Klystýr nebo Yal gel, máte zkušenost?

ivet351
1. lis 2013

Máte někdo zkušenosti ??? 🙂

monika6e
1. lis 2013

Zkušenost s obojím - za mě jednoznačně klystýr 🙂 (dělám si pravidelně i pročišťující kúry. To yel neumí... 😀 )

nadja73
1. lis 2013

zkusenost 2x jen s klystyrem a absolutni spokojenost.

medvidek
1. lis 2013

U prvního porodu stačilo se asi 5x vyprázdnit z nervozity doma a v porodnici už mě nehnali a u druhého se to nestihlo, akutní císař a přímo na sál.

snilkova
1. lis 2013

mám zkušenost jen s yalem a za mě spokojenost 🙂

shynne
1. lis 2013

Já měla yal a úplně ok,ale klidně příště budu i pro normální 😉

hojda
1. lis 2013

Klistrýr, prohřeje vnitřní dutinu břišní a tím to pomůže k uvolnění a lepší cestě pro dětátko ven. 😉

ivajaro
1. lis 2013

U porodu jsme dostala klistýr a úplně v pohodě ... nic hrozného to nebylo. 🙂 šla jsem po něm 3x a bylo to v pohodě... neshledala jsem žádný problém 🙂

mina_
1. lis 2013

klystýr v pohodě, v těch bolestech ti to stejně bude jedno 🙂 ale žádná hrůza to není

klaire22
1. lis 2013

měla jsem sebou sice Yal gel, ale nakonec jsem si nechala dát klistýr a naprosto v pohodě.

lenkalenulka
1. lis 2013

Mela jsem yal a spokojema maximalne🙂 od zacatku prvnich kontrakci jsem zvracela a mela prujem takze jsem procistena byla az az a yal jen dovyprazdnil🙂 🙂 🙂 ale je ho min a da se to v pohode udrzet, s cimz me znam mely treba u klistyru problem, ale ja nemuzu posoudit🙂

mamba79
1. lis 2013

Já měla Yal gel a trošku to šlo... A klistýr jsme ani nestihli 😀 😀 😀

malinkatamysicka
1. lis 2013

Za me klistyr. V lednu me ceka druhy porod a necham si ho zase udelat. Neni to nic hroznyho,navic mi to urychlilo porod. Primo na zachode mi praskla, presneji vysplouchla, plodova voda a pak to byl ficak.maly byl behem hodiny na svete.parada.

lucifereeek
2. lis 2013

yal nepročistí tak jako klystýr, měla jsem z něho obavy ale nekonec v pohodě 🙂

pavcza
2. lis 2013

V naší porodce už ani klasik klystýr nedělaj, což jsem se dozvěděla na poslední chvíli a stihla si o yal dopoledne na kontrole říct, večer už jsem měla nástup. Na začátku kontrakcí jsem byla několikrát na wc sama, po yalu jsem vydržela dlouho čekat, ale už toho moc nešlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru