• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maliníkový čaj. Je porod po jeho pití rychlejší?

24. července 2017 
Me v nemocnici rekli pit malinikovej caj od 36tt.tak se ridim podle toho:slight_smile:
29. pro 2016 ve 20:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marumia a 3.porod holčičky 4,67kg 55 cm bez poranění,bez nástřihu :wink:...
30. pro 2016 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem začala pít maliníkový čaj - stihla jsem vypít jen 10 sáčků (1 denně) a rodila jsem o 2 týdny dřív. Holčička 3500 g a naprosto bez nástřihu, bez poranění :slight_smile:
30. pro 2016 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem začala pít malinik ve na konci 36 tt. A rodila jsem 5 dní před termínem. Porod od prvních bolesti ( myslela jsem, že to jsou poslíčci, trvalo to asi 2 hodky ) po ty sakra horší( taky cca 2 Hodky), takže 4 hodiny, jako prvorodičky fofr. Diagnostikováno jako překotný porod, tim pádem potrhaná a šitá uvnitř i venku ( nutny nastri). Voda sama neprdla, takže ji prdla porodní asistentka a za 10 minut byl malý venku. Jestli to bylo maliníkem, Netuším:wink:
30. pro 2016 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela porod druhy docela rychlý a dobry,malinik jsem pila.
30. pro 2016 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pila jsem ho od 36t porod ve 40t trval 37 hodin..
30. pro 2016 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda nepila čaj, ale jedla v jogurtu od cca 33.tt lněné semínko a malý byl neuvěřitelně oslizlý, když se narodil, doslova ze mě vyletěl...zda to bylo tím, těžko říct, ale PA mi říkala, že to dlouho už neviděla :slight_smile: u mě bylo od prasknutí vody do porodu syna do 11h hotovo.
31. pro 2016 ve 04:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se prolivala malinikem a nakonec rodila 15 hodin..takže u me to nezabralo :-/
2. led ve 21:33  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz. Dnes jsem 35+3, před týdnem jsem vysadila magnezko ( měla jsem kvůli tvrdnutí ) a dneska jsem si dala k snídani první hrnek maliníku. Ráno na kontrole vše ok, ale pak od odpoledne mi tvrdne břicho snad každých 10min, i když jsem v klidu...myslíte, že je to třeba počasím? Mě přijde bláznivý, že by už první hrnek něco dělal.. díky za zkušenosti :slight_smile:
10. črc ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka90 Já jsem rodila týden po vysazení magnézka, čaj jsem pila a porod dobrý - bez jediného šití :wink: Dcera 51 cm a 3,510 g, takže žádný drobek :wink:
15. črc v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tsasenka A v jakém týdnu? No u mě je tvrdnutí čím dál nepříjemnější, přechází mi jakoby do podbřišku...no a včera večer jsem byla opravdu ve střehu, protože mi prcek snad klesnul níž...cítila jsem hodně silné pohyby úplně dole v podbřišku, jakoby měl každou chvíli "vykouknout"... to jsem ještě neměla... tak uvidíme, ale zítra monitor, tak mě zkontrolují :slight_smile:
16. črc v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka90 Já rodila 38 + břicho mi tvrdlo i když jsem brala magnézko. Tak nějak jsem čekala, že to bude dřív, ale porod docela dobrý (i když pro mě v tu chvíli hrozný, jako asi pro každou :slight_smile: )
24. črc v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsasenka Jo mě taky tvrdlo i přes magnezko, ale už ho neberu od 36tt a piju ten maliník, tak uvidíme jak prcek, teď jsem 37+3 :slight_smile: může to být klidně taky dřív :D už má odhad 3kg :slight_smile:
24. črc v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho pila od 37 tt denne 3 salky, rodila jsem 10 dni po terminu, prvni kontrakce v pul 2 rano, ty jsem zaspala, a od prvnich pravidelnych od 5 rano trval porod 3 a pul hodiny :grinning:
Maly mel 52cm/3700g
24. črc v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me taky nezabral. Podctive jsem pila. A rodila jsem po druhe a 11h. Vubec jsem se neotvirala. Davali mi tablety i oxytocin. Ale kazdy jsme jiny.
24. črc v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě taky nezabral . Porodila jsem 36 hodin po rupnutí vody, cca po 16 hodinách kontrakcí, po kapačce oxytocinu. Ale my to máme asi dědičné v rodině (mamka i babička - rupla voda a nic)
24. črc ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je jen v hlavě, když VĚŘÍŠ zabere :slight_smile: celý porod je hlavně hlava :slight_smile:
24. črc ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pila jsem malinik cca 14 dnu a porod od prasknuti vody trval neco pres 4 hodiny...ale nemyslim si,ze to bylo malinikem...a rodila jsem 36+6.
24. črc ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek