Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
24. říj 2007

Adreea,no já jsem furt jen na 1 prst(1,5cm)ale tentokrát a volno,minulý týden to bylo na těsno 😕 tak nevím jestli je to dost optimistický 😒
Tak to mě mrzí ,ale třeba to příjde teď v pátek bude úplněk tak možná že to příjde 😉

beate1
24. říj 2007

Ja sa nikam neponahlam,len by som bola rada,keby sa doktori v tom vypocte terminu aspon trosku sekli 😅 ...najradsej by som totiz uz na Stedry Vecer bola doma z porodnice aj s malinkym uzlickom..to by bolo priam skvele...velmi sa tesim...je to moje prve,tak len tusim,co a ako okolo babatka treba vsetko robit,ale snad do toho pridem,ako vsetky mamicky,ved mam v sebe nejaky ten materinsky pud,no nie?? 😉

delfi30
24. říj 2007

V pátek je úplněk? Že by? 😀

annika
24. říj 2007

Baby, mňa kope to babo dnes celý deň!!! Od rána cítim pohyby, bez väčšej prestávky. Včera len sem-tam ma kplo, dnes furt. Mal by sa už upokojiť, nie?

delfi30
24. říj 2007

Anni, já mám taky takového raráška, kope čím dál brutálněji, nožky mám pořád vražené pod žebrama, ručkama šermuje v jednom kuse dole ... doktor už mi říkal, že je dost aktivní.

lenkazdenek
24. říj 2007

Anni,u mě je to dneska taky ,asi je něco ve vzduchu,od neděle se moc nehejbala a dnes kope jak blázen 😕

annika
24. říj 2007

Aha! Ja už viem, terz to hovotili v telke. Dnes je dvojitá tlaková záťaž, či front. Možno, že z toho? Aj ja som včera hovorila v poradni, že už pohyby sú
miernejšie a prosím pekne! Dnes to ide o 1O6!

lenkazdenek
24. říj 2007

Anini,já taky dneska v porodně tvrdila,že cítím pohyby míň a jako naschvál malá předpisově kopala 🙂

annika
25. říj 2007

Som zvedavá, ako to bude dnes.U nás ešte stále prší, už štvrtý deň!!!Chytá ma už depresia, asi. Ale noc bola pomerne kludná . Asi Robkovi cez deň sa unavilo z toho kopania.

lenkazdenek
25. říj 2007

Anni,tady je zas hnusně zataženo,se ani malý nedivým,že se jí nechce ven,mě by se taky nechtělo 😒

andreea
25. říj 2007

Ahoj,v Praze je také ošklivo,ale musím jít alepoň pro pečivo,jinak jsem doma zalezlá jak krtek 😀 a to už se fakt nedá 😀 😀

annika
25. říj 2007

😀 😀 😀
Mala by som ísť do mesta, ale nemám na to energiu v takomto počasí. Radšej si povegetím doma. Mám už navarené, teraz som ešte chcela poumývať dlážku, ale predstav si, neviem nájsť kíbel môj... Niekto to ukradol? Asi nebudem umývať dlážku..xixixixixi 😀

andreea
25. říj 2007

Já nemám energii dlouho na nic,zlenivěla jsem jak veš 😀 .Myslím,že pak budu koukat,až malá bude venku. 😀 .Anniko,asi znamení,že nemáš nic dělat 😀 😀 .Jo a prý pomáhá k porodům bouřka,říkala mi včera sestřička,jenže teď asi žádná nehrozí.Celkem mě včera v poradně zarazilo kolik maminek (tedy 3)si vzali s sebou do čekárny otce,kteří byli nastydlí,prskali,smrkali všude,podle mě dost velká bezohlednost. 😠

lenkazdenek
25. říj 2007

Andreea: tak to máme u nás v poradne taky 😠 ,prej pomáhá i úplněk a ten je zítra,tak třeba..... 😉

andreea
25. říj 2007

To je ale štrašný,to už mám i hrůzu z toho,ke komu mě dají na pokoj ☹ .Jééé,kdybys měla s tím úplňkem pravdu 😉

andreea
25. říj 2007

Leni,kde budeš rodit,koukám,že jsi z Phy.

lenkazdenek
25. říj 2007

No mě je celekm jedno s kým budu na pokoji,ale hlavně abych už tam byla 😉
kdyby byla tak je zítra v porodnici čtvtka koníka 🙂

andreea
25. říj 2007

Já bych už byla raději doma 🙂

zuzpidka
25. říj 2007

Ahojte. Andreea, ty už trošku prenášaš. Ako sa cítiš? Držím ti palce aby všetko dobre dopadlo.
😉 🙂
Všetkým vám držím palce. Je to super pocit, držať vlastné dieťatko v náručí. 🙂

lenkazdenek
25. říj 2007

Andy,no doufala jsem že na Bulovce,jenže ta se má od 1-12 zavřít kvůli malování,takže buď to stihnu dřív (haha) nebo porodím někde,bůh ví kde(zřejmě v sanitce nebo někde na chodbě) a nebo budu přenášet 😒 docela slušnej výběr že

andreea
25. říj 2007

Přenáším,termín jsme měli 20.10.,zatím mi nijak zvlášť není,nepozoruji,že bych měla jít rodit 🙂.Leni,třeba to zvládneš tam,je to hrozný jak jsou porodnice přeplněný.

lenkazdenek
25. říj 2007

Andy,takže to vypadá na vyvolání viď ☹ no,ale třeba si proncezna dá říct podobrým 😉 já už se tak nják smířila s tím,že buď budu přenášet a nebo rodit bůh ví kde,ale asi v Brandýse ,jelikož pražský porodnice fakt praskaj ve švech ☹ já mám nejblíž beztak tu bulovku a pak je vše stejně daleko,moýžná ještě vinohrady jsou celkem blízko 😕
A kde budeš rodit ty?

andreea
25. říj 2007

V Motole,ale Vinohady moc nedoporučuju,rodila tam kamarádka,taky zdr. sestra a nic moc,tak nevím.Ale ono všude bude něco.

lenkazdenek
25. říj 2007

No o motole jsem taky uvažovala,ale asi prostě budu obvolávat kde bude místo a tam pojedu,no a nebo si rovnou zavolám sanitku a manža nás bude stíhat autem 😀 ,jak říkáš ono je všude něco 😒

andreea
25. říj 2007

Tak držím palce,ať si alespoň někde poblíž domova 😉

lenkazdenek
25. říj 2007

Andy,děkuju 🙂 ,i když mě už je to tak nják jedno i kdybych měla rodit v brně 😀 hlavně když už to začne 😀
Já držíp palečky aby malá už nezlobila a mrkla se konečně na svět 😉

dzidzuska
26. říj 2007

dobre ranko vsetkym tak ako sa mate?ja uz mam treti den bolesti a stale nic...uz som z toho na nervy 😒

andreea
26. říj 2007

Dzidzusko,ještě máte čas. 😉 Mě se dcera drží"zuby nehty",moc mě asi miluje,že chce být neustále se mnou 😉

dzidzuska
26. říj 2007

no cas mame ale co tie bolesti... ☹ doktor povedal ze ak do stredy to nepride samo tak v stredu mam prist uz aj s vecami tak hadam to uz coskoro bude uz sa neviem dockat a to mi cele tehotensvto udrzovali a zrazu sa mu nechce von

januliak
26. říj 2007

ahojte,
dzidzuska ja som v utorok mala take bolesti, ze som chvilami nemohla stat, ale potom presli a dnes v poradni, ked som to povedala Dr., tak ten na to reagoval, ze to je len dobre, bo to nasvedcuje tomu, ze vraj to uz bude... Len ja som si taka ista nie som, bo uz pred tromi tyzdnami mi hovoril, ze to moze prist kazdy den a stale iba cakam, bo som otvorena dost ☹ Vtedy sa bal, ze to bude predcasne a teraz si to malicka asi rozmyslela... 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru