Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

aponchie
18. kvě 2009

ne to vubec,ale prijde mi to zbytecne mimi si rekne kdy chce a u nas nevyvolavaji hned den po terminu takze bych to nechala bejt,ale ja verim,ze se to rozjede samo

bertica.h
18. kvě 2009

😉

aponchie
18. kvě 2009

vis co ja cetla na netu s tim maldym gyndarem rozhovory a nazory na epi no a malinik .je to ten co pise do maminky obcas..a ptala se ho pani na to epi jestli jako mysli,ze je to tak super a zachrani to nastrih a on rikal,ze je to jak kuze na brise a strie,ze proste jako cviceni svalu panevniho dna je to fajn,ale nezaruci ti to nenastrizeni ze jak mas takovou kuzi ktera praskne tak praskne i s epi ..to mas jak ja se mazu jak krava a mam strie babicka i mamka ani jednu a v zivote s enemazaly..proste takova kuze a muzes se po****..to same rikalmalinik..prej jako palcebo efekt ver a vira tva te uzdravi je to fajn,ale rikal,ze kdyby to bylo tak uzasne jak se rika tak by to ordinovali plosne v ramci urychleni a zvolneni,ale neni to uplne pravda prej

bertica.h
18. kvě 2009

myslíš dr.Kouckého?
on všeobecne tvrdí,aj že magnesium v tehotenstve aj maliník.že to ej skor placebo..
a hrádz..tu sme masírovali pri Viktorke..aj tak som bola šitá..aj ked som si uvedomovala,že masírovanie nemznamená hned,že budem bez nástrihu...

a strie..tak isto.od 4tt pri Viktorke som natierala 1x za den,večer.

a mám burško hrozné 😔 😔
a teraz pri druhom ešte hošie.ale to ma nejako netrápi.iného chlapa hľadať nebudem a pre toho mojho je doležité niečo iné 😉

aponchie
18. kvě 2009

juj nevim takovej mladej hezkej tmavovlasejch 😀 presne tak ja mazala jak diva a to mam pevne telo bezne a popraskana az za usima a svagrova jak dize vyzrata a nic skoro to je tezko proste je to dispozicne asi..me silene pali a reze kuze na brise asi jak se to natahuje.su zvedava co mi zittra ukaze monitor co tobe ukazuje?ja si vimla akorat ze mimi mi chrape vetsinou a nikdo ho nebudi tep ma v norme a ta spodni linka co tam obcas vyskoci sou kontrakce?ja uz si to vubec nepamatuju a ty vyskoci obcas ani netvrdne bricho a nekdy vubec a tvrdne nechapu to co to je

bobikyveta
18. kvě 2009

tak já ty poslíčky měla jako takové kontrakce občas jsem musela i prodýchávat. Jinak v podbřišku mám bolesti normálně to už ani nekomentuju. 😀

aponchie
18. kvě 2009

aha tak to ja kontra neznam ani u male pac mi prdla voda bez bolesti na 3cm otevrena pak do 7cm zadne bolesti skoro mozna trochu bricho a spis zada a pak epi a uz jen tlak na prdel jak hrom nic vic ani posly sem nemela u male to je silene jak se to dava sezrat u druheho tehu vsecko no byla sem mladsi ze? 😀 😀 😀 ja mam brucho permanentne jako zatle tvrde ale neboli

bobikyveta
19. kvě 2009

tak aponchie doufám že to budeš mít taky brzo za sebou já se určitě ozvu hned jak přijdu z porodky doufám že už mě pustí v sobotu nebo neděli pokud budem ok domů. Už mám i trochu nervy z toho co malá atd. protože já ráno budu pryč dřív než ona vstane tak bude asi hotová když mě ráno neuvidí idyž jsem jí to vysvětlovala acečer jí to ještě řeknu.

aponchie
19. kvě 2009

takze dnesni kontrola cipek2cm,hlavick analeha nizko vaha4000g!!!!!! 😲 😲 😲 😝 asi holcicka,katg v norme na porod to nevypada me jebne jestli jeste pribere to dite mam strach jak cyp

bobikyveta
19. kvě 2009

tak to je mazec malá bude teda bude obr na druhé dítě. Tak to ti nezávidím. 😢 Budu na tebe myslet tak se tady mějte ještě na vás kuknu večer než půjdu spát. Všem holky hodně štěstí a pohodový a rychlý porod. 😀 😀 Yveta

bertica.h
19. kvě 2009

aponchie..som na teba dnes myslela.
Moje nervy 4000g??
aj ked..naša malá mala pred pár tt 3500g... 😕 🙄 😔

ale neboj..vieš že ono sa to nedá odhadnuť..kamoška mi písala,že pár hodín pred porodm vypočítali váhu mimča na 3500g,ona porodila a bolo to bábo ktoré vážilo 2700g 😵

Neviem prečo bývaju tie druhé deculá vačšie.
Mne ked povedala 3500g som skoro zošedivela..len neviem ktorý tt to bol,tuším 35tt
a to CS máš kolko?

aponchie
19. kvě 2009

bobi at ti to dobre dopadne a hned dej vedet 😵

cs mam 2 😝

bertica.h
19. kvě 2009

ale aj tak si na tom lepšie ako ja..2cm je dobré,nie?mne to nikto nijako nehodnotil..alebo o tom neviem.

aponchie
19. kvě 2009

co ja vim jestli je 2dobre nevim co to znamena prave jestli s eot ma zvetsovat nebo zmensovat prd vim

bertica.h
19. kvě 2009

skracovať sa má..ale kolko býva normálne-zdá sa mi že 2,5cm.

to ti merali ultrazvukom,či ako? 😅

aponchie
19. kvě 2009

prstem min tyden sem mela 3ted dva tak sem prave myslela ze ma bejt vic ahaaaa 😀

andara
19. kvě 2009

Ja mam uz asi mesic hrdlo 1cm, otevrena na prst a kdy porodim to nevim 😉

bertica.h
19. kvě 2009

andara..neboj🙂

dnes máš termín??? 😉
Možno budeš jedna z 5%ktoré porodia v den TP🙂

andara
19. kvě 2009

No Berti nevim, bricho tvrdne sem tam zaboli jako na MS jinak pohodicka 😉 Jak se citis ty?

bertica.h
19. kvě 2009

no..ja by som to rada za sebou mala..ale asi nie až tak,ako ty🙂

posl.dni ma trocha trápi svrbenie okolo "pipky"nikdy v živote som takéto probl.nemala..tak neviem..asi to spomeniem v poradni
aj mne tvrdne bruško,ale nieje mi to vobec tak nepríjemné ako pri prvom tehu

aponchie
19. kvě 2009

berti to same..hned sem zautocila na manzela kde se coural,ze me to po sexu svrbi 😀 😀 me teda tvrdne brucho brutalne a tlaci na pipinu tak su zvedava..sme si zasexovali odpoledne tak jestli se splni to co u terci ,ze sem po KO odrodila do dvou dnu..

wsmoulinkaa
20. kvě 2009

ahoj
tak si vás každý den chodím kontrolovat, kdy porodíte cholky!!!! tak vám držím palečky at to máte co nejrychlejc!!! 😵 😵

aponchie
20. kvě 2009

smouli ja asi na vanoce jak to tak vidim 😀 😀 😀

pajinka23
20. kvě 2009

ahojte babule ja mam taky pocit ze sa mi uz ten vysnivany porod blizi lebo mi odisla zatka a mam take divne pocity 🙂 🙂 🙂

aponchie
20. kvě 2009

ty se maaaaas 😵

pajinka23
20. kvě 2009

aponchie neboj aj na teba to coskoro pride 🙂 🙂 🙂 ved mas ete dva dniky do porodu 😀 😀 😀 😀 ja uz pretahujem druhy den a ak by to neprislo same tak by som piatok aj tak cestovala do nemocky na vyvolavacku ☹ ☹ ☹ uz sombola dohodnuta aj z dokim

martul
20. kvě 2009

Ahoj pajinka práve som ti napísala do témy na termín alebo prenášanie drž sa a sleduj to.

pajinka23
20. kvě 2009

martul dakujem 😀 😀 😀

aponchie
20. kvě 2009

paji ale ja sem zvykal ze sem malou rodila tyden driv 😀

cernobilka
20. kvě 2009

Ahoj holky, zase k vám nakukuji. Dnes jsem měla poradnu a jsem otevřená na 3 cm. Avšak placenta na porod prý nevypadá. Jsem už hrozně nedočkavá 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru