Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lafayette
10. črc 2009

mufo:: a ty jsi prenasela, ze jsi zkousela ten koktejl? Nebo jsi to jen tak "riskla"? 🙂

mufo
11. črc 2009

lafayette no bolo to v den terminu, ale uz som mala toho plne zuby tak som si povedala-skusim ked je to blbost, tak poletim na zachod prinajhorsom...a mala uz mala znamky prenasania, aj ked som bola len den po termine, uplne mala osupane nozicky a j rucky..tak som rada ze som sa na to dala 😝

danka_ba
27. črc 2009

Ja som prave skusila ten koktail - tak som zvedava ...

moloko
5. led 2012

čau holky, děsně dlouho jsem nebyla na koníkovi, prakticky od narození prvního syna... 17.1.čekáme druhého rošťáka a jak jsem chtěla, aby to ještě vydrželo přes vánoce a Nový rok, už se mi to nějak vleče..jste na tom některá podobně?? Včera jsem byla na kontrole a CTG a zatím to vypadá, že malý je v klidu...už by ale pomalu mohl 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru