• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
a inak manžel porod nestihol... :frowning2: dobehol cca 15 MINUT po tom čo som mu volala nech pride že idem rodiť a to mi doktor tvrdil že to budu este 4 hodinky a už mu len povedali že som porodila. vraj formula 1
10. pro 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj novopecene mamiky! moc velke gratulace k mimiskum!! jste uzasne :slight_smile:
10. pro 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moínitaa,obrovská gratulae k Sebíkovy :dizzy_face:
10. pro 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ldakujzm som velmi stastna.vecer pridam foto
10. pro 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitaa: moc gratuluju k Sebíčkovi. Moc pěkné jméno :wink: :grinning:
10. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem pekne je to fakt moc krasny pocit. už mam albumik , tak kuk... a monaberuska??? rodime???
10. pro 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitaa,je ten je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: takovej roztomiloučkej :slight_smile:
10. pro 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: cela mamča
10. pro 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt je nadherny....prajem vsetko dobre cerstvej maminke a tatikovi a samozrejme drobcekovi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitaa:slight_smile:
gratuluji strašně moc:slight_smile:je vážně krásňoučkej:_)no tak snad ten můj porod stihne, musí mě to chytnout když bude doma prostě.-) :grinning:
11. pro 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitaa :dizzy_face: gratulujem ti :slight_smile: mas krasneho synceka...neboj on dozenie vahu..moj mal 2650g a 49cm a krasne pribral ...vela zdravia ,stastia a sily..a vela mliecka
11. pro 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byla na monitoru a doktor říkal,že mimčo je nějaké spavé a mám přijít zase zítra :frowning2: To už mám termín a malej se zatim netváří,že by chtěl ven :confounded:
11. pro 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem krasne baby aj vam vela sťastia pri porodoch a tie čo už maju za sebou vela radosti z detičiek. mona a u teba to ako vyzera?? žiadne priznaky?
11. pro 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:
no tak zítra mám termín a taky mi nějak nepřijde že bych měla rodit:slight_smile:no uvidíme:slight_smile:ale holky dneska je moc pěkný datum :grinning: co říkáte???
12. pro 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to iste som tu pred par dnami pisala i ja že na porod to nevyzera a pozri.... :grinning: ale držim palce a dneska by to bolo super :wink:
12. pro 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,zítra bude ještě hezčí,ale tfuj tfuj,pro štěstí aby ti to vyšlo :wink: neboj mě taky nepřišlo že bych měla někdy rodit :wink:
12. pro 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne,me odesla zatka ve 14h a ve 20h to zaclo
12. pro 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte akurat som si psomenula ako som cakala acakala a cakala tak som vas prisla navstivit.Tie co uz miminka mate tak prajem vsetko len to najlepsie a tie ktore cakate...,tak ja som sa nestihla ani spamatat a maly ma uz mesiac a pol :grinning:
13. pro 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mate niekto tu skusenosť so zapalenym prsnikom? ako to vyzera ako sa to prejavuje? dik
14. pro 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitaa
..ja som mala zapaleny prsnik par dni po prichode z porodnice, mala som zvysenu teplotu, prsnik som mala tvrdy ako kamen a dost to bolelo...davala som som striedavo teplu a studensiu sprchu na ten prsnik a potom som si ho masirovala a zaroven odstrekovala mliecko... - to mi poradil lekar - zozaciatku to dost bolelo, ale potom to pomohlo...asi po mesiaci sa to zopakovalo a potom som to uz musela riesit liekmi...
14. pro 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam len taku hrčku a neviem či je to zapal mysliš že ano??? včera sa mi to spraravilo
14. pro 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitaa...ta hrcka je zrazenina mliecka..ako ti vravela fine..len masiruj a odstrekuj..najlepsie je tepla voda.. ono ta hrcka sa ti uvolni..ja som to mala tiez kazde bozie rano..ale to boli hrce ako golfove lopticky.
14. pro 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitaa
ja by som to na tvojom mieste hned nasadila to masirovanie a odstrekovanie...uskodit ti to urcite nemoze a uvidis, ci potom ta hrcka zmizne...ja som dost odflakla to odstrekovanie mlieka po nocnom kojeni - maly sa v noci napapal a zaspal...a ja namiesto toho, aby som si zvysne mliecko odstrekla, som zaspala tiez...no a rano to uz poriadne bolelo...som si ista, ze tento krat si na to uz dam poriadne bacha... :grinning:
14. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:tak jestli teda o víkendu neporodím, tak v Pondělí mám nástup na vyvolání:slight_smile:začínám mít strach:frowning2:
14. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,koukám,že jsi pořád tady :slight_smile: neboju,ono to určo příjde nejpozději v neděli večer jako mě :wink: :wink: :wink:
14. pro 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som ani nevedela že po kojeni mam odstriekavať??? baby poradte niečo ohladom toho kojenia ja neviem skoro nič :frowning2:
Moni neboj budeme držať palce.Obavy ma asi každy, ale určite sa tešis velmi že v pondelok najpozdejsie už budes držať miminko v naruči :wink:
15. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitaa,tak to já ti asi neporadím,já už nekojím :pensive: jinak jsem z jednoho prsu kojila a zdruhého odsávala
15. pro 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a prečo už nekojiš??
15. pro 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitaa
ja som mala velmi vela mlieka a preto som si musela odstrekovat aj po kojeni...malemu to bolo vela...kojila som tak ako lenkazdenek - z jedneho sa najedol a ten som potom este aj odsavala a druhy som odsavala komplet...
15. pro 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tiež vela asi budem musieť odsavať. a s čím ste odsávali?? s ručnou či elektrickou? alebo odstriekať?
15. pro 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek