Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
15. lis 2007

Ty jo ,to je divný,si ten polárkáč kupuju vždycky a dneska mi teda vůbec nechutná 😝

monaberuska1
15. lis 2007

ahojky Lenka: 🙂jak to tu čtu, přijde mi že by Klaudinka už chtěla jít ven🙂já teda ještě neporodila, ale tyhle příznaky mít já tak asi přemýšlím jestli se mi porod nerozjíždí🙂

lenkazdenek
15. lis 2007

monaberuska,no ono to takhle ke konci občas bohužel je ☹ občas je člověk už natěšenej že malá vyleze,pomalu stojí u dveří s taškou a pak z toho nic není 😅 tak já už se nják nechci těšit předem,abych zas nebyla zklamaná 😉

danullinnka
16. lis 2007

ahoj Leni,mě ke konci už taky nic nechutnalo,mě to taky tlačilo,měla jsem i pár slabých kontrakcí a jakjsem dopadla,byla jsem smířená s vyvoláním,dr.říkal,že pokud je první porod vyvolávaný-což byl,tak většinou bývá i ten druhý-můj případ 😖 a jak po večeru? 😉 ještě se to nerozjelo??

loucna
16. lis 2007

Dobré ranko,no Leni já bych to brala kdyby si mě tam nechali ale je tam tak narváno a ten docela laksní postoj doktorů mi říká že se odpolko ozvu ☹ .Tak co polárkáč,padl??? 😀 Já musím se psem,pak do sprchy a mizím do té porodky.Co malá nechala tě vyspinkat,po sexíčku??Malej je zlatíčko,ale budá tak od 6.Tak papa a hezký den maminky 😀

monaberuska1
16. lis 2007

Ahojky 🙂ještě těhulky🙂
lenka: aha, tak to je asi na prd tyhle planý poplachy co?tak jsem zvědavá jak na tom budu já🙂ale držím pěstičky už aby jsi měla Klaudinku u sebe viď?
loucno: ty jsi už v 43tt a ještě nic??jo??to asi mluvíš že jdeš na vyvolávačku že??

lenkazdenek
16. lis 2007

Dobré ránko holky 😀
Dani,tak polárkáč skončil v odpadkách,byl pěkně hnusnej 😖 ,po sexíku chvilku slabý kontrakce a zas to utichlo 😒 už se fakt smiřuju s tím úterkem,zítra jdu ještě naposled na monitor a pak rovnou nástup 😒
Loucna,tak držím moc a moc palečky
MOnaberuska:děkuju. Třeba budeš mít narozdíl odmně štěstí a planej poplach to nebude 😉

monaberuska1
16. lis 2007

lenka: 🙂jojo to se uvidí nechám se překvapit🙂Vlastně mi nic jinýho nezbývá 😀 😀 ty brďo polárkáč nevím jestli bych vyhodila🙂

lenkazdenek
16. lis 2007

no on byl fakt hnusnej,přišel mi šíleně kyselej 😝

giorgina
16. lis 2007

ahoj holky,
jsem byla dnes u Dr. Delozni cipek mam mekky, otevrena na 1 cm. Hlavicka uz dole a naleha. Tak pry uz mam cekat jen na kontrakce a mala bude venku.

lenkazdenek
16. lis 2007

Giorgina,tak to moc gratuluju,hlavně ať nedopadneš jak já,já jsem na cm s hlavičkou která naléhá už měsíc ☹

giorgina
16. lis 2007

Lenka: 😨 tak to je sila...

monaberuska1
16. lis 2007

ahojky 🙂
giorgina: taky ti moc gratuluji🙂takže za chvilku už budete s malou doma🙂Se určitě už nemůžeš dočkat porodu viď??To čekání je asi nejdelší co??
lenka: ty už jsi v tomhle stádiu už měsíc jo?To se většinou prý nestává🙂asi Klaudinka čeká na datum který si chce pečlivě vybrat.-)a ne to jaký dal DR 😀 🙂 😀

lenkazdenek
16. lis 2007

Giorgina,neboj,tobě se to stát nemusí,my to máme v rodině ☹
Monaberuska,se mě malá drží jak klíště a nechce se jí ven 😅

lenkazdenek
16. lis 2007

Hele gholky to vypadá,že si tam Loucnu opravdu nechaly,to by bylo fajn 🙂 už toho musí mít taky plný kecky

loucna
16. lis 2007

Tak jsem tady ☹ ,dnes malej celé ozvy prospal,tak mě točily ještě jednou,Holky přijdu dom a to jste neviděli tu spoušť po psovi 🙄 Málem jsem ji zabila a to ten bordel nechám manžílkovi,ať vidí jak má toho miláčka vychovanýho.Takže Leni,bud ráda že psa nemáte.No nález o něco lepší jak minule,ale nejsem otevřená,tak si máme udělat hezkej víkend a mám přijít v pondělí i s věcma,ale říkal že musím něco udělat abych byla alespon na 2 cm,jinak prý ta indukce nemusí zabrat a hrozí CR,tak jsem zvědavá.Dnes mě natáčeli na porodním a vedle rodila maminka,trošičku mě vyplašily a už zas začínám mít strach a to ten její drobeček měl 45cm a 2300gr,to si nedokážu představit rodit toho našeho cvaldu 😖

lenkazdenek
16. lis 2007

Loucna,ahoj,tak to je mi líto ☹ ☹ koukám,že nastoupíme den po sobě 😅
no to otvírání,já t nevím,jsem měsíc otevřená na prst,teď teda už skoro na dva a furt nic ☹ takže fakt netuším co na to otvírání pomáhá. Zkus si dát svařáček,teplou koupel,sexík a prochajdu,třeba to pomůže 😕
Neboj já budu mít taky cvaldu 😉
My měli donedávna kocoura,jenže od doby co jsem byla těhu začal dělat naschvály tak si ho nakonec vzala kamarádka

loucna
16. lis 2007

To s těma kočkama jsem už slyšela,to ta naše potvora ani neví že se něco děje,je schopna mi na to břicho skočit,asi jsou kočky citlivěší.Dnes jdem do kina,tak udělám vše podle tvých pokynů a uvidím,kéž by to pomohlo.Zkusila jsem psát babičce,jestli je to pravděpodobné že ta indukce v takovým případě zabere,no uvidíme. 😉 Chtěla jsem péct koláče ale ten pes mě tak rozhodil,že to nechám na zítřek. 😔

lenkazdenek
16. lis 2007

Bohužel jsou,navíc jak jsem byla na nemocenský tak si zvyk že sem s ním celý den doma,jak jsem vytáhla paty tak při návratu byl vždy bordel a navíc loužička 😝
To kino závidím,já už nikam nejdu,teda krom zítra na monitor a pro matraci a pak už se z bytu nehnu ,jednak nezapnu zimní bundu a jednak na mě všichni divně zíraj 😠
Jen si odpočiň 🙂

loucna
16. lis 2007

Já si taky připadám že na mě koukaj,ale je tolik těhulek 😀 Já musím ven,nebo bych na to vyvolání myslela do zešílení.Jakto že chodíte na monitory i v sobotu???To je teda komfort!Dnes jsem chytla super doktora,taaak bych si ho přála u porodu,máme tam jednoho krasavce,ale ten mě vždycky prohmátl a docela to bolelo a nedokážu si představit že tam někde před ním budu křičet bolestí,když je to takovej necita 🙄

lenkazdenek
16. lis 2007

No máme dobrou porodnici 😀 já jsem zas naplánovala na víkend a pondělí spoustu věcí abych na ten úterek nemyslela,akorát bojim bojim,že začnou vyvolávat až ve středu a mě tam šibne 🙄

loucna
16. lis 2007

No,snad to bude fofr a nenechaj nás tam trápit.

monaberuska1
16. lis 2007

ty brďo holky, loucna a lenkazdenek: 🙂oběma Vám teda držím pěsti aby vše bylo O.K.:-)Určitě vás tam nenechají trápit🙂Jo a doufám, že až tedy porod budete mít za sebou, tak semka napíšete jak vám ten porod probíhal ju?abych byla zas o něco chytřejší

lenkazdenek
16. lis 2007

Já doufám,jinak to bude fakt drsný 😝 myslím,že se v pondělí večer moc nevyspím 😒

monaberuska1
16. lis 2007

no to já bych asi taky nespala🙂ale má to svoje výhody už teď zhruba víš když to furt nepůjde samo tak kdy přesně teda nejpozději porodíš🙂A budete mít Klaudinku na světě🙂

mayka1
16. lis 2007

ahojte baby my cakame nasho anjelika 4decembra 🙂 ale tak rada by som ho uz mala pri sebe teraz 😅

lenkazdenek
16. lis 2007

monaberuska,no to vím,nejpozději to bude ve čtvrtek císařem 😅
Mazka1,to ti věřím ,že už byste chtěli mít mimi u sebe 🙂

monitaa
17. lis 2007

ahoj mayka1, ja mam tiež druhy ter. 4 dec. ako sa citiš? ja by som to už tiež chcela mať za sebou... hrozne sa už na pôrod tešim, lebo fakt to tehotenstvo neni sranda 😀 inak a taktiež čakame chlapčeka, vieš už meno?? Ja už mam vybrate snad dva roky, ale to som este miminko neplanovala. Lenka,Loucna, tak vam držim palce, fakt by sa Vam to už mohlo rozbehnuť lebo je to strááááááááásne to čakanie. Ja by som nechcela čakať ani o den dlhsie, ale vyvolavačku tiež nechcem. Ale myslim že tiež budem dosť preťahovať.A CR je tiež dobry strasiak ☹

lenkazdenek
17. lis 2007

Monitaa,díky a neboj se,to že mi z Loucnou přetahujem neznamená,že ty budeš taky 😉 Jinak máš ,ale pravdu ,je to šílený to čekání ☹
LOucna,tak jak jste si užili kino? Je před náma poslední víkend s manžílkama ve dvou 😉 tak si to musíme obě užít 😉

monaberuska1
17. lis 2007

koukám že loucna se ještě nepřihlásila🙂že by už ....🙂No já si myslím že to čekání je strašně dlouhý☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru