• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
Sekacka: Taky krásné, skoro se nám povedli stejně :grinning: .Přejem Marečkovi Ať krásně roste a má zdravíčko pevné a vše aby bylo jak má. :slight_smile:

Helulicek:Taktéž gratuluji ke Šťepánkovi. :grinning: Přejeme to samé, ať dělá svým rodičům jen samou radost, a ať je hlavně zdraví, a vše jak má.. :sweat_smile:

Taky jsem měla přítele u porodu, a musím říct to samé.. Byl mi velkou oporou..
:slight_smile:
Já jak byla při těch kontrakcích tak unavená, že jsem pomalu ani nevnímala doktory..
:cry:
Jinak také mi řekli, že na prvorodičku to byl hezkej porod:slight_smile:)..
Nástřih jsem také měla, jen to šití bez umrtvení, bolelo to jak čert..
27. čer 2009 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky heliiku za přání. To je super, že taky nemáš žádný extra trauma z porodu. To je pro nás prvorodičky důležitý co? :grinning:
Holky nosíte ještě poporodní vložky a kalhotky???
27. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helulicek: Trauma z porodu?? Tak to ne, teď si z toho dělám srandu, :grinning: ale tu bolest mám na paměti, zatím pořád.. :unamused:

Já už ode dneška nosím normální kalhotky, však poporodní vložky nosím pořád a ještě si jedny koupím. Zkoušela jsem si dát normální vložku, a nevím jestli jsem si to vsugerovala nebo co, ale nějak jsem začala cítít šití a znovu mě to začalo bolet... A kyž jsem si vzala zas ty poporodní, tak je vše O.K.. :wink:
28. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak pořád jste všechny v celku? My pořád jenom poslíčkujem a poslíčkujem a jinak nic :cry:
29. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja mam dnes termin a stale nic :frowning2:
A tak velmi by som uz chcela....
29. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy a cakajuce maminy... Misulda, hmm, aj my sme mali vcerajsi termin a stale sme 2v1. Boli sme dnes v poradni, vraj "sa to pomalicky ale isto spusta", no tak uvidime... Dalsia kontrola, ak dovtedy neporodime je v stredu hmmm a potom si uz mozem hovorit "julovka", nie "junovka" :slight_smile:. Kitina, asi podobne, vecer poslickujeme, potom to prejde akoby nic a inak tiez nic :wink: . Aaale, babule, ono to pride, ono si to najde svoj cas.
29. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my jsme týden po termínu a stále nic, zítra máme nástup na indukci :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, to čekání je děsný, že? Já mám po nocích velký bolesti a pak přes den pak v pohodě. Akorát jsem z toho unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám přesně obráceně, v noci klid a pres den chvílema bolesti, ale nic strašnýho, ikdyž občas mám pocit, že je tam nějak úplně naštorc :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ty máš stejnej termín:slight_smile:. Já jdu na KO ve středu, jsem zvědavá, s čím na mě Dr. vyrukuje. Vyvolávačku nechci, u nás se s tím nepářou, po termínu se už běžně maminy hlásí, kdy chtějí porodit, to mi přije šílený...
29. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky koukala, že to máme stejně. Já jdu v pátek přímo do porodky a máme tam lehce protekci, tak snad s vyvolávačkou počkají, taky jí vůbec nechci, ale u nás prý čekají myslim že do 41 +3, tak uvidíme
29. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja verim, ze to pride v ten spravny cas a vyvolavat porod tiez nechcem... no ak to nepojde po "dobrom", lekari si s tym poradia "po zlom" aj tak...tiez mam asi poslickov uz kazdy den, aj ked si nie som ista, ci ich spravne rozpoznavam, ale co ine by to mohlo byt... a ja na dalsiu kontrolu zas az o tyzden
Tak nech tie nase mimina nelenia, ved von im nebude zle, mozu si konecne ponatahovat kosti, zacvicit si ... :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč se té vyvolávačky tak bojíte? Je to rozhodně lepší než to zbytečně natahovat a čekat do buhvíkdy :fearful:
29. čer 2009 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, podla mna je vyvolavacka nieco, co robi z porodu menej prirodzeny porod... tak ja dufam, ze ju nebude treba pouzit.
29. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby no ja som mala tiež vyvolávačku a to desať dní pred termínom a som rada, lebože som mala už zelenú vodu a placentu starú, takže malú by tam už aj tak nič nevyživovalo, a teraz by som ju tiež prijala radšej akoby som mala prenášať a strachovať sa aby sa malému nič nestalo :astonished: a bolesti som mala pri nej iba hodinu, takže super... :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se hlavně asi bojím toho, že bych tam musela být sama nevim jak dlouho a že to bude víc bolet. Radši bych do poslední chvíle zustala doma a jela do porodky vyloženě až na finále. A tím že nám teď ten kamarád malýho zkontroloval tak vim, že se mu daří úplně dobře a nestrádá, takže ať si řekne radši sám :grinning:
30. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já chápu jít na vyvolávačku,když to má medicínský důvod - špatný ozvy, zkažená plodovka apod. Ale na poslední kontrole jsem byla svědkem toho, jak si tam maminy chodily domlouvat temín porodu jak do cestovky termín zájezdu a to já osobně odmítám. Já chci taky začátek porodu strávit doma, pokud bude všechno v pořádku, líp se cítím v domácím prostředí.
No tak uvidíme, jaký to nakonec bude :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulko, nejde jen o to že to je nepřirozený, ale oproti klasickýmu přírodnímu porodu ten vyvolávanej o poznání víc bolí, a věř že vim o čem luvim. Mam srovnání. Mě ho museli vyvolat kvuli špatným ozvám, jinak mi hrozila sekce.
30. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja teda nečakám miminko každým dnem, len chcem pridať moju skúsenosť. Prvého syna som rodila 42+2 museli mi vyvoval pôrod lebo som sa cítila super a rodiť som nemala ani na rozume, pôrod trval 9 hodín od napichnutia infúzie, bolel. Druhé dieťa-dcéru som rodila 42-1 tak isto ako prvý krát ja hovorím že keby mi nevyvolávali tak som ešte aj teraz tehotná. Tretí pôrod nečakaný v 39 týždni som mala kontrakcie jak ... ale mi ani nenepadlo že rodím nakoľko 2 krát som rodila neskôr. Pôrod spontánny bez inekcií, klystíru.... Ale keď môžem povedať tak bolel katastrofálne oproti tým prvým umelo vyvolaným. Pri prvých som rodila otvorená na 6 prstov, pri treťom na 9 prstov a vôbec to nešlo. Takže tak.
30. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte kocky, no vidim ze vela z vas prenasa...ja som tiez uz mala nervy lebo stale nic a nasla som na nete recept babsky...ricinovy koktail- skuste si dat do googlu je tam o tom vela.Mnohe baby tak porodili a ja pred 10 dnami tiez.Po vypiti za 3-6 hodin zacnu kontrakcie ak su porodne cesty pripravene...ak nie maximalne sa z toho po....ja som ho vypila a za 2,5 hodiny som sa zobudila na to ze mi odtiekla voda.Neverim takymto veciam ale po skusenosti asi zacnem...takze skuste
3 dcl marhuloveho dzusu
0,5 dcl ricinoveho oleja
0,5 dcl tvrdeho alkoholu ( ja som si dala 0,25dcl)- alkohol zabezpecuje vstrebanie oleja
Je to recept z knihy Zdrave tehotenstvo a porod ci tak nejako sa to vola, a napisala ju porodna asistentka :o)
2. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Waw, tak o tom som este nepocula, ale vyzera to doveryhodne :slight_smile:
Ja uz mam tiez nervy, lebo som chcela rodit hoci aj 2 tyzdne pred terminom a stale nic. Vdaka, mufo :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co Misulda skusala si? :grinning:
3. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme nakonec porodili vyvolávačkou, tak strašný to zase nebylo, bolelo to to jo, ale od píchnutí plodovky jsme byli za 2 hodiny venku. Malý už měl známky přenášení, takže doktorka říkala že to bylo tak v mezní době. Určitě jsem byla raději že jsme porodili vyvoláním než ho tam chudáka nechat trápit další dny :wink:
4. črc 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: mufo, nestihla som.... este v tu noc sme isli do porodnice na na druhy den vecer som porodila Kamilka...a uz sa mi zobudil, musim bezat :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte ještě o nějakejch radách? Já mam jít na vyvolávačku v pondělí, tak ještě vyzkoušim co pude. Riciňák jsem zkoušela v úterý a to ještě nezabral, tak zopakujem v neděli :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitina- sex, schody,koňak, umývanie okien, prezliekanie posteľného prádla.....ale ten sex je vari najúčinnejší :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten sex aplikujeme, ikdyž je to spíš za trest s tim břichem, schody asi nezaberou, protože na ty jsme zvyklí (chodíme je několikrát za den), ona už mám umytý, postele převlečený (prostě vygruntováno a malej furt nic). Díky za rady! Snad do neděle nějak postoupíme, protože včera to vypadalo, že tenhle měsíc asi rodit nebudu :grinning:
10. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem čekala prvního, tak nám PA říkala, že zabírá Tonik. vyzkoušený to teda nemám :grinning:
10. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ještě neslyšela, vyzkoušim, díky! :wink:
10. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misulda tak moc gratulujem :grinning: ..kitina no drzim palce, je to na nerv cakat a cakat...ale je to sila ze to s Tebou nic nespravilo, sa divim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek