Kontrakce nebo poslíčci? Nepravidelné bolesti

anetak22
8. pro 2013

Dobrý den, prosím o radu.... Termín porodu mám 9.12. a dneska v 1h rano mě probudili kontrakce... Byly hned po 10 minutch asi tak hodinu a půl.. Šla jsem do sprchy.. ( prý poslíčci po ní přejdou a kontrakce zesílí...) Potom sem měla asi půl hodiny bolesti po 5 minutách.. Lehla jsem si do postele, že pomalu vzbudím přítele a najednou zacli byt bolesti nepravidelne... tak sem chvilemi spala ale pořád mě bolesti budili.. jednou za 8minut, pak třeba za 15 a zase za 5minut.. a tak to bylo celé dopoledne.. ted mám třeba pul hodiny po 10 minutach a zase po 5 a pořád dokola.. Tak nevim co mám dělat, jestli jet do porodnice nebo jestli to jsou poslíčci.. Ale už to trva celou noc a cely den... Poradte prosim...Moc děkuju

marketnieuw
8. pro 2013

@anetak22 zavolej si do porodnice a zeptej se jich 🙂
Me poslicci spolehlive presli ve vane. A skutecne kontrakce jsem mela nejdriv taky nepravidelne. Ale porod to byl.

sacvi
8. pro 2013

Taky bych zavolala do porodnice a zeptala se. Také jsem měla kontrakce nepravidelné a pořád nevěděla jestli je to ono nebo ne. Nakonec mi praskla voda a to bylo jasné 🙂

romantika
8. pro 2013

ja bych jela, ono je to zapeklite, třeba ja mela kontrakce zase tak zvlastne, ze mi to pristroj nezapisoval. pry se to muze stat a každý porod se mi rozjizdel prapodivne. za kontrolu nic nedate, většinou při takovem nalezu jak pisete vas napichnou a zmeri srdicko maleho a zda nejsou kontrakce a zkontroluji nalez na cipku. Pri nejhorsim vas poslou domu.Ono u prvorodičky se to muze rozjizdet hodne dlouho. za kontrolu nic nedate, z druhym jsem byla v porodnici porad na kontrole, je to otrava ale lepsi nez prijit pozde.

anetak22
autor
13. pro 2013

Děkuju za rady..🙂 Nakonec jsem teda jela.. doktorka rekla ze sem otevrena na 1cm a ze to k tomu jeste neni a poslala me domu.. Kdyz jsme prijeli domu bolesti byly porad horsi a horsi.. po 2 hodinach sem mela na kalhotkách krev tak sme jjeli znovu.. na monitoru jsem mela jeste 2 kontrakce a na 3 uz sem musela tlacit, vzali me na sal, pichli vodu a mala byla za 5 minut na svete.... přítel se nestacil skoro ani prevlict jak to bylo rychlé..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru