• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maliníkový čaj. Je porod po jeho pití rychlejší?

2. ledna 2017 
já ho pila taky, a porod 22 hodin, takže už bych na něj nevěřila :(
26. čer 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanity, pocula som, ze sa tie semienka maju zalievat vodou, vraj z toho vznikne taky nejaky sliz a ten sa ma vypit - znie to hrozne :sweat_smile: ale skusim to, no mozno az neskor. mne sa krcok zatial nijako extremne neskracuje, ale uz je mäkky, tak pre istotu to teraz este riskovat nebudem a zacnem len pomalicky s tym malinovnikom. a kolko toho cajiku si pila? a kolko mm mas teraz krcok ak sa smiem spytat? keby ten cajik takto ucinkoval aj u mna, bolo by to fajn, ale jasne, ze az o par tyzdnov :wink:
26. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, snažila jsem se to tady pročítat, ale ... no zeptám se,
od kterého týdne a jak často by se ten čaj měl/mohl pít? Nerada bych porodila moooc brzo, měsíc před porodem se chystám ještě na cestu Brno-Liberec, tak bych nerada porodila po cestě, ale pokud existuje nějaká babská rada jak porod ulehčit, jdu do toho. :grinning: :grinning: :grinning: Čaj jsem dostala od kamošky, které zbyl, tak teď už jen začít pít. :wink:
11. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospecka tak ho zacni pit po absolvovani tej cesty :slight_smile: na kazdeho to sice ucinkuje inak, ale takto budes mat istotu :wink: a v tom 36tt je to tak akurat :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessie: taky mě to napadlo, jedeme na sraz veteránů 40let starým autem, tak mám i tak strach, že malýho vyštěrcháme někde po cestě. :sweat_smile: Jsem ráda, že mi to někdo potvrdil, díky za odpověď. Jee, ty už to máš za pár koukám, tak ať Ti to proběhne v co největší pohodě. :wink:
11. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :wink: tiez drzim palce, nech tu cestu uspesne zvladnes a zraz si pekne uzijes aj s malickym v brusku :slight_smile:
11. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessiee: díky. :slight_smile:
11. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja si nemuzu stezovat. Nevim jestli to ovlivnilo to ze jsem byla ted druhorodicka ale prvni porod mi trval 18 hod. a nerada na to vzpominam..
Zato ted jsem porodila po 5 hod. bolesti byli mirne a maly byl strasne rychle venku na dve zatlaceni..
Pila jsem malinikovi caj od 35 tydne a zvysovala jsem na tri salky denne a taky jsem pila odvar z lneneho seminka.
Porodila jsem o dva tydny drive a uz pri kontrole u dr. v 37. tydnu mi doktorka rekla ze to mam dole hezky vsechno pripravene k porodu..cervix score 6.
Takze tomu fakt verim ze mi k tomu malinikovi caj pomohl :slight_smile:
Je to tyden co jsem porodila a muzu rict ze na druhy porod mam hezke vzpominky..
13. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak já musím říct, že u prvního porodu jsem ho pila a rodila jsem 13h a o dva týdny dříve. Ted ho piju zase a myslím si, že to b ude zase o dva týdny dřív jen se teda modlím rychlé porod.
16. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnes jsem se stavovala ve zdravé výživě a hledala tam to lněné semínko a našla jsem tam len zlatý a len hnědý! Nemáte s tím některá z vás zkušenosti? Ze kterého se má dělat ten odvar? A nebo je to jedno - oba dva mají stejný účinek?
17. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak ja som si ho akurat uvarila,uvidime :wink:
17. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
shpirti - a který? Ten zlatý nebo hnědý?
17. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladza,ako zlaty alebo hnedy?ten moj je zeleny :confused:
17. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ho dneska scháněla ve měste a měli buď len zlatý nebo len hnědý - takhle je to přímo v názvu a i má takou barvu. Zelený jsem teda ani neviděla .
17. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda neviem,dufam,ze pijem ten spravny :sweat_smile: ja som si ho objednala v lekarni-bylinkarni a dali mi taky pekny sypany-zeleny :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je toho lnu několik druhů :wink: ! Tak doufám, že má každý ten stejný účinek :sunglasses: ! Jinak přeju rychlý porod a hlavně zdravé miminko! A jaký je ten odvar? Dá se to vypít? Někdo si ho dává třeba jen do jogurtu, ale jestli to má ten stejný účinek ...
17. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladza,asi ano... :wink: rychly porod a zdrave babo prajem aj ja tebe :slight_smile: ...inac,mne nejak extra nechuti,dala som si do nho kusok mediku,ale to zavisi od chute :slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ahojky..já jsem opak Ronji..při prvním porodu jsem pila maliník třikrát za den..a stejně jsem 14 dní přenášela a porod museli vyvolávat :frowning2: Na mě to nejak nezabíralo nebo co :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...nie je neskoro zacat ho pit az teraz? ked som uz v 37tt, takmer na zaciatku 38tt?? dokonca mi dnes dr povedal, ze 13.8. ked pridem na poradnu mam si radsej priniest aj zbalenu tasku...
6. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak já piji maliníkový čaj od 37.týdne (1l denně), dnes jsem byla na kontrole, stále zavřená a vypadá to, že budeme přenášet.
6. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka- takze as ucinok ziadny :unamused: no ja idem zajtra do ekarne, hadam ho budu mat a kupim....
6. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja piju malinik primo z nasi zahradky, otrhavam cerstve malinikove listecky, tak bych rekla ze ucinnejsi uz byt nemuze a je mi to stejne na houby, pac se zatim nic nechysta.

Myslim ze se tim nic nezkazi, ale ani neurychli... kdyz mimco neni nachystany, tak ho samotnej malinik nepopozene :wink:
7. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si myslim ze mi caj z oostruziny malionovej pomohol pri porode. Ako prvorodicka som porodila za 4 hodiny.
7. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivmila, tak to závidím, kéž by ten maliníkový čaj pomohl alespoň k urychlení porodu, když už nepomůže s otvíráním... :slight_smile:
Ale jak píše majdula, pokud mimčo není nachystaný, tak máme prostě smůlu.
7. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som bola vcera v lekarni a ked som pytala malinikovy caj tak nechapavo na mna pozerali....nakoniec sme sa k tomu ako tak dopracovali- je to sypany caj a je na nom napiusane ostruzina malinova :confused: dufam ze mam ten spravny......... :confused:
8. srp 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si akurat dnes kkupila v lekarni. stal nieco vyse eura a tiez je tam ze ostruzina malinova ale neni sypany ale porciovany.
8. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rose, já mám sypaný, protože pij minimálně 1 l denně a vyjde to levněji. Ale porcovaný může být taky, ty teprve začínáš, tak toho tolik nevypiješ jako já, ono se to po týdnu navyšuje po 1 hrnku.
8. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zeny, ja teda dnes zacinam s pitim caju....budem si davat tak 3 salky denne, termin mam 19.8.- takze ublizit by mi urcite nemal....potom napisem, ci bol aj zelany efekt dostaveny :slight_smile: drzte palce, aj ja vam :wink:
8. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarinka, tak držím pěsti, ať ti zabere lépe než mě.
mě už pomůže jedině svěcená.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka- :grinning: neboj nic, hadam ma tom zasluhu aj pozitivne myslenie :confused: treba verit a aj placebo robi zazraky :slight_smile: :wink:
8. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek