Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

petaradilova
17. kvě 2009

Ahojte holky, já mam sice ještě čas, ale dneska v noci mi pěkně začly bolet vazy okolo pipky jak tady některý popisujete. Nemůžu sedět stát chodit prostě nic. Kdyby to byla aspoň jiná než taková ostrá bolest bylo by to fajn. A ještě se prcek pěkně tlačí dolu, aspoň se mi už líp dejchá. Nezávidim vám, který přenášíte a nebo jste těsně před termínem. Vleče se to už a čekání je nekonečný. Tak ať to máte brzo za sebou.

aponchie
17. kvě 2009

peta me jednou dokonce chytla takov abolest a pocit jakoby me pipina odumrela jakobych do ni dostala injekci jak dostavas do zubu a prestanes citit pul huby proste silenej pocit a za 5min pohoda no silene veci se deji u prvni sem nemela lautr nic 😝

petaradilova
17. kvě 2009

No právě já taky ne, u holek bylo všechno v pohodě, ale tenhle malej paňár mi to teda dává pořádně sežrat. Už aby sem rodila. To už aspoň vim co mi čeká a ne nějaký nečekaný překvápka. Sem řikala že po 29. 5. už klidně může na svět, ale dřív ani ve snu 😀 😀

aponchie
17. kvě 2009

ja jsem jen zvedava jakej ten porod bud epac prvni byl parada rychlej skoro super zazitek az na siti 😝

petaradilova
17. kvě 2009

Tak to já si nemůžu pomalu stěžovat ani na jeden, ani jednou jsem se nenatrhla, nenastřihávali mě takže pohodička. Taky jsem zvědavá jaký to do třetice bude.

studanka84
17. kvě 2009

ahoj holky taky čekám mimi každým dnem a navíc jsem dostala zánět močáku, tak nevím zda mě bolí podbřišek od toho nebo že už by to byli poslíčci??

bobikyveta
17. kvě 2009

tak holky doufám že to přežijeme ve zdraví a budeme všichni v pohodě hlavně se musíme držet. 🙂 Je to fakt mazec už se mi to sice krátí ale zdá se mi že se to teprve teď začíná rozjíždět nebo co a malá se tlačí dolů a ještě k tomu ty bolesti pipiny. Jenom ještě musí vydržet do středy nebo bude hrůza. 😀

petaradilova
17. kvě 2009

Ivet tak s těma bolestma jsme na tom stejně a malej se dolu tlačí už asi 2 tejdny. ale až teď to začlo bolet, myslim že už to nebude dlouho trvat. Dávam prckovi tak 3 tejdny.

aponchie
17. kvě 2009

ja nekde cetla ,ze ta delka toho miminka k venku je cca 20cm tak to je kusanec jeste v deloze ze?ikdyz lekar rikal ,ze hlavicka je uz dole..

aponchie
17. kvě 2009

jo a me se udelal vytok zlutej svetle a nevim co to je..u male mi odesla zatka hustej hlen mirne ruzovej tohle nic nebude asi co? 😕

petaradilova
17. kvě 2009

Apo takovej výtok mam taky. To je normální.

aponchie
17. kvě 2009

skoda..sem si rikala,ze se treba neco deje 😝

bertica.h
17. kvě 2009

aponchie..ja mám posl.pár dní tiež a hlavne ráno taký hojný,hustý hlien..žltkastý..neviem čo to je 😕 😕

zátka u mna asi nie..tá býva s prímesou krvi..nie?

Chcela som sa spýtať,či vám doktor vždy povie ako to vypadá..mne nie..ani do průkazky mi nič nanapísali v tejto poslednej poradni,zajtra sa asi budem pýtať tak,že im na nervy pojdem 😅 😅

aponchie
17. kvě 2009

no presen ja to mam taky,ale predstav si me to zacalo az po sexu s manzelem ten sme meli asi pred 3dny a hned potom vecer me silene zacala bolet pipina svedit a palit a ten vytok uz sem si rikala ,ze mi byl nevernej 😀 ne nebyl a jeste ho dupu jak kralika at v praci neseda na prkynko po kolezich atdatd ale vsecko dela jak ma meje se ja taky svedeni uz prestalo jen ten nazloutlej vytok podle me je to nejakej sekret ze uz se to chysta ale zatka to myslim neni tam ma byt krev trosku

me lekar rekl cipek 3cm vzadu na porod to nevypada na spicku prstu otevrenej nic vic a predal me do porodky zitra tam mam volat na ktg se objednat sakra 😝

bertica.h
17. kvě 2009

aponchie,v tehot.vraj je hojný výtok(pokiaľ to nieje zápal..alebo tak)práveže dobrý,chráni bábatko..ale neviem.ale fakt,že v posl.dobe si mením intimku aj 5x za deň
ja som zedavá tiež na zajtrajšiu poradnu.Podľa mna do 3-4dní budeš už mať po tom 😵 😵 😵

aponchie
17. kvě 2009

no to su zvedava hlavne jake to bude oproti prvnimu

bertica.h
17. kvě 2009

ja tieto dni nerobím skoro nič iné na nete a hľadám diskusie o rodzieloch medzi prvým a druhým porodom..prečítala som si toho neskutočné množstvo..

takmer všetky baby mali porody oveľa kratšie a "jednoduchšie".čakať že to bolieť nebude by bolo hlúpe,ale fakt ked si zadáš do vyhľadávača druhorodička porod..alebo niečo také a prečítaš..tak jendoznačne to je vraj fakt jednoduchšie..

ale..može aj nemusí.
Ja mám obavy z toho,že moja mamina mna,druhé dieta rodila 2dni..aj ked pred 25rokmi..ale vraj to bolo neporovnatelné s prvým porodom,oveľa horšie,bolestivejšie,bola som vačšia..
ja som veľmi zvedavá..

aponchie
17. kvě 2009

jeee ja taky sem cetla jake to bylo predtima ted ,ale stejne ti nevyjde nic jineho nez ,ze to je pokazde jine 😀 no ale kdyby to melo byt horsi tak v dnesni dobe je epi a jine veci co jim driv nedavali vis

bertica.h
17. kvě 2009

ha.ja bez epi rodiť nejdem 😀 😀
ty si nemala pri prvom?
Ja áno..od kontrakcii mi to trocha pomohlo,ale koniec aj tak bol hrozný..už nechceli dopichávať,asistentka mi "skákala"po bruchu..ja omdlievala,neviem ako sa Vikinka ani narodila..

Hovorí sa,že žiadna žena nemala dva fakt tažké porody..tak ja dufam,že ten prvý bol tažký a teraz už bude normálny.
a..ktovie ako je to s tým,že som rodila skoro pred 4rokmi..či nebudem ako prvorodička..vieš čo myslím..porodné cesty..či su stle nejako rozšírené,alebo to bdue ako prvý krát ked som rodila.

aponchie
17. kvě 2009

jo mela kvuli tomu samemu ale i tak sem mela lehkej porod a myslim z ebez epi bych to zvladla bravurne ale kvuli tomu astma prave..me taky dali jen jednou a poak dve hiodky pred porodem sem nemela nic takze vlastne naostro..no ja myslim z eme proodni cesty jsou zametene to bych musela rodit do dvou let asi 😀

bertica.h
18. kvě 2009

aponchie..ahoj,tak jak v poradni?ja som teraz prišla čAKALA SOM 3HODINY!!!!!!!KÝM MA ZOBRALI DOVNUTRA 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cs mám 6
som otvorená na psrt,alebo špičku prstu,som si nezapamatala 😅 😅
inak všetko ok,napíš čo ty 😉 😉

aponchie
18. kvě 2009

ahoj co znamena cs6?a co cs3?ja mam 3prave od minuleho tydne,ale zitra rano jdu do porodnic euz na kontrolu sem tam dnes volala,nicmene sem cetla,ze na porod vliv nema jake cislo je u cs pac se to muze rozjet z minuty na minutu a zmenit tak nevim..ja taky na spicku prstu takze su zvedava co semnou udelaji zitra mam strach kdo se ve me bude hrabat 😝

icejane
18. kvě 2009

aponchie.. ja som bola dnes na kontrolu a cs 10 lekarka nevravela, že to vyzera na pôrod ... vo štvrtok idem na vyvolavačku...ked dovtedy vydrzim 😀

bertica.h
18. kvě 2009

CS je cervix skore..to je stav v akom je děložný čípok..či je makký,tvrdý, ako sa pripravuje na porod..ono to fakt nerozhoduje..ale doteraz som mala CS2,takže pokrok pekný🙂

Ja som bola milo prekvapená lekárkou dnes,tak som rada,čo sa dalo som sa popýtala 😅

aponchie
18. kvě 2009

ono se to ma jako stupnovat smerem nahoru jo?ja myslela prave ze dolu na O prave sem trdlo no ja su zvedava co mi rekne zitra ale bojim se vyvolavani teda 😝

bertica.h
18. kvě 2009

áno,10 je maximum..ale porod to nemusí znamenať..kým nemáš kontrakcie..a tak..

ale je to zrelosť vlastne toho čípku 😉
skúsiš ten nápoj ak by si mala prenášať?

bobikyveta
18. kvě 2009

tak holky doufám že to budete mít za chvilku za sebou mě už pomalu ustávají poslíčci je to jakoby malá věděla že se ve středu chystáme ji vytáhnout tak na to dlabe. Sice řádí pořád stejně jakoby chtěla provalit břišní stěnu ale poslíčky skoro žádné nemám dneska jenom dva tak to je trapné. 😀 Jindy se to nedalo vydržet ale už se mi to krátí ještě zítra a pak už jedeme. Nemůžu se dočkat 🙂 Tak holky držím palečky ať vám to dlouho netrvá a držte se. Jo ten výtok jsem měla i v prvním těhu a teď taky takže to prej je dobře. 😉

bertica.h
18. kvě 2009

yveta..prosím ta..tie poslíčky sa rozlišuju od skutočných kontrakcii v bolestivosti,alebo tak?ked ja ani neviem či ich mávam 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Mna nikdy nebolí akoby celé bruško,ale len dole a ja fakt za ten svet neviem či su to posl.alebo tlak malej na nervy,svaly..rozpínanie pánve.. 😅 😅

aponchie
18. kvě 2009

nene v zadnem pripade do toho nejdu 😀

bertica.h
18. kvě 2009

bojíš?? 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru