsem nic sbaleno neměla, jen napsaný seznam.
Když jsem začala v tom 30 tt rodit, tak jsem si zabalila během 5 minut, oblečení na miminko není třeba, takže těch pár věcí bych stejně dopředu nebalila 😉.

gaka
1. říj 2012

U prvního jsem měla sbaleno od 34.tt, rodila jsem přesně 40+0.
Teď se chystám balit ve 36.tt, zbývá mi ještě pár věcí dokoupit.

zuzik24
7. říj 2012

U obou těhotenství jsem balila v 36tt 🙂

petrusew
7. říj 2012

asi v 36tt

iluss
7. říj 2012

radší dřív než pozdě. Já u prvního rodila ve 35tt a tašku do porodnice jsem sbalit nestihla. U druhého jsem tašku balila ve 36tt a rodila jsem ve 37tt, takže jsem to měla taky jen tak tak.

danyseq
8. říj 2012

Ja u prvniho na 33tt a ted 30tt uz si to zacinam pomalu dawat na jedno misto 😉

martina_z
8. říj 2012

Sbalila jsem si je ve 32+5, kdyz mi praskla voda a jelo se do porodnice. Dekovala jsem nebesum, ze jsem mela vsechno alespon pripravene na jedne hromade. Samozrejme tim myslim veci pro sebe, protoze mimino vam stejne domu nedaji drive nez ve 36+0 a do te doby casu dost, pripravit veci i pro nej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru