Komu se narodilo miminko v 33. týždni tehotenstva?

sparka
30. bře 2009

ahojky velice by mě zajímalo jaké šance má mimi v 33tt narozené,kolik vážilo měřilo a jaké mělo problémy atd...mám strach že se to moje mrně brzy narodí,mám tvrdnutí bříška bolestivé a bolí mě v zádech.děkuju vám

brisalek
22. kvě 2009

Ahoj , psaly jste o bolesti delohy. Jak se to projevuje. Me vzdy v podbrislu neco zapicha. Spis jak kdyz ti tam nekdo rizne...ale myslim, ze jsou to kopanecky...Ale ted si nejsem jista. Tak budu rada, kdyz to popisete , jak vas to bolelo...

smilers
22. kvě 2009

Ahojky vsem, tak nase holky se narodily ve 33tt+3 a to s vahou a mirou: 2100g a 45cm, 1860g a 43cm a posledni 2020 a 44cm

na to dozrani plic by jst emeli dostat ale injekci, ktera to urychluje prave z duvodu moznosti predcasneho porodu, ja ji dostala hned druhy tyden hospitalizace cca ve 25tt

vov nase holky mely ve 33tt 1972g,1631g a 1721g 😉

smilers
22. kvě 2009

spis to teda bylo 32tt+2 ty posledni miry 😉

kvetinka7
22. kvě 2009

Smilers,klobouk dolu! Tyjsi zvladla odnosit 3 deti! a jake maji krasne miry a 34tt! Wow!
muzu se zeptat? to se jeste davaji 3 embrya do delohy?

smilers
22. kvě 2009

kvetinka co vim tak se to davalo starsim zenam, kde ten predpoklad uz nebyl tak efektivni aby se mrnata uchytila, nam zbyly 3 bojovnici ( nakonec jsme se dovedeli, ze jejich kvalita byla nic moc) a nemelo cenu jedno nechat zamrazovat, tak jsem si nechala na vlastni zadost dat vsechny tri ,aby ta sance byla o trochu vyssi. Jinak standart je samo jen 2, tri uz se nesmeji nebo spis by se nemeli zavadet 😉

kvetinka7
22. kvě 2009

A krasne vam to vyslo! 🙂

petkaerdal
22. kvě 2009

smilers,tebe gratulujem,citam niekedy vasu trojickovsku temu 😉

ja som injekcie na plucka dostala uz v 28tt,ked som bola prvy krat v nemocke,takze u mna by to malo byt uz ok
moja mala vazila naposledy v 33tt 2500 a 2000g,co je tiez fajn myslim

brisalek,tak ja som bolest citila,ako na menzes a to mi skracovalo a otvaralo cipek

kuchy
22. kvě 2009

Teda holky, s tím vysokým tlakem mě nestrašte, mám ho od začátku těhu zvýšený,teď od začátku 8 měsíce to nějak vylezlo, mívám i 160/100,tak jsem po holterovi vyfásla vasocardin, dopegyt 3x denně a kde co. A taky se bojím,aby se mimi nechtělo narodit dřív. Ale náš kluk je už ted přes 2 kg valibuk,tak mu věřím, že to spolu zdárně vybojujeme.

vov
22. kvě 2009

Smilers, porodila jsi krásně velká mimča!! 😵
Petraerdal, děkuji za rady, budu se snažit vydržet, jak dlouho to půjde. To že to u Tebe funguje, je pro mě velká motivace.
Jinak kortikoidy na vývoj plic mimča jsem už dostala minulý týden v nemocnici, tak snad zafungovaly...
Brisalek, já jsem doktora vyhledala poté, co jsem měla pocit, že mi mimčo večer roztrhne břicho a měla jsem pocit na zvracení. Ráno poté jsem viděla, jak znatelně mi bříško kleslo...

roberta23
12. kvě 2014

Ahojte.chcem sa spytat,ci niektora z vas,co ste porodili predcasne,bola fajciarka?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru