Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

blueberry
27. kvě 2009

Tak nevím, jetsli zkusíme dneska sexík ...všichni nám to radí .... ale moc tomu nevěřím .... po 9-ti měsíční abstinenci by to ale třeba vyjít mohlo 🙂

andreahrbacova
27. kvě 2009

Ahoj Berti,já si raději ani nečtu o těch vyvolávačkách

andreahrbacova
27. kvě 2009

Blue no sexík u nás měl být včera,nic-přítel šel spát a teďka ještě není ani doma,takže z toho bude taky kulové.Ale upřímně nic moc,vůbec se u toho necítím dobře.

simbro
27. kvě 2009

holky nechci Vás zklamat, ale u nás nepomohlo fakt nic, sexik byl spíš jako povinnost, nic z toho nemáte, tak nevím, jestli to radši nenechat na "potom", držím palce a přeju co nejrychlejší a pohodovej porod 😉 😉

bertica.h
28. kvě 2009

Dobré ránko🙂

ja teda na milovanie ani pomyslelnie nemám..ale dnes mopžno skusim ten "zázračný"nápoj ..a možno sa to rozbehne bez lekárov..to by som najradšej 😒

wsmoulinkaa
28. kvě 2009

ahoj holky....tak kdopak bude z vás první 😅 já si vás kontroluju 😎

andreahrbacova
28. kvě 2009

šmouli určo já budu poslední 😉

adulka55
28. kvě 2009

Čaute baby, bertica.h. prosím ťa aký nápoj, daj radu 😀

Inak tiež mám ten pocit, že pojdem medzi poslednými ☹

Som si istá na 100%

petaradilova
28. kvě 2009

Nazdárek lidi, chtěla jsem se zeptat, jestli zátka může bejt bílá bez příměsi krve??

adulka55
28. kvě 2009

Petra, ja myslím že ano, ale väčšinou býva s...

adulka55
28. kvě 2009

Ďakujem 🙂

aluskas
28. kvě 2009

Petaradilova, tak to já se asi připravuji k porodu už od začátku těhu, protože můj čípek měří neustále 1,5cm 🙂 Ptala jsem se na to lékařů..má otázka zněla...Kolik měří průměrně čípek, který nevykazuje známky blížícího se porodu, tedy nezkrácený čípek..odpověď zněla: 1,5-2 cm.

Odpovídali mi na to 2 lékaři, nezávisle na sobě a dvě porodní asistentky a cervikometrii mi dělají pravidelně v obou těhotenstvích.
Takže máš asi nadprůměrný čípek nebo nevím.

cernobilka
28. kvě 2009

ahoj holky, tak já jsem stále celá.... nezabírá nám opravdu nic, bohužel. Asi nezbývá než vyčkat a doufat, že mímo vyleze do čtvrtka, kdy jina¨k máme nástup do porodky na vyvolání.

andreahrbacova
28. kvě 2009

cernobilko,takže když mimi nevyleze,tak jdeš příští čtvrtek na vyvolávačku?To už ti takhle řekli dopředu?Máme stjený termín,mě zatím nic neřekli,tak proto se ptám

cernobilka
28. kvě 2009

Andreo ano. Prý kvůli jeho velikosti. Už teď má skoro 4 kila. Prý mi rovnou píchnou vodu, jak jsem otevřená, tak to půjde.

laska.nezna.hranic
28. kvě 2009

bertica, andy - tak co, kočky, jak je? doufám, že nám pak dáte vědět, jak na tom jste 😉
berti, ty máš už zítra nástup? 😕

bertica.h
28. kvě 2009

laska.áno 😅
6:45 v porodnici

Baby keby ste vedeli ako mi je..hlavne ked tolko o tých hnusných vyvolávaných porodoch viem.ide ma poraziť.

adulka55
28. kvě 2009

Baby chcem sa spýtať, prečo sú "hnusné" vyvolávané porody ? Ja som nič o tom nepočula tak mi prosím niekto povedzte o čo ide. Ďakujem 🙂

bertica.h
28. kvě 2009

adulka snad som ta nevystrašila 😔 😅
to som enchcela.
ale chápeš..tým,že je umelo vyvolaný porod,kontrakcie a všetko,je to nebezpečnejšie pre dieta aj ženu.Kontrakcie prídu náhle a silné,alebo možeš rodiť aj 3dni s rerušovanými,ale silnými kontrakciami.
Okrem toho,často sa porod končí klieštami,toho sa bojím najviac.

U prvej dcéry som mala tiež vyvolávaný porod..ale bolo to aspon trošku prirodzené..odtiekla mi voda..tearz ani neviem ako som na to nachystaná..čípok,malá..
Možem mať silné kontra a nebudem sa otvárať aj tak..

snažím sa na to nemyslieť,ale ono to nejde.

nechcela som ta vystrašiť,prepáč.
Niesom zástanca CS,ale v tomto prípade(a hlavne ked malá má 4kg)keby sa dalo by som jednioznačne uprednostnila cisársky

bobikyveta
28. kvě 2009

tak holky děkuju za gratulace. Jsem taky moc ráda že jsem doma a máme všechno za sebou.

Adulka tak PHN už u náís byla a probíhalo to jako první návštěva u lékaře. Vypisovala malé kartu měřila hlavičku, měřila ji celou, vážila ji. Ptala se jak jí, říkala jak se má oblíkat aby jí nebylo ani horko ani zima prostě takové ty normální rady. Pak mi psala očkování u GP kdy budou ale to prý přijde poštou pozvánka. Jinak fakt jako u nás. A byla strašně příjemná takže to bylo takové fajn pokecání. Za 14 dní se uvidíme zase jenom jsem nějak zapomněla jestli tam mám přijít já nebo přijde ona sem k nám.

cernobilka
28. kvě 2009

Bobikyveta- a jak se má oblékat? Já to teďka pořád řeším.

laska.nezna.hranic
28. kvě 2009

já o vyvolávačkách slyšela jen to, že jsou fakt brutál, co se bolesti týče, ale o to rychlejší porod bývá...
takže do oběda můžeš mít maličkou při sobě, berti 😉 budu na tebe myslet. dej pak vědět, jo?

bobikyveta
28. kvě 2009

tak musíš to zkoušet na hrudníku a zádech tam poznáš že je buď zpocená nebo studená na ruky a nohy nekoukej. To prostě musíš zkoušet jinak to nejde. Když je jí teplo tak bude v klidu jak jí bude horko nebo zima tak může být podrážděná a nebo taky hodně ospalá. Naše malá byla v porodce hodně oblečená jeden den a to sapala pořád ani jíst pořádně nechtěla tak jsem ji vyslíkla a bylo to v pohodě.

katka2808
28. kvě 2009

ahoj bertica a adulka.
ja sa teda vyvolavacky bojim ako čerta. bojim sa, aby som neprenasala, lebo vtedy by bolo asi viac nez iste, ze ju dostanem.
co som sa o tom docitala v knihe, pise sa, ze... sa porod casto konci vakuumextraktorom, alebo kliestami a takisto sa pise, ze zvycajne trva dlhsie, lebo najskor treba porodnu cinnost rozbehnut - co niekedy trva aj viac hodin. ja osobne poznam baby, co mali vyvolavacku, a vsetky vraveli, ze uz nikdy viac. stahy vraj boli nenormalne silne a bolestive. a tiez poznam jednu, ktorej 3 x pichli vyvolavacku a nic. akurat jej z toho bolo zle...
takze asi tak... 😒

wsmoulinkaa
29. kvě 2009

ahoj holky....budu vám taky držet palce...a ta vyvolávačka není prý zas tak strašná 😒 kamarádky co přenášely...to měly pak rychle za sebou-tak nevím. 😉

andreahrbacova
29. kvě 2009

Ahojky holky,tak bertica už je v porodce,myslím na ni,aby to měla holka brzo za sebou
No my stále nic,malý prostě květňátko být nechce
cernobilko tak to jo,taky my jsme zatím takové váhy nedosáhli,tak proto mi nic neříkal.
Ahojky lasko,to víš že ti dám pak vědět,třeba mě ještě předběhneš s Karimkem 😉

traktor
29. kvě 2009

ahojte, chcem vam len napisat mne pri kazdom babetku davali vyvolavacku, a keby mi dali aj teraz , nepohnevala by som sa. porod po vyvolavacke bol velmi rychli / pri patkovi doktor len, len stihol prist.../takze tak, u kazdej je to ine, tak sa netreba dopredu bat...

cernobilka
29. kvě 2009

Já jsem taky stále tu. Jenda asi také nechce být rozen v květnu.

andreahrbacova
29. kvě 2009

cernobilka,takže máme obě rezervované to pondělí? 😉 Mě by se ještě líbilo datum 3.6.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru