Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

anaja36
6. pro 2007

caute babky tak v pondelok by som mala ist na vyvolavanie vraj aby som bola do vianoc doma,tak som nechcela vyvolavat,lebo ze vraj je bolestivejsi jak spontanny,ale zas byt doma na vianoce hmmm to by sa mi pacilo 🙂 🙂

ylona77
6. pro 2007

Ahoj holky, čekám mimi až 4.1. a to ještě doufám, že nebudu přenášet 14dní jako první holčičku...poctivě piju maliníkový čaj, tak doufám, že to k něčemu bude...
anaja36: vyvolávačka je dobrá když je vše připraveno v těle a doktoři mají strach z kazení vody atd.a přenášíš 14dnů.Mimi by mělo být na světě do 14hod odpoledne, tabletu zavádí ráno kolem 7hod a vše je podstatně rychlejší. Ale moje tělo ještě připravené nebylo a mimi se nám narodilo až ve 21.30 a to jsem měla kontrakce po 2min od 11hod ráno, malá se narodila přidušená a ještě kleštěma.Takže teď mám z vyvolávání strach a pokud bych přenášela, tak se budu snažit doktory přemluvit, abysme ještě počkaly.
Hlavní je, že je mimi na světě a zdravé, člověk zapomene...

anaja36
6. pro 2007

ylona 77 no ved to ma brzdi ze preco mi to chce vyvolat bud 10.12 alebo 13.12 hovoril,sice kvoli tym vianociam by to bolo pekne ale aj tak,sice tvrdil ze plodu to nemoze uskodit ze tam je jedno uz tych par dni ale aj tak si myslim ze do terminu toho dietatka je kazdy jeden dobry v brusku no nie?

fenrirka
6. pro 2007

ahojte ja by som tiez chcela byt na vianoce doma,tak dufam ze mi to nepride skor...a ja mam termon ze 1.1 a to by som chcela byt aj na silvestra s priatelom...hm no uvidime zatial sa malemu paci v brusku...Len dost kope...a vraj vazi 3360g...nieje to niak vela???Ja viem ze to je len odhadovana vaha ale ja tak....

anaja36
6. pro 2007

fenrirka,nie som az taky velky odbornik ale vzhladom k tvojmu terminu si myslim ze uz teraz je maly dost velky 🙂 ale to je moj nazor mozno uz tolko nepriberie v poslednych tyzdnoch,inak vsetko dobre drzim palce datum porodu je fakt pekny 😅

fenrirka
6. pro 2007

dakujem 😀 uz by som to chcela mat za sebou....a mat maleho v naruci...Trochu som sa sice minule zlakla lebo v cakarni u doktora nehala jedna paciantka svojho chlapca asi jej sestre a tan tak plakal ako by ho zabijali..no to som fakt este nepocula..tak dufam ze ten moj nebude az takto 😅

kyliefox271
6. pro 2007

Ahojte, Fenrirka mas krasny termin 🙂
Ja by som chcela byt uz na Vianoce doma, po vsetkom.A ak nie, tak pockat az do Noveho roku.Ale to neovplyvnim 🙂

beate1
6. pro 2007

Ahojte vsetky buduce mamicky 🙂 ...Tak ja som sa prave vratila z kontroly v nemocnici,som 37tt a tri dni,robili mi ultrazvuk,tam sa ukazalo,ze maly ma 3250 g,je to uz velky chlapisko 😅 .No a potom mi davali tie pasy na brucho,co sleduju srdce dietatka a kontrakcie.Ten vysledok sa dokimu nepacil,ze vraj dieta je dost spave,neviem,ci malo slaby tep na monitore,ci co...vravel,ze na porod to nevyzera,ale ten tlkot srdiecka sa mu nepaci. 😖 .Mam prist zajtra na kontrolu..Mala ste niektora takyto problem?Mozno je to tym,ze v noci som nespala a maly kopal ostosest a teraz dospava?noneviem....som z toho jelen 🙄

fenrirka
6. pro 2007

beate1 neviem ti poradit,ale drzim ti palce
moj vazi 3360g...som myslela ze to je moc ale neni
a kyliefox-dobry datum mas aj ty..keby ti vysiel mas najkrajsi darcek

monaberuska1
6. pro 2007

Ahojky holky🙂tak jak je??jsou nějaký nový miminka??🙂mě dneska DR.řekl že mám už hodně nízko hlavičko🙂tak doufám že to aspoň trochu naznačuje tomu že brzy porodím🙂

flora
6. pro 2007

Holky, to vám dělaji pořád normální vyšetření? Mě už 3 týdny kontrolují pouze ulrazvukem polohu (už je dávno natočenej dobře) a ozvy. A 2x jsem byla na monitoru. Jink nic ☹

olielka
7. pro 2007

flora, to máš dobrý. mě pokaždé vyšetřují vaginálně, nic nového nezjistí (pootevřená a hlavičku nízko mám už pár týdnů), akorát je to nepříjemné a pak špiním. A přitom, kdy budu rodit, to nikdo neřekne 🙂

nanda
7. pro 2007

Ahoj holky-taky cekam miminko kazdsym dnem a zatim to nejak slibne nevypada ☹ ☹ ☹

Tolik bych kvuli malemu Stepankovi chtela byt doma na vanoce ach jo.Jinak by mi to asi bylo jedno 😉 😉

shela
7. pro 2007

No to je sranda. A viete ze v Skandinavskych statoch( ja som vo Svedsku) nevysetruju vaginalne?? U nich je to dokonca zakazane. Take vysetrenie moze narobit viac zla ako dobra. Tu pocuvaju len srdiecko a tiez pozeraju na polohu dietatka ci ma hlavicku nadol a tak..a tiez s ultrazvukmi jee to tu dost divne..mozete mat len jeden ultrazvuk za cele tehotenstvo. No a to vaginalne vysetrenie robia len pocas porodu aj to kontroluju na kolko cm je zena otvorena...no co ale funguje im to. A mozem povedat ze maju podstatne lepsie zdravotnictvo ako my.

monaberuska1
7. pro 2007

Ahojky hokky🙂já teda chodím od myslím 35tt nebo od 36tt každý týden🙂a dělá mi jak poradnu tak ozvi tak vaginální prohlídku a taky UZV🙂takže je to O:K🙂jsem ráda, protože kámoška má gyndařku která jí vůbec neposlala na ozvi až těsně než porodila tak jí je dělali🙂takže DR:nic moc🙂jsem radši když mi udělají všechno🙂pak jsem klidnější🙂

flora
7. pro 2007

Mě teda ta vaginální prohlídka nechybí 😉 ,ale jsem starej zvědavec,tak mě štve,že nevim, jestli už se otvírám a tak 😀 Stejně tim malýho nepošťouchnou,tak je to asi buřt, ale všude čtu, jak už jsou holky otevřený a že hlavička je nízko... a já vim prd 😒

flora
7. pro 2007

shela: tak to je mazec. Já se vždycky moc těšim, že malého na UZV uvidim a žebrám fotečky 😀

loucna
7. pro 2007

Ahojda holky,tak se chci teda pochlubit,už to teda máme za sebou,od 22.11.máme Mirečka 4795g a 55cm,sice jsme museli zůstat v nemocnici déle,jelikož malému našli nějakou infekci a dostával antb.a až na nějaké menší problémky jsme zdraví a hodní.Všem maminkám teda gratuluji a přeji hodně sil.Papa

aallii
7. pro 2007

Loucna,ježíšku ,pane bože,napsala jsi to dobře?MOC A MOC TĚ GRATULUJI,TO JSIS MUSELA TEDY ZKUSIT,AT TI MALIČKÝ ROSTE JAK Z VODY A DĚLÁ VÁM JEN SAMOU RADOST.tEN MUSÍ BÝT PĚKNEJ.OPATRUJTE SE A UŽÍVEJ SI TOHO BOBÍSKA PLNÝMI DOUŠKY.pA. 😀 😅 😀 😅

flora
7. pro 2007

Loucna: tak to je teda macek 😉 Moc gratuluju 🙂

beate1
8. pro 2007

Loucna-gratulujem 😵 😵 😵 ..a prajem malemu aj tebe vela zdravicka,nech je vsetko ok... 😉

monaberuska1
8. pro 2007

loucna🙂
jéééé no konečně píšeš🙂já se furt ptala jak a co stebou?a už to máš za sebou jo?MOCINKY GRATULUJI🙂a co jak to probíhalo?jsi měla takový strach že bude nějaký velký a v poho🙂a co to šití???bolelo???Já už bych rodila taky🙂

loucna
10. pro 2007

ahojky holky,jojo máme pěknýho macíčka.ted ho tady mám u sebe jelikož je už pěkně rozmazlinkovaný a přes den sám v postýlce neusne a dokáže řvát i půl hodky a jaksi mé mateřské srdce to ubíjí a nevydržím.
monaberus ty ses jeste celá??? já nevím teda jestli pomohl maliník ale pár hodin před porodem jsem ho vypila asi litr,proběhl sexík a asi za 3 hodky mi praskla voda,přesně o půlnoci,o půl druhé jsme se doplazili do porodky a o půl 4 byl venku,takže fofr a už bych rodila znova.Takže ti držím palečky a at to máš taky rychle za sebou.papa 😅
jo a šití v poho ono to trošku štípe ale oproti porodu je to už jen banalitka,a po týdnu o něm nevíš,hlavně chod v nemocnici alespon 4 denne do sprchy,voda dělá zázraky a žádný kalhotky,to zvládneš 😵

paolin
10. pro 2007

taky moc doporucuji poporodni vlozky a sitovane kalhotky. tyden nebo dva se to s nimi da v klidu vydrzet. v porodnici se mnou bylo par holek, co si davaly mormalni vlozky s kridelky a akorat si hojeni prodlouzily nebo zhorsily.

martinataylor
10. pro 2007

Taky mám nakoupený vložky do pordnice určené a sitované kalhotky aby se to rychlejc hojilo všecko...

monaberuska1
10. pro 2007

loucna🙂
no ještě jsem celá🙂škoda už bych měla nejradši taky toho prcíka v náručí🙂No já ti úplně závidím že už to máš za sebou🙂za 3 dny mám termín, ale nějak mi to nepřijde že bych měla rodit☹

lenkazdenek
10. pro 2007

Loucna,tak to moc a moc gratuluju,Klaudinka šla ven už v pondělí v 8 ráno a byla maličká kor oproti vašemu obříkovy

monaberuska1
10. pro 2007

lenkazdenek🙂
ahojík, ty už jsi tu dlouho nebyla☹jak je s malou?

lenkazdenek
10. pro 2007

Ahoj,no malá už začíná být v pohoděm,akorát málo papká,ael zatím přibívá krásně,už máme 3,700 😵

monitaa
10. pro 2007

ahojte baby,tak už som spať, inak mam vedla seba taky maly uzlik... tak predsa to bol porod. bolo to tak... bola som na vysetreni potom som začala krvacať a odisla mi zatka to som už mala nejake nepravidelne bolesti ktore sa začali nejak usmernovať okolo 15 až 12 minut o druhej som prisla do porodnice a bolesti už boli každe 4 minuty ale vobec som sa neotvarala tak ma poslali s manželom na izbu... bolesti boli stale rovnako silne a stale 4 minuty ale vobec som sa neotvarala, v noci sa to zosilovalo ale to už manžela poslali preč, vraj to porod este neni vraj posličkovia.... celu noc hrozne bolesti o siestej rano každe 3 minuty na nevydržanie cele telo slabe, stuhnute od bolesti a tvrdej postele... križe som si necitila. 7:39 ma hrozne naplo a zrazu sa zo mna vyvalilo kopec krvy rychlo ma previezli na sal a kedže som chcela epi tak volali anesteziologa ten prisiel snad o tri minuty ale ked ma siel pichnuť tak už som len kričala že nech počka že teraz nemožem, porodnik sa zlakol vopchal ruku a len že už je to zasle na anesteziologa že nech nepicha a ja nech tlačim
na druhe zatlačenie bol vonku... takže 23 hodin bolesti a 5 minut pôrod. dobre ne?? inak sa vola sebastian, 2800 gr, 47 cm taky drobček

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru