Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

loucna
10. lis 2007

Jejda buď za něj ráda,miminko si z něj tvoří prý imunitní systém.Čím víc tím líp,já mám prsa suchý jak troud.S těma termínama to mám jak Delfi,podle utz z 12 týdne mi to OG špatně vypočítal,a ještě taky v tom otěhotnění buď taky ráda .My jsme se pokoušeli přes rok a pak je to těžší a těžší,každý menses jsem obrečela.Takže máš fakt ve všem jen výhody 😉

lenkazdenek
10. lis 2007

Loucna,tak to já mám termín jen jeden z utz z 12 tt jinak jinej nemám tak doufám,že mi v pondělí neřeknou,že termín mám až někdy za týden 😝

delfi30
10. lis 2007

Loucna ahojky 🙂 Už jsem si říkala kdepak se nám touláš. Vyšetření mě taky teď ke konci bolí, šmátrají vždy strašně daleko, ale nekrvácím. Včera mě vyšetřoval primář a to jsem pro změnu necítila vůbec a přitom mě jako jediný upozorňoval, že to bude nepříjemně tlačit když bude zkoušet jestli se otvírám .... a nic 😀
Mlezivo mám taky, ale žádné potoky, jen sem tam flíček na triku.
Posunutí termínu mi i tak nepomohlo, v pondělí mám nástup když nic nebude.

lenkazdenek
10. lis 2007

Delfi,tu jistotu toho nástupu ti závidím,já se tepr v pondělí dozvím kdy by mi to třeba mohly vyvolávat 😒
Holky taky u vás tak šíleně sněží? Se mimčům ani nedivim,že se jim nechce ven

delfi30
10. lis 2007

Leni není co závidět, fakt ne, mě ta jistota spíše děsí, když vím, že to asi nepůjde jen tak lehce, otevřená na 1 cm je nic pro vyvolávání.
U nás nesněží, celkem i slunko vykukuje, zato včera padaly kroupy!

lenkazdenek
10. lis 2007

Delfi,i ten 1cm jde ,fakt furt lepší než se neotvírat vůbec mít mimi vysoko 😉 hzned bych si to s tebou měnila 😉

danullinnka
10. lis 2007

Ahoj delfi,já jsem byla otevřená na 2cm,když jsem šla na vyvolání a prcek byl nízko,myslím,že neva když jsi na 1 cm.
Jinak u nás docela dost chumelí 😉 Malý chce jít stavět sněhuláka a lyžovat 😀

loucna
10. lis 2007

Včera jsem Delfi mluvila s kamarádkou té 1.mimi vyvolávali a říkala že je to teda bolestivější ale o moc kratší,ale asi jsme každá jiná a na každou to působí jinak,já se v pondělí taky dozvím verdikt ale myslím že mě do toho pátku nechaj a pustěj se do mě přes víkend,teď už jsem jaksi v pohodě,prostě do týdne to bude určo 😀 😀
Tak se holky držte a papapa,a nebo vlastně nedržte-"rozpadněte" 😀 😀 😀

lenkazdenek
10. lis 2007

Dani,jj souhlasím s tebou,já jsem na 1,5 cm ,hlavička nízko a šla bych do toho třeba hned 😀
Loucna no já radši větší bolest,ale kratší dobu než trpět třeba dva dny 😅
No já to vidím na nástup za deset dní ☹

delfi30
10. lis 2007

No snad máte pravdu, mám hlavně hrůzu, aby to nebylo na dlouho. Mé kámošce před měsícem v jednu v noci praskla voda, vůbec se neotvírala, tak dostala ty tabletky pak kapačku a nakonec v 10 večer císař, protože se otevřela jen na 4 cm a malé už se v bříšku nedařilo!
Jiná kamarádka byla taky na vyvolání a trvalo to dva dny, kvůli nezralým porodním cestám ... proto ty obavy.

sisstin
10. lis 2007

holky..držím vám palce 😉 at to zvládnete..mně už se ted lehce mluví co 🙄 😅 ale zas se nevyspím, co bych za to ted dala 😅

vladkaz1
10. lis 2007

ahojte tak mi ziadna zmena zasa idem pondelok,dnes mi povedala dokt. ci som nemala nepravidelnu menstrusciu ze to moze byt aj tym.Zasa je obvyklá veta mam si pochodit par schodov a hned to pojde.S tym naprovaním sexom to nezabera aspon u mna ved sa naparujem uz 3 tyz.a nic.Dnes som vynadala aj muzovi len ma znervoznuje bol somnou v nemocnici a chodil sem tam tak taky trulko myslela som ze ma tam zneho slahne.Stale chodil fajcit pochodoval po tej chodbe.UZ ma rozhodi aj najmensia prkotina.NO co kocky ako to je svami dnes? Nejake pokroky?

lenkazdenek
10. lis 2007

Vladi,u mě pokrok žádnej,dneska termín a na porod to vůbec nevypadá,si připadám totálně netěhotná 😅 takže v pondělí k doktorovy na monitor a utz
Delfi,podle mě pak ani nezáleží jestly ti to vyvolávaj nebo jestli ti třeba praskne voda,protože tak jako tak to múže skončit císařem 😔

delfi30
10. lis 2007

Vladi, jak dlouho Tě chce mudr nechat vcelku? Sex prý zabírá až když se něco fakt chystá ... u mě se asi chystá, od rána jsem ještě nepřestala se špiněním a čím více se hýbu tím více i špiním, ale takhle přece nebudu sexíkovat? 😕 Manža je i tak na nervy a nemá na to pomyšlení 😠
Tak se aspoň zase napařím, ať jsem na to pondělí aspoň trošku uvolněná a jde to rychle ufff ...
Leni to já si už těhotně připadám a celkem se začínám těšit, že už se toho tvrdého pupku zbavím 😉

lenkazdenek
10. lis 2007

Delfi o tom až se toho pupku zbavím mi ani nemluv,to bude fakt úleva navíc už pěkně bolí jak se tam mimi hejbe 😝

delfi30
10. lis 2007

Leni jo, nožky zastrčí kamsi pod žebra a nejhorší jak mi pošťuchuje měchýř, to bolí docela dost!
Čtu si teď na koníkovy zážitky z porodů, některé dost drsné 🤐

sisstin
10. lis 2007

delfi: to si nečti!!!! 😠

delfi30
10. lis 2007

A co si mám číst? 😀 Nic jiného mě momentálně nezajímá ... jdu si uvařit maliník 😉

sisstin
10. lis 2007

delfi: my jsme furt pitvaly s dagmarou porody, až jsme z toho málem zešílely 😉 🙂

delfi30
10. lis 2007

šílet budu až v pondělí na příjmu, i když pomalu šílím už teď při té představě .... 😖

lenkazdenek
10. lis 2007

Sis,no na Dagmi teď hodně vzpomínám ,pořád mám pocit,že dopadnu stejně 😒
Delfi,neboj se já jdu v pondělí taky do porodky a fakt bych už rovnou radši na příjem než na prohlídku a zas čekat jak blbec 😖

sisstin
10. lis 2007

lenka: no Dáša si to bohužel narozdíl ode mě fakt vyžrala..chudák malá 😖

lenkazdenek
10. lis 2007

Sis já vím píšeme si na Bulovce 😉 navíc mi psala ještě z porodnice,ale Kristiánek za to určitě stál 🙂

delfi30
10. lis 2007

Jak dopadla Dáša? 😖

lenkazdenek
10. lis 2007

Delfi,no nechci tě strašit,ale po třech dnech šel malej ven císařem ☹ ,ale je fakt,že ona nebyla otevřená vůbec a malej byl vysoko 😕

delfi30
11. lis 2007

Tak holky, právě jsem zjistila, že mi praskla voda ... tak snad se to rozjede a na císaře a jiné hrůzy nedojde pa, držte mi palce ... 😖

binki
11. lis 2007

delfi - hodne stesti
lenkazdenek - vcera mi taky zmizely vsechny priznaky a to jsme udelali s manzou opravdu vsechno, co slo...
hehe, v ut jdu zase a mozna si mne tam nechaji, furt mam cipek jen 4 a to uz od asi 32heho tydne

loucna
11. lis 2007

Ahojda,opět 2v1
Jejda snad ta Delfi je v pořádku!!Teď už je určitě v porodce,já ji závidím i nezávidím,už bych taky brala aby se to rozjelo.Binky u mě to je taky jak na houpačce,chvíli mi připadá jak kdyby to mělo přijít každou minutou a chvíli zas jak netěhule.Dokonce jsem dnes zjistila že jsem 1,5kg zhubla,tak nevím nevím.

lenkazdenek
11. lis 2007

Delfi tak držím palečky 😉
Binki,jj přesně tak ,já jdu v pondělí ,pak ve středu,pak za týden 😝 ☹
Loucna no já měla taky minule o 1,5 míň,ale u mě to spíš vypad na to,že se začínám pomalu odvodňovat 😅

vladkaz1
11. lis 2007

Delfi drzime ti palce neboj zvladnete to a napis nam ake to bolo uz sa to konecne pohlo baby.Tak Leni a teraz sme na rade mi ne? 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru