Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
11. lis 2007

Vladi,no u mě to vypadá bledě ☹ nemít to obr břicho tak ani nevím,že jsem těhotná 😅

vladkaz1
11. lis 2007

aj u mna ja ani nespinim nic sakra.V noci som sa zobudila uplne mokra dole tak som myslela ze praskla voda ale to bol len taky silny vytok 😝 Uz by sa to mohlo rozbehnut

lenkazdenek
11. lis 2007

Vladi, já byla zas mokrá jinade ,to mlezivo už teče takřka proudem 😝

vladkaz1
11. lis 2007

Inak ono sa hovorí ze ked uz zacinaju tiect prsia tak coskoro rodis.Ja ich mam prazne jak supky 😀 😝 Asi nebudem mat mlieko.

lenkazdenek
11. lis 2007

Vladi,no tomu už nevěřím,mě to teče už od 5 měsíce,ale takhle to teda neteklo nikdy,vždy sem měla jen takový kruhy asi jako 5 koruna,ale teď to začlo téct z trička dolu 😲
Neboj to nemá s mlíkem nic společnýho 😉

vladkaz1
11. lis 2007

Fakt???? A ja som si myslela ze to mlieko sa tam tvorí uz po predu neviem kde som na to prisla. 😅

lenkazdenek
11. lis 2007

Vladi,tohle je mlezivo,to se může dělat i behem těhotenství a je to vlastně to první co mii po porodu bude pít,mlíko se tvoří až druhý,třetí den 😉

vladkaz1
11. lis 2007

Aha vidis zasa som o nieco mudrejsia pripadam si ako debo teraz hehe.

lenkazdenek
11. lis 2007

Vladi,neni proč,já už se třeba kolikrát těšila,že je to mlezivo njáký znamení a nic 😅

vladkaz1
11. lis 2007

Musim za chvilu ist mam mi robi krasny baldachyn na postielku.Vcera som si kupila latku uplne uzasnu ruzovu s macikmi ako lezu po rebriku tak mi to ide vymerat.BUde mat stoho aj navliecky moj slimacik heh tesim sa lebo v obchode u nas v Trnave to stoji 2000tis a takto ma to vyslo 500sk.Tak sa drzkaj a napis mi keby daco.Ja tu budem zajtra cely den ,lebo muz ma poobednu tak potom odpisem .Papa

lenkazdenek
11. lis 2007

Papa a ať to jde od ruky 😉

vladkaz1
11. lis 2007

diki 😉

loucna
11. lis 2007

Holky tak ta Delfi to už má snad za sebou,myslím na ni každičkou chvíli.
Mám otázečku,vy všechny čekáte holčičky???Těch je nedostatek,alespon tady u nás na sev.moravě.Tady je teda sněhu,už by mohli prcci vylézt a podívat se na to chumelení,co?Ráno hned frčím do poradny tak se pak odpolko ozvu jak to dopadlo,a vy se taky ozvěte.Papa

irenan
11. lis 2007

Ahoj holky, rika se, ze jakmile ke konci shodite nejake kilco, tak ze uz budete brzo rodit 🙂, ja to mela pri prvnim tehu taky tak. Tak preju hodne stesti 😉.

lenkazdenek
11. lis 2007

Loucna,já jdu do poradny ,nebo teda spíš na monitor až zítra odpoledene,tak ti budu držet palečky 😉 Já teda čekám holčičku ,ale u nás to spíš vypadá na víc holčiček než chlepečků 😅
Irenan,no juá už nevěřím,že ma,á vyleze dobrovolně ☹

vija2
11. lis 2007

vidim ze tu zastal cas a tehulky iste porodili 😉 blahozelam 😵

danullinnka
11. lis 2007

Ahoj holky,tak Delfi už to má asi za sebou,že?tak se dočkala 😉

lenkazdenek
11. lis 2007

Dani,no vypadá to že asi ano,každopádně to má už dobře rozjetý 🙂
Akorát já tady sem furt jak kůl v plotě ☹

loucna
12. lis 2007

Ahojda,Iri no sice jsem zhubla ale dnes mi řekli že nemám vůbec žádný porodní nález a že to ještě minimálně týden ani nebude,takže jdu opět v pátek do poradny a to podle menses jsem už 42tt ☹ .Už to jaksi nemám sílu řešit,až to přijde tak to přijde,snad budeš mít Leni lepší zprávy jak já.Delfi už má určitě svoje miminko u sebe 🙂 Vladi tak jak dopadlo to šití těch nebes na postýlku,hotovo??Já se aji stydím že jsem tak se vším plašila,teď mi tady akorát na to sedá prach a můžu jen chodit a koukat na ty rozkošný oblečky,postýlku,....Akorát kočárek máme na stavbě schovanej ☹

lenkazdenek
12. lis 2007

Loucna,to je mi moc líto ☹ ☹ já mít lepší zprávy nebudu ☹ dneska se mi zdálo,že mi doktor řekl,že není nic připraveno k porodu,že budeme měsíc čekat 😲

loucna
12. lis 2007

Leni,no tak to máš pěkně bláznivý sny,to už snad budem všechny čekatelky doma i cvrčkama 😉 Doktoři mi to dnes vysvětlovali tak jak říkala Delfi,pokud nejsou por.cesty připraveny,nemá smysl dávat ani indukci,nemuselo by to prý dobře dopadnout,takže pokud nebudu alespoň na 2cm otevřená tak se mnou nic neudělají a pokud to není podle utz alespoň 10dní po termínu,a budu se cítit dobře i mimi tak nehrozí ani císař.Tak jdu vypít maliník a sníst semínko i když vypadá že je to úplně k ničemu.Tak držím palečky a papa

danullinnka
12. lis 2007

Leni,to jsou už ty předporodní sny,já jsem měla děsný sen-zdálo se mi,že jsme měli holčičku a ona nám umřela-jak jsem to na kontr.řekla dr.,tak říkal,že mě už nebude trápit a druhý den jsem měla přijít na vyvolání,ted jdu s klukama ven-stavit sněhuláka 😀 než je pooblékám,to bude zážitek.. 😠

loucna
12. lis 2007

Danul,to je teda hrůza 😒 ,já teda tak tvrdě neusnu aby se mi něco zdálo,snad tak před měsícem a to už si nepamatuju,co.Moc si nedovedu ještě toho cvrčka s námi představit,tak nevím jestli až se stou situací sžiju tak to bude lepší. 🙂

giorgina
12. lis 2007

jak se pocituji "poslicci"? 😔

saliv
12. lis 2007

giorgina - to sú také "slabšie" sťahy, ja som sa pri prvej dcére naplašila a hneď sme utekali do pôrodnice. A v pôrodnici to prestalo 🙂 Neboj, keď to bude už naozaj pôrod, tak si budeš istá, že to prišlo, pravidelné a neprehliadnuteľné 😀

lenkazdenek
12. lis 2007

Holky tak změna téměř žádná,akorát máme míň plodovky a menší odhad,prej už je znát že přenášim,takže nejpozději za 8 dní vyvolávání 😲

danullinnka
12. lis 2007

Ahoj Leni,tak pozdě????Kdy jdeš na kontr.zas za dva dny??

lenkazdenek
12. lis 2007

Dani,jj ve středeu,zkusím se dohodnout na dřívějším,bojim se že se tam malý už nedaří moc dobře ,když už má málo vody 😕 no aspoď jsem si dneksa dala pizzu a čokoládu 😀

binki
13. lis 2007

ahoj, za chvilku jedu do porodnice, 😠 nic se nezmenilo, berou mne na tu indukci, drzim pesti vam ostatnim a pa pa 😅

danullinnka
13. lis 2007

Ahoj Leni,mě taky napadlo,jestli je malá v pořádku,když máš málo vody a oni tě chtějí nechat tak dlouho,radši se fakt dohodni na dřív,jistota je jistota,než si pak něco vyčítat ☹ držím palečky.aspon jste si čokoládou osladily život 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru