Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

adulka55
27. kvě 2009

Ahojte baby, pridám sa k vám do témy 🙂 Ja som mala okolo jednej noci ráno nenormálne tvrdnutie brucha a po chvíli zase zmaklo a tak to bolo asi hodku a pol, a bolelo ma brucho ako pri mrche.. Len som potom zaspala od únavy 😖 Už som si myslela že budem rodiť a nič..

Myslíte že to môže byť predzvesť blížiaceho sa pôrodu?

adulka55
27. kvě 2009

A ešte sa chcem spýtať či mi neviete poradiť, doky mi napísal do knižky že krčok stály pri 1,5 cm. Nevie niekto čo to znamená ?

ĎAKUJEM 🙂

wsmoulinkaa
27. kvě 2009

adulka...určitě se ti blíží porod....už máš i čas, tak uvidíš, to poznáš 😉 já měla včera taky bolesti už od 17h a o půlnoci to tak nějak odeznělo. na mě teda brzy ještě.
a s krčkom to nevím...

adulka55
27. kvě 2009

Wsmouli: Ďakujem.. dúfam že máš pravdu 😉 už ma to hrozne nebavíííí 😢

wsmoulinkaa
27. kvě 2009

to ti věřím...už pár dní přenášíš vid- holka to už vydržíš...musíš 😅 pak už budeš držet mimíska v náručí a budeš mu vyprávět jak tě potrápil pěkně 😀 😉

adulka55
27. kvě 2009

No, tak to ano, celé tehotenstvo ubehlo tak rýchlo a týchto pár dní sa neuveritelne tahá. Už mám pocit že to nikdy neskončí... Som z toho hrooozne unavená 😢

Ale to by som ti asi nemala hovoriť, keď ty máš ešte tiež vela dní pred sebou 🙂

andreahrbacova
27. kvě 2009

Ahojky holky,tak s opět hlásím že pořád nic 😒 k nám ani ty bouřky nedošly,takže žádná pomoct shora nebyla.

adulka55
27. kvě 2009

Tak vidím že niesom sama, kto je v očakávaní... 😉

Bože tak velmi túžim mať toho drobčeka pri sebe 😵 😵 😵 😵 😵

andreahrbacova
27. kvě 2009

adulko,já už se taky strašně moc těším,asi mi malý chce udělat radost a narodit se na Den dětí
Ale ty už pár dnů přenášíš,co?

adulka55
27. kvě 2009

No, ja ani neviem či prenášam, lebo podla UZV som mala termín 25.5 a podla menzesu 6.6. tak neviem ktorého dátumu sa mám držať..

andreahrbacova
27. kvě 2009

tak já podle PM jsem měl termín 25.5 a podle ultrazvuku 1.6.Já od 20tt chodím do poradny přímo do nemocnice,takže věřím,že jsem v dobrých rukou 🙂 V pondělí mi doktor řekl že máme ještě čas,hlavička je docela nahoře,čípek 1,5cm,takže zatím nerodíme.
No viděla jsem v pase že máš datum 22.5,což teda není ani 25.5 ani 6.6.
Já se celou dobu držím podle ultrazvuku,i když ten týden nehraje žádnou velkou roli 😉
A říkali ti něco už o vyvolávání porodu?Z toho mám trochu strach tak pořád doufám,že mladý se uráčí jít ven sám 😅

adulka55
27. kvě 2009

No ja mám tiež krčok na 1,5 cm (a to som si myslela že snád to znamená blížiaci sa porod 😅 ). A v tom pase sa mi to nechce opraviť, ale dám to do poriadku 😉

Vyvolávanie mi vôbec nespomínal, akurát mi minulý týžden vo štvrtok povedal že sa to pripravuje na pôrod 😅 Ja mám malého zase strašne nízko už asi mesiac 😖

A bola som v pondelok na monitore a mala som tam aj slabé kontrakcie, 3 za 20 minút, ale ja som to necítila.. Dnes mu mám volať ako sa citim tak mu poviem že mi v noci tvrdlo brucho tak som zvedavá.. a v piatok idem na kontrolu.

andreahrbacova
27. kvě 2009

no mě vždycky napíše že hlavička je natlačena na vchod,tak jsem myslela že už se to blíží,ale v pondělí mi řekl,že je pořád dosti vysoko.Takže nic.
Tak na monitoře jsem asi kontrakce neměla,nic jsem necítila a doktor taky nic neříkal.Takže jen doufám že to ta vyvolávačka nebude.Dneska hold přijde na řadu zase sexík 🙂 Břicho mi taky pořád tvrdne,ale jinak nic,občas ty poslíčky,ale to nějak rozeženu vanou

bobikyveta
27. kvě 2009

ahoj holky tak my už to máme za sebou a malá je krásná zdravá. Císař proběhl v pohodě. Jenom mě včera pouštěli domů neradi mám teplotu sice jenom zvýšenou ale i tak to otravuje tak uvidíme co se z toho vyvrbí. Dneska se na nás přijde kouknout PHN což je taková jakoby kontrola jako u nás tak uvidíme co řekne. Ale jak říkám jsme jinak v pořádku. Tak všem co jste tady nové od té doby co jsem odešla přeju ať se vám brzo a dobře porodí a mějte se krásně. Yveta 😀

adulka55
27. kvě 2009

Andrea: no aj mi to budeme riešieť tým sexíkom 😅 Inak som zvedavá že či mi povie o vyvolávačke, ale viem že je zástancom toho že nech to ide prirodzene -teda ak sa dá.. A prečo sa tak obávaš tej vyvolávačky ? Ak sa smiem spýtať..

Bobikyveta: gratulujem a v dobrom ti závidím, že máte bábatko už doma 🙂 Potom by si mohla dať vedieť ako prebiehala tá kontrola, aj u nás chodia tak by ma zaujímalo čo a ako 😉

jaruskasv
27. kvě 2009

yveta.....srdecne gratulujem k malickej, a taktiez vsetko najlepsie k meninam 😀

blueberry
27. kvě 2009

Ahoj holky ...tak já už taky pomalu začínám být dosti nervózní ... máme to taky za pár ...dneska jsme byli na CTG v nemocnici, všechno je OK ... v pondělí už mě budou pravidelně po dvou dnech sledovat v nemocnici ... raději bych teda porodila už teď, ať se to pak zbytečně neprodlužuje ....

Zdravím Andrejku ...myslím, že jsme se bavívaly na jedné diskuzi, když jsme byly obě na začátku těhotenství ...a teď ji tady vidím a opět máme stejný problém ....

Držím všem pěstičky, ať to máme co nejrychleji za sebou ....já se teda těším maximálně ...

anus.anys
27. kvě 2009

andulka55: krček (pokud je to česky čípek) tak je normálně kolem 4-5cm, v těhotenství když se to chystá k porodu tak se zkracuje. Já ho mám taky kolem 1cm, což je ještě dobrý. Až příjde porod,tak ten čípek zanikne a otevíráš se rychleji. Jakoby se začne zavinovat.

Holky,mě dneska doktor dělal zase toho Hamiltna nebo co to bylo a teď v celku okusuju sedsačku když na mě příjde kontrakce,myslíte že je to ono? Mám tlaky dolu a bolí mě děsivě v podbřišku,střílí mi to do nohou. Tohle mám každých 10min cca hodinu a půl. To už rodím? nebo co to je nevíte někdo? Teda já si myslím,že to ještě nebolí asi tak jak by mělo,ale je to docela fest nepříjemný a bolestivý.Děkuji tomu kdo mi napíše 🙂

Držím všem palce 🙂

cernobilka
27. kvě 2009

Holky tak já jsem otevřená na 3,5cm. Snad se prý o víkendu rozrodím, pokud ne, tak příští týden asi ve čtvrtek budu mít nástup na vyvolání.... a mímo má už 3,8kg....

adulka55
27. kvě 2009

Ďakujem 🙂 🙂

andreahrbacova
27. kvě 2009

Ahojky blue 😉 tak vidím kočko že už to máš taky za pár 🙂 jj,pamatuji si jak jsme si kdysi psali,to už je dávno.Kde byli ty začátky,že?A teď si píšem,jak rády bychom už to měli za sebou 😉
Blue taky bych už strašně ráda porodila 🙂
adulka tak snad tobě ten sexík pomůže,nám zatím nějak nezabírá,asi toho chci opravdu moc 🙂
cernobilka,tak my sjme měli v pondělí 3450g,to by mi tak vyhovovalo

cernobilka
27. kvě 2009

Andrea- já doufám, že se doktor spletl 😀, rodit čtyřkilové mímo, těpic 😀

andreahrbacova
27. kvě 2009

cernobilka,ten ultrazvuk musíš brát s rezervou.No jsem taky zvědavá kolik vůbec budeme mít po porodě.Ale myslím si že pokud to není 5kg,tak je to dobrý,někdo má problém vytlačit 2kg,a někdo 4kg vyprdne jako nic 😎
Já jsme si říkala tak těch 3,5-3,6kg a může jít ven,to už splnil,a ven pořád jít nechce.

aluskas
27. kvě 2009

anus.anys, nezkrácený čípek měří většinou 1,5 až 2 cm. 4-5 cm rozhodně ne, to by nám koukal ven 😉

andreahrbacova
27. kvě 2009

takže já mám nezjrácený čípek,protože ho mám 1,5cm

petaradilova
27. kvě 2009

Ahojte alusko, to s tebou musim nesouhlasit, když mi doktor měřil čípek tim vaginálnim ultrazvukem, tak měl 4 cm. takže když má okolo toho 1,5 cm tak už se zkracuje.

andreahrbacova
27. kvě 2009

tak holky jak to teda je?Já fakt nevím,vím jen že čípek jsem měla v pondělí 1,5cm.Jsem z toho jelen 😀

blueberry
27. kvě 2009

Tak já už v tom mám teda taky zmatek ... v průkazce už mám H, ale CS 2cm ....a doktor říkal, že otevřená na 2 prsty ....

andreahrbacova
27. kvě 2009

tak to máš blue dobrý mě tam napsal že jsem otevřená na špičku 😒

bertica.h
27. kvě 2009

ahojte ja len nachvilku,ideme pozerať fotbal 😀

ja mám CS 7
otvorená na prst(to je asi 1cm)..

už za 2dni by som mala mať Anetku na svete..
čo som si čítala vyvolávané porody..žiadna sláva 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru