Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

paolin
30. lis 2007

zacinalo to trochu bolestmi briska, ale potom jsem mela jenom ty krizove. Vitek byl totiz spatne natoceny - oblicejem k brisku. v takovem pripade se musi davat pozor na tisen plodu a na ozvy. asi dve a pul hodky pred samotnym porodem mu sly ozvy dolu, takze me honem hnali z vany a supli na monitor a pichli oxytocin. na monitoru jsem uz zustala. pak uz nevim. pry jsem pospavala - mezi minutovyma stahama, coz nechapu, jak jsem dokazala 🙂 no, stahy sice po minute, ale dva hned. trochu me nastvala PA, ktera se na me podivala a suse prohlasila? "a to chcete jeste rodit?" myslela jsem, ze ji necim prastim 🙂
ale na porod vzpominam fakt moc hezky!

paolin
30. lis 2007

kattyn,ten pocit "tak jsem to zvladla!" je vazne supr!
ja rodila 12 hodin a klobouk dolu pri tvych 20ti hodinach!
nejlepsi byla moje sestra, ktera rodila pred par tydny a to tri hodky. a narikala, jak to bylo strasne dlouho 😀

lenkazdenek
30. lis 2007

já měla oblbovačku a mezi kontrakcema jsem spala,take chodit pro mě bylo něco nemyslytelného 😅

monaberuska1
30. lis 2007

snad to zvládnu taky holky:_)ale už se docela těším🙂

lenkazdenek
30. lis 2007

neboj určitě to zvládneš 🙂

monaberuska1
30. lis 2007

😀 tak jo🙂budu se snažit, já si furt říkám i přes bolesti prostě se budu snažit tam neudělat nějakou scénu☹nesmím se hlavně prý poddat bolesti, musím vydržet🙂takže se budu snažit🙂

lenkazdenek
1. pro 2007

já scény dělala a nakonec sme to všichni zvládly 😉 nejvíc mi pomohl manža,byl celou dobu se mnou ,držel mě za ruku,dával mi napít......

monaberuska1
1. pro 2007

lenka_ jo taky tam budu mít toho mýho broučka manželskýho🙂oni tam asi musí být trošku zvyklí ne? 😀 😀 lení, už bych rodila🙂

gyngerka
1. pro 2007

ahojte nase miminka sa mali narodit az v januari ale podla terajsej situacie to bude omnoho skor ☹

paolin
1. pro 2007

gyngerka, dvojcatka se rodi velmi casto driv. a vy jste koukam uz uplne v poho 🙂

monaberuska1
1. pro 2007

gyngerka- ty br´do dvojčátka jo?Jojo ty se většinou rodí o chlup dřív🙂Tak ale ty to máš v poho, jsi už ve 36tt🙂to je přece skoro akorát🙂

monitaa
2. pro 2007

Ahojte, ja som bola včera na trocha na sankach a prejsť sa so psom a v noci už som mala dosť bolesti teda... menzes, križe všetko tak som bola už cela natešena.... tak som dufala že sa to nejak rozbehne, stale som tak na hodinku zaspavala potom ma bolesť zobudila a nakoniec sa rano zobudim a zasa nič.... ☹ Moni aj ja sa už velmi tesim už aby to bolo este včera som si tak hovorila že keby sa podarilo tak na mikulasa by sme boli doma, ale asi nič z toho...

monaberuska1
2. pro 2007

monitaa🙂-ahojky🙂to konečně se tu nikdo ukáže🙂takže jsi to měla docela perný včera viď?🙂to ti věřím, já jdu nakonec nakupovat dárky 4.12.a to je dá se říct celý den na nohou viď?tak bych se nezlobila kdybych jela pak hned rodit🙂No ale ty uz to mas za chvilenku jeste 2dny.-)myslíš že to bude teda na termín???

monitaa
2. pro 2007

Mne sa zda, že sa mi to pretiahne... možno ťa aj počkam 😠 v utorok idem k Dr.tak som zvedava snad ma nejak poteši, ale neviem. Zasa som sa bola prejsť, aj riadny kupeľ som si dala ale na toho mojho škriatka nejak nič nezabera 😠 ty sa ako citiš?? myslis že pôjdes skôr ako v termíne?

monaberuska1
2. pro 2007

monitaa🙂
no asi tak v Listopadu jsem říkala že půjdu určitě dřív🙂ale teď nevím jak se blíží termín, tak nedokážu říct jestli to bude v termínu nebo dý☹jela bych ale hned🙂fakt bych to chtěla mít už za sebou🙂no ale v úterý jdu nakupovat dárky, a to bude zápřah, tak třeba nakoupím a pojedem do porodnice🙂Vůbec bych se nezlobila.-)

monitaa
2. pro 2007

A to už všetky baby sú v porodnici že tu nikto neni? už sme len dve ostali?? 😲 ja si stále hovorím že idem do vane a idem do porodnice alebo že idem sa prejsť a potom to už musi prisť a stále nič... 🙂 asi tí drobci vylezú až sa im bude chcieť a nie kedy by maminky chceli... 😠 ja mu to potom vrátim 😀

monaberuska1
2. pro 2007

monitaa🙂
no taky už jsem o tom tak přemýšlela no loucna ta je bu´d už doma s prckem a nebo ještě v porodce, lenička, ta už je s Klaudinkou doma🙂a ostatní nevím???třeba rodí ...teď🙂 😀 se mají.-)jojo mimí si vybere samo v jaký den přijdou na svět🙂Už jsem tu někde psala škoda, že se nedá porod nějak objednat viď??? 😀 😀

monitaa
2. pro 2007

to by bolo super, keby sme si to mohli objednať 😀 ale vyvolavania sa bojim...

monaberuska1
2. pro 2007

jojo taky bych radši kdyby si mimí vybralo samo den bez toho že by jí volali 🙂 já bych si ho objednala třeba na toho 12.12.:-) 😀 třeba to věda někdy zavede🙂

beate1
2. pro 2007

ahojte ! ja som tu tiez,citam vas kazdy den,hoci som v 37tt,este mam trosku casu...teda urcite viacej ako vy... 😉 ...ale tiez by som bola rada,ak by som na Vianoce bola doma uz z porodky..tesite sa na porod??alebo mate strach?alebo viacej sa tesite na miminka ako bojite porodu? 😅

monaberuska1
2. pro 2007

beate1🙂
ahojky🙂no já bych nějak už chtěla jed rodit🙂spíš víc se těším na miminko než se bojím, ale každá máme trošku strach🙂to já taky🙂ale zároveň se na něj už těším🙂A jsi tu správně🙂vždyť to máš taky za pár🙂

denousek
2. pro 2007

sakra holky...ja zitra zacinam 36tt ale taky bych uz rodila doufam ze to v 37tt pujde... 😉

beate1
2. pro 2007

monaberuska1 🙂 ...za par,jak za par...este mi to pripada velmi daleko ..teda termin mam 26.12.,ale tak velmi by som chcela porodit skor...viem,ze babatko si vyberie ten najspravnejsi cas pre neho...ved uz som to vydrzala tak dlho,tak to uz par tyzdnov vydrzim kvoli jeho zdraviu,no nie?? 😉 ...mali ste uz kocky poslickov?ja sem tam citim len stahy maternice,teda aj tvrdnutie brucha,ale hlavne posledne dni ma hrozne boli panva pri vstavani z gauca 😅 pijem cajik z malinoveho listia uz dva tyzdne,celkom mi chuti a co vy?pijete ho?

monaberuska1
2. pro 2007

deníku🙂konečně jsi tu🙂

monitaa
2. pro 2007

Ja by som si vybrala 1.12, ALE To už nepôjde ale tak na mikulaša by to tiež bolo fajn... Ja na strach nejak nemyslim, ale uplne sa tesím , najradsej by som isla aj prave v tejto chvíli len už aby to bolo a boli sme pekní a zdraví doma... 🙂 Ale baby, vsak to hrozne rychlo ubehlo.... len teraz tie posledne dni su na nevydržanie 😀

monaberuska1
2. pro 2007

monitaa🙂
jojo taky bych jela hned teď🙂No ale toho 1.12.už nestíháte🙂to leda že by jsi rok přenášela 😀 😀 mě se líbí ještě 10.12. a 12.12.:-)

fine
2. pro 2007

ahojte..ja mam termin 30.12, ale tiez by mi vobec nevadilo byt uz na vianoce doma aj s babom...

monaberuska1
2. pro 2007

fine🙂
ahojky, to jo kdo by nechtěl mít už na Vánoce drobečka doma🙂a máš jen jeden termín??

fine
2. pro 2007

monabe-zatial iba tento jeden...a ty si na tom ako?

monaberuska1
2. pro 2007

fine🙂
jojo já mám taky jeden🙂od začátku těhu🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru