Maliníkový čaj. Je porod po jeho pití rychlejší?

kacabacka
30. srp 2006

ahojky, slyšela jsem, že pití maliníkového čaje ke konci těhotenství napomáhá otevírání porodních cest a porod je pak rychlejší, je to pravda? Máte s tím některá zkušenosti?

denousek
29. říj 2007

no holky nevim jak vy ale ja teda nepoznam jestli zabral nebo ne ..ptz sem jeste nerodila 😕

monaberuska1
29. říj 2007

no právě až porodíš🙂tak sem musíš písnout jestli zabral nebo ne víš??? 🙂

denousek
29. říj 2007

no jo ale jak mam vedet jestli zabral kdyz nevim jaky by to bylo kdybych ho nepila ??....

monaberuska1
29. říj 2007

no jo 🙂 teď si mjě dostala🙂 🙂 to je pravda 🙂

denousek
29. říj 2007

😀

monaberuska1
29. říj 2007

holky pište sem jaký máte vy zkušenosti s tímto čajem🙂hrozně mě to zajímá🙂

denousek
29. říj 2007

mono ty ses tady taky celej den co 😀

monaberuska1
29. říj 2007

no teď už mi běží ulice a pak v 8 pojiš´tovna štěstí🙂ale jinak celý den když je hnusně venku manžel je v práci tak nevím co jinýho než jít na net a sbírat nové informace🙂třeba právě o tomto čaji🙂

denousek
29. říj 2007

no ja taky za chvili mam tu pojistovnu 🙂 jsem tady taky porad co mas z toho....

lu777
29. říj 2007

😀 důležitý je jestli je porod hladkej, jestli je to štígro a nebo čaj by mně bylo vcelku jedno
ale pít ho budu, už ho mám doma nachystanej 🙂

llucinka
29. říj 2007

Ahojte holky, tak já pila maliníkový čaj jako zběsilá, začala jsem už ve 32tt, no a dopadlo to tak, že jsem po císaři. 😀 Ale nelituju toho, celkem mi chutnal, akorát mi ho hodně zůstalo. 😅

monaberuska1
30. říj 2007

Ahojky Holky🙂
tak jsem tu, no já jsem teda zvědavá, budu ho pít a uvidím 🙂 😵

janab78
30. říj 2007

Zítra si ho jdu koupit. Jsem v 36tt, tak mam nejvetsi cas zacit. 😀 Jestli to funguje, těžko říct, ale sugesce asi taky udělá dost. Takže od zítřka 2x denně. 🙂

monaberuska1
30. říj 2007

jojo jani🙂aspoň ho pít pro ten pocit🙂fakt bomba 😀

monaberuska1
2. lis 2007

Ahojky holky🙂nemohla jsem skoro nikde sehnat čaj s malíníku ale nakonec sehnala a mám ho v sáčcích, je to ten správný?

denousek
3. lis 2007

mono proc nemas zadne album..tak sup sup honem vytvorit....ukaz nam pupik a fotecky z uzv a i ten cajik...ja se zkusim zeptat dnes v lekarne..

monaberuska1
3. lis 2007

Ahojky Dení🙂jojo ještě nějak jsem se ktomu nedokopala, ale napravím to🙂Jo to budeš zlatíčko, optej se písni ju?tak pá

denousek
3. lis 2007

hm....tak cajik sem nesehnala ☹ ale to bylo jen v jedne lekarne a cumeli na me jako kdybych chtela neco co ani neexistuje....prej malinikovy ??tak to nemame alemame spoustu jinych bylinek...hm...dobry no...tak to zkusim jeste pak jinde v lekarne no...ja mam jeste cas...

caira
3. lis 2007

holky kde se teda ma ten cajik shanet, pokud ho nemaji v lekarnach? chci si ho pres vanoce v cechach taky koupit, ale nevim, kam na nej tedy vyrazit..?

ene
3. lis 2007

Maji ho normalne v lekarnach, v nektere ho mit urcite budou 🙂

kackadu
3. lis 2007

Holky ja jsem malinikovej caj poctive pila. Myslim ze od 34tt, dva salky denne. Porodila jsem o 3 tydny drive. Prijela jsem v 11 do porodnice, ve 12 jsem bylana porodnim boxu a o pul druhe byl malej na 4 serie po 3 zatlacenich venku. Nevim jestli to bylo malinikem, ale rozhodne bych ho pila znovu. A jsem prvorodicka...

monaberuska1
4. lis 2007

Ahojky holky🙂Já jsem ten čajík sehnala v lékárně🙂ale zrovna ho neměli a tak ta hodná slečna mi ho objednala a zítra si pro něj jdu🙂Sice jsem už ve 34tta 4 dny ale to snad nevadí🙂je kackadu tak to jsi mě potěšila taky budu pít hned 2 šálky denně🙂

simlenka
4. lis 2007

ahojky, já pořídila čaj v krámku se sypanými čaji, ale nějak jsem se zapomněla zeptat, kolik se toho má do hrnku nasypat 😅 a na pytlíku to nepíšou, myslíte, že 2 lžičky na klasickej 0,25l hrnek budou stačit? nebo nebude to moc?

lenkazdenek
4. lis 2007

Ahoj holky tak já piju maliníček poctivě od 34tt nejprve jeden teď už 3 denně a ktomu masáž hráze,ale jestli to k něčemu je teda nevím,ale teď v zimě se čajík neztratí 😉

monaberuska1
4. lis 2007

Holky a pora´dte teda🙂má stejný účinek teda ten maliníkový čaj v sáčku???nebo je lepší ten jak se musí dávat do toho sítka??

denousek
4. lis 2007

ja myslim ze je lepsi ten sypany aspon kdyz jsem chtela otehotnet a chtela jsem kontryhelovy caj tak mi to rekli v lekarne ze ten sypany je ucinejsi...ale ja budu rada kdyz sezenu ten sackovy u nas nic nemaji ach jo... 😒

dol
4. lis 2007

Simlenka, myslím, že se doporučuje 1 polévková lžíce na 1/4 l vody 15 minut luhovat.
Taky bych šla radši do sypanýho. Vždycky se mluví o sypaných čajích jako o kvalitnějších.

ludu
5. lis 2007

ahoj holky, rodila jsem v únoru a poctivě předtím pila maliník a měla jsem fofr porod, v půl čtvrtý příjem a v půl sedmý malá na světě :o) Kamarádka taky a taky to měla šíleně rychlý a paní doktorka u porodu jí chválila, že ho pila...

denousek
5. lis 2007

holky tak dneska jsem koupila ten cajik,v jedne lekarne ve ktere me jeste nikdy nezklamali 😉 vzala jsem si 2 balicky donesli mi automaticky sypany,prej tam na nej maminy chodi jeden sacek stal 13kc dobry ne a je v nem 50g....no a pouziti jedna lzice polevkova na 0,25L vrouci vody a nechat min.15 mn vyluhovat v prikryte nadobe...myslim ze bude dobrej ,to bude fofr porod jak to tady ctu...to radsi zacnu pit az v ukoncenem 34tt 😉 ja mam termin na prvni den 38tt takze to mam o 2 tydny zkracene no....kazdopadne zacinam pit az v prosinci 2 šálky denne..

monaberuska1
5. lis 2007

Ty jo holky co mám teda dělat když mi dala v lékárně ten sáčkový???ach jo, a měl jste tu někdo ten v sáčcích????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru