Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

aponchie
11. kvě 2009

jak to s vama vypada? 😎 ja dlabu zelezo na krev a po nem mam mit zacpu a nic jde to lehce takze asi se neco deje postupne jako ais uz tyden ze 😝 😀 brucho tvrde jak kamen krize boli jinak pohoda nechapu

bobikyveta
12. kvě 2009

ahoj tak u nás nic nového jenom pořád čekám co bude. Břicho už mi netvrdne poslíčci odcházejí a navíc se mi dneska chce pořád na velkou. Tak nevím co to jako je. malá je naštěstí akční takže se nebojím že by to bylo nějak špatně ale v pátek jdu na kontrolu tak už snad domluvíme ten císař na pevno. 😉 🙂 Už aby byla malá venku je to zátěž jak blázen. Hlavně mi natékají nohy sotva se vlezu do bot ještě že nosím tenisky 😀

jaruskasv
12. kvě 2009

yveta...tak ti prajem nech to mas uz cim skor za sebou a nech uz mala sa poponahla a velmi ta netrapi 😀

bobikyveta
12. kvě 2009

jaruska děkuji ti moc doufám že u vás je všechno ok a holčička vám dělá jenom radost. Tak hodně štěstíčka v dalším životě. 🙂

luciferek
13. kvě 2009

ahoj holky 🙂 ,
tak se k vám přidávám, i když mám ještě chviličku času 😉 ,
taky patřím k těm co řeší, co bude s mojí malou holčičkou, kterou už mám doma, jestli to s tatínkem zvládnou a taky jak to dopadne s kamarádkou, která nám jí bude hlídat počas porodu 😒 , jsem z toho taková trošku mimo. Malá je na mě zvyklá a nebyla doted nikdy beze mne sama...

aponchie
13. kvě 2009

ahojky..desne me boli pipina ty kosti kolem vchodu silene me boli klitoris cele to mam namozene jakoby sem jela 100km na spatnem sedatku na kole..nechapu co to muz ebejt..manzel se na me dival a rikal,ze sem cela dole takova jako napuchnuta a ze jestli se uz mimi treba netlaci..teda ja nevim tohle neznam 😲

bertica.h
13. kvě 2009

aponchie..my máme vždy tuším rovnaké problémy.mna veľmi bolí pipka..ale tak,že sa občas jej mimovolne musím chytiť.. 😅 😅
je to taká ostrá bolesť..hnusná..aj ked sa v noci prevalujem tak to bolí v oblasti slabín..a pipka hlavne ked sedím a postavím sa.

luciferek nieje to sranda..ja viem..ale ty malu davaš aspon kamoške..kdežto ja cudzej holke..ale verím jej,mám ju rada..tak snád..

bobikyveta
14. kvě 2009

luciferek neboj snad to ty holky naše s taťkama zvládnou. Taky z toho mám děs zvlášť když je malá taková protivná posledních pár týdnů se s ní nemůžeme domluvit. ☹
Aponichie a Bertica tak to už na nás asi jde protože to je to co jsem už jednu psala že mě bolí jakoby pysky tak tys to popsala zcela přesně. V noci katastrofa a nejhorší je když se chvilku nehýbu když mám pak vstát tak to bolí jako čert. V prvním jsem to taky nepoznala ale asi to bude to roztahování no uvidíme zítra jdu na vyšetření do nemocky tak uvidíme jak to bude. každopádně moje jizva bolí a když malá začne řádit a do toho políčci tak je to děs. Ty poslíčky už ale nemám tak moc časté jak předtím spíš je jich míň ale o to je to horší. Tak nevím nevím. Pořád se kontroluju jestli někde není krev a futr nic už mě to štve. 😀

aponchie
15. kvě 2009

berti to teda jo..ja se umyla natrela jak batole a do rana bolest fuc asi z toho sexovani teda,ale nepomohlo to 😀 sakra ja sem napnuta jak pero a nic

bobi jo a jeste me to dole svedi jako bych neco mela ale lekar vcera rikal ze nic a mam to takove napuchnute cele to nevim jestli sem mela u male takove zvetsene cele

jaynee
15. kvě 2009

ahoj holky, taky se k vám přidávám, mám přesně stejné obtíže jako vy! sice mám jako ještě dva týdny čas, ale mimčo je velké a všichni mi předpovídají dřívější porod. ale zatím se "nic" neděje, až na všechny ty bolesti, co popisujete. už je to pěkné psycho... aspoň že v tom nejsem sama!

bobikyveta
15. kvě 2009

aponchie pamatuju si že u první jsem sice byla napuchlá nebo spíš zvětšená dole to mi říkal manža ale teď to bolí jak blázen takže je to zase změna naštěstí mě nic nesvědí. 😒 Jinak za chvilku vyrážím na vyšetření tak už snad budem vědět co a jak.
jaynee tak to mimi jsem měla taky velké a nakonec jsem ji přenášela dva týdny takže se nediv když nic 😀 já měřím 157cm a malá měla 3850g a 50cm takže žádný prcek. Moje ségra má 165cm a malá nakonec měla 3kg a 49cm takže to je asi na mimi až se mu zachce jít ven jo a rodila 14 před termínem. Taks e holky držte a já se ozvu co jsem zjistila. 😀 😀

jaynee
15. kvě 2009

bobikyveta, držím palce a přeju dobré zprávy z kontroly!
jinak já mám 167cm a mimčo má podle odhadu už 3,6kg, tak to asi žádný drobeček nebude. mě přenášet nenechají, kvůli zvýšenému cukru, takže to mám asi do dvou týdnů, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby už si miminko řeklo samo. hlavně mě opravdu už všechno příšerně bolí, taky jsem napuchlá a tak, tak jsem zvědavá, co z toho bude a kdy.

cernobilka
15. kvě 2009

Ahoj holky, můžu se přidat????

Trošku jsem vás prolítla, také mne bolí stydká kost a někldy opravdu hodně. Jsem už otevřená na 2,5cm. Jak jste na tom vy?? Otvíráte se? Doktor říkal, že placenta sice ještě není připravena porod, ale díky tomu otvírání mi může každou chvíli prasknout voda, tak už aby to bylo. MOje mimčo má kolem 3100gramů. Také mne nenechají přenášet, tak doufám, že se mimčo do termínu uvolí narodit samo, abych nemusela na vyvolání.

aponchie
15. kvě 2009

jeee ty se mas ,ze jses otevrena uz ja nic 😲

pajinka23
15. kvě 2009

ahojte babulky mojmu drobcekovi sa vobecnece ist von ☹ ☹ ☹ idem sa uz zblaznit s toho co ma vsetko boli ☹ ☹ jaaaaj

bertica.h
15. kvě 2009

paji..neboj,bude to každú chvíľku,musí..
snaž sa ešte dospať,nech ti manžel pomože..potom ked sa drobec naordí budu to stresy,samé kojenie,nočné budenie..

aj ked..ja mám čo hovoriť..tiež by som to rada mala za sebou a to mám 2tt do termínu

bobikyveta
15. kvě 2009

Tak holky jdeme ve středu na císař tak na mě myslete. Oddechla jsem si jenom doufám že se malá neozve přes víkend to by byla sranda. Navíc tady je super že dělají spinálku takže jsem spokojená a pak dám určo vědět jak to dopadlo.

aponchie
15. kvě 2009

bobi tak to verim,z ejses rada 😵 tak at to hlavne vsecko dobre dopadne budu na tebe myslet..u me nic neustale ja volam v pondeli do porodky kde me prejimaji do pece pokud neporodim tak na kontrolu opet 😝

bobikyveta
15. kvě 2009

tak to ti taky držím palce třeba se to teď o víkendu u tebe rozjede samo a na další vyšetření nebudeš muset jít. Já jsem ráda že vím že nebudu přenášet a že vím kdy se mimi narodí. Docela mi spadl kámen ze srdce. A navíc se strašně těším jak bude vypadat atd. Tak holky pevné nervy a hodně štěstíčka.

bertica.h
15. kvě 2009

yveta..možno mi niečo uniklo.prečo ideš na cisársky?
Ved budeš ledva v termíne..som zvedavá,čooo?? 😅 😅

bobikyveta
15. kvě 2009

já mám problémy s jizvou dost bolí tak se asi bojí aby nepraskla a asi to zase bude dost velké mimi takže radši nebudeme riskovat 🙂 🙂 a t neva že jsi zvědavá 😀

pajinka23
16. kvě 2009

baby ja uz chceeeem rodit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja uz nechcem ist v pondelok do poradni ma drbne,,,zas vidiet ten dokiho ksicht,,,ako keby bola tehotna uz ku koncu zataz preneho 😒 😒

hanipe
16. kvě 2009

pajinka , tak sa citim aj ja uz ma nebavi chodit k dokimu a nasilu sa usmievat ☹ co je slepi 😵 nevidi ze sa pretvarujem 😝

bobikyveta
16. kvě 2009

holky hlavně klid co máte z toho on je tam pro vás tak ať se snaží. 😠 Dneska jsme byli ve městě a to byla fakt hrůza. Teď nemůžu ani chodit jak mě bolí mezi nohama je to na zbláznění ale koupila jsem si kalhoty do porodky ať z tama nejdu v mega velkých protože i ty co teď nosím mi padají. 🙂 No holt budu muset asi vyměnit šatník za menší číslo. Aspoň k něčemu to zvracení bylo. 😀

pajinka23
16. kvě 2009

hanipe ti nasi doktori 😠 😠 😠 😠 ja si niekedy vravim ze kto im vobec mohol dat titul 😲 😲 😲 a este ked si predstavim ze stravim zase tri hodky cakanim v cakarni tak ma chyta depka ☹ ☹ ☹ lebo u mojho dokiho sa neobjednava tak tam tehotna moze aj v cakarni porodit a nikoho to nezaujima ☹ ☹ strasny pristup ze??? 😉 😉

bobikyveta
16. kvě 2009

tak to je mazec já jsem čekala u svého doktora v ČR nejdýl 4 hodiny a to jsem byla objednaná takže s vámi holky cítím tady jsem nejdýl čekala asi 3/4 hodiny takže to je v pohodě taks držte a myslím na vás 😀

aponchie
16. kvě 2009

hoj tak jak to jde?ja ti ten CS tak zavidim mam strach jak prase 😝

bobikyveta
17. kvě 2009

neboj to zvládneš budu na tebe myslet. 🙂 a držet palečky jak budu doma tak se hned ozvu doufám že do neděle se vrátím když bude všecno v pořádku. Jeno abych neporodila dřív protože jsem ráno měla takové bolesti že jsem nemohla vylézt z postele. Ani ze sedu tak uvidíme co se ještě během dne bude dít. No doufám že nic a počkáme na středu.

aponchie
17. kvě 2009

ja nic porad jen slabounkej vytok nazloutlej takze asi nic 😖

pajinka23
17. kvě 2009

baby ja stale nic ☹ ☹ ☹ ☹ nerodim a ani to nevyzera ze by som mala ist ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru